Koszykówka w Słupsku - nowa nadzieja

Wszystko na temat naszej Drużyny

Re: Koszykówka w Słupsku - nowa nadzieja

Postprzez panter123 25 Sty 2019, 21:24

www.przegladsportowy.pl/koszykowka/pols ... ka/x81gq7g

Jutro przyjeżdża nasz przyjaciel Marcin Sroka. W jednym z ostatnich wywiadów opowiada o grze w Czarnych i Azs.
panter123
Młodzik
Młodzik

Postprzez cmarek 72 26 Sty 2019, 20:56

No i miodzio, 2 punkty zostają w domu - gratulacje.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez cmarek 72 02 Lut 2019, 20:56

Nie mogłem oglądać meczu, ale patrzę teraz na wynik i... wow!!! Co prawda po cichu liczyłem na zwycięstwo, ale +21 robi wrażenie, no i bezpośrednio jesteśmy lepsi, co w ostatecznym rozrachunku może mieć duże znaczenie.
Gratulacje Czarni.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez Iktorn76 02 Lut 2019, 21:01

Dzięki,dzięki,dzięki! To było coś! Jamalex pyknac w takim stylu! Jakubiak i Cechniak chyba 50% punktow druzyny! Chce takich wojownikow ogladac zawsze! :green: :zęby:
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez BED 03 Lut 2019, 00:26

Powiem Wam, że duch się w narodzie odnowił (odnawia)
Czekamy na więcej. :)

Najbliższy terminarz mówi jedno - zaczynjo sie schody !!!
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez cmarek 72 05 Lut 2019, 04:17

BED napisał(a):Powiem Wam, że duch się w narodzie odnowił (odnawia)
Czekamy na więcej. :)

Najbliższy terminarz mówi jedno - zaczynjo sie schody !!!

To prawda, teraz nadszedł czas na trudniejsze spotkania, ale myślę że chyba nie będzie tak źle. Wiadomo, jest raczej mało prawdopodobne, że do końca sezonu zasadniczego będą już tylko same zwycięstwa, ale w tej chwili nie widzę podstaw, aby się kogokolwiek obawiać. Zespół jest w gazie i każdej drużynie, nawet tym ze ścisłej czołówki, może wyrwać zwycięstwo, co dokładnie pokazał ostatni mecz z Polonią. W końcu zaczęła funkcjonować obrona, a jak wiadomo obrona jest kluczem do zwycięstwa. Teraz, tzn. za Mantasa, tracimy średnio 67 punktów w meczu, gdzie wcześniej było ich aż 82. I to nie jest jakiś tam przypadek, bo 7 zwycięstw z rzędu nigdy nie jest kwestią przypadku.
Ktoś być może powie, że jestem niepoprawnym optymistą, i zapewne będzie miał w tym trochę racji, ale jak widzę jak ta drużyna się obecnie prezentuje, to grzechem by było myśleć inaczej i w nią nie wierzyć.
Mam nadzieję, że w sobotę w Bydgoszczy dobra passa zostanie podtrzymana. Niestety nie obejrzę tego meczu, jak i dwóch następnych, bo w czwartek idę na dwa tygodnie do rezerwy - na poligon. Ale będę nasłuchiwał wieści.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez interiorSL 08 Lut 2019, 14:13

Jeśli można spodziewać się transmisji tv z Bydgoszczy, to na tym na kanale YT: https://www.youtube.com/channel/UChWyC0UZsKFtZfkscA-bZ7g Audio zapowiada Radio Słupsk http://www.prk24.pl/player-rs
Awatar użytkownika
interiorSL
Junior
Junior

Postprzez krasnad 13 Lut 2019, 18:56

Jest jakiś inna transmisja, niż tv.com? Bo tam już "poruchane"...
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez jaca 15 Lut 2019, 23:47

Powiem tak - fajnie jest wygrać 7 meczy pod rząd. Pytanie - czy jest to wyłącznie "wina/zasługa" 1 trenera. Ja uważam, że za zespół odpowiada "sztab trenerski". Dzięki temu, bez żadnego zażenowania przyjmuję na klatę te 2 przegrane. Albowiem nie jestem koniunkturalnym pajacem, któremu się wydaje, że jest "jedynym, prawdziwym" kibicem koszykówki w Słupsku. I wydaje mi się, że prezentuję opinię znacznej (milczącej) części kibiców. My - często milcząca -większość - chcemy zwycięstw, ale wiemy, że nie biorą się "z doopy". Mamy skład jaki mamy. Nie jesteśmy w stanie ugrać 2-3 meczy w tygodniu. Po genialnych zagraniach łapiemy serie kilku gównianych strat i ... Ok. Spuśćmy zasłonę milczenia. Mam nadzieję, że hejterzy Jakubiaka tym razem zamkną buzie, bo okazałoby się, że są hejterami koszykówki w ogóle.
Nie mam pretensji o słuszną krytykę, ale ta przewiduje konkrety _ napisz, co było źle i jak to można naprawić. W innym przypadku - nie odzywaj się...
Pomijając powyższe - dziwnie wydaje mi się, że oddaliśmy ostatni mecz. Patrząc na wyniki ćwierćfinałów PP - w zasadzie nic nadzwyczajnego. Gdzie sport ???
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk

Postprzez interiorSL 16 Lut 2019, 08:52

W tym sezonie trzy mecze live dali, może tym razem też -w każdym razie jeśli ma być, to tutaj: https://www.youtube.com/channel/UC4pntw5oZqGONlQ_SEdwXZg/videos
Awatar użytkownika
interiorSL
Junior
Junior

Poprzednia

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 7 gości