Koszykówka w Słupsku - nowa nadzieja

Wszystko na temat naszej Drużyny

Koszykówka w Słupsku - nowa nadzieja

Postprzez Srodkowopomorski 05 Lut 2018, 19:06

Dla spragnionych pozytywnych informacji:

https://twitter.com/KrzysztofNacz/statu ... 5156404225

"#teamczarni Ujawniły się więc w Słupsku wstępnie aż trzy ośrodki reaktywacji koszykówki "wysokiej". Pytanie, któremu naprawdę przyświeca przyszłość tejże koszykówki, a nie własny interes."
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Re: Koszykówka w Słupsku - nowa nadzieja

Postprzez Srodkowopomorski 05 Lut 2018, 22:55

STK Czarni aspirują do wystawienia w następnym sezonie zespołu w drugiej lidze.

https://stk.slupsk.pl/pl/art/czarni-sa- ... a.114.html
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez BoBi 05 Lut 2018, 23:12

Nie wiem jakie są dwa pozostałe podmioty,ale myślę że nad pomysłem z STK Czarni,warto się zastanowić.
BoBi
Młodzik
Młodzik

Postprzez Rychu#07 06 Lut 2018, 13:08

Moim zdaniem ten manifest STK pokazuje jedynie, że ich pomysłem jest trwanie tu, gdzie są obecnie.
No to fajnie, nikt niech im nie przeszkadza. Jednak mam wrazenie, że słupskim kibicom chodzi o coś więcej...
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez panczowy 06 Lut 2018, 23:04

Może doczekamy się derbów Słupska w PLK >:]
Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: "Ratujcie drzewa!". Kiedy słyszę techno... k***a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Miejscowość: Glasgow

Postprzez Dafi 07 Lut 2018, 00:46

U20 Energa Perla Antipasti Słupsk gdzie swoje mecze rozgrywają?
Może MY sami, KIBICE, spontanicznie umówmy się na jakiś mecz, utwórzmy młyn i pokażmy, że Czarnuchy Wciąż Są...
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Dj_SnAkE 07 Lut 2018, 11:10

Dafi napisał(a):U20 Energa Perla Antipasti Słupsk gdzie swoje mecze rozgrywają?
Może MY sami, KIBICE, spontanicznie umówmy się na jakiś mecz, utwórzmy młyn i pokażmy, że Czarnuchy Wciąż Są...

Oni pozwolili Enerdze usunac nazwe Czarni z kazdej grupy juniorskiej za kase teraz nazywaja sie Energa (nazwa sponsora lokalnego) Basket Slupsk wiec ja osobiscoe wale ich i to ze wyzbyli sie nazwy Czarni za kase !
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez Cesnauskis7 07 Lut 2018, 11:37

Dafi napisał(a):U20 Energa Perla Antipasti Słupsk gdzie swoje mecze rozgrywają?

ZS3 na Zaborowskiej, czasem na Mechaniku, rzadko w SP5. Terminarz meczów wszystkich roczników jest na http://www.pozkosz.com
Talent wins games,but teamwork and intelligence wins championships
moje rysunki koszykarzyhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.186724621359469.45533.100000657969711&type=1&l=1b569d494b
Awatar użytkownika
Cesnauskis7
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Piw 25 Lut 2018, 09:49

We wtorek władze naszego miasta spotkają się w Slupsku z Radosławem Piesiewiczem prezesem PLK
Marcus Smallwood-Astoria Bydgoszcz:"Moim zadaniem jest wypełniać polecenia trenera -nawet jeśli będzie widział mnie w charakterze cheerleaderki :) to i z tego się wywiążę."
Awatar użytkownika
Piw
Młodzik
Młodzik

Postprzez bop 25 Lut 2018, 10:25

Piw napisał(a):We wtorek władze naszego miasta spotkają się w Slupsku z Radosławem Piesiewiczem prezesem PLK
Nawet pederasta przypadkiem ma być.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
bop
Kadet
Kadet

Postprzez Srodkowopomorski 25 Lut 2018, 20:28

Kris Głowinkowski (gp24.pl),na twitterze o sponsorowaniu przez Energa S.A. zespołów stowarzyszenia STK Czarni:

"...Enerdze zależy, żeby w nazwie nie było "Czarnych" (z tego co się orientuje to był warunek przy sponsorowaniu młodzieży)."

Decydenci w Enerdze są Y...-K...-K.... .
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez Dafi 25 Lut 2018, 21:30

Mój wpis jest głupi
Tworzą ko
Srodkowopomorski napisał(a):Kris Głowinkowski (gp24.pl),na twitterze o sponsorowaniu przez Energa S.A. zespołów stowarzyszenia STK Czarni:

"...Enerdze zależy, żeby w nazwie nie było "Czarnych" (z tego co się orientuje to był warunek przy sponsorowaniu młodzieży)."

Każdy meczy zaczyna się od.... Energa??? co>>>> wy...pie...rdalaj
i tradycyjnie MZKS Czarni Słupsk
Dafi
MVP
MVP

Postprzez krasnad 25 Lut 2018, 21:37

Dafi napisał(a):Mój wpis jest głupi
Tworzą ko
Srodkowopomorski napisał(a):Kris Głowinkowski (gp24.pl),na twitterze o sponsorowaniu przez Energa S.A. zespołów stowarzyszenia STK Czarni:

Każdy meczy zaczyna się od.... Energa??? co>>>> wy...pie...rdalaj
i tradycyjnie MZKS Czarni Słupsk

Każdy z jakich meczy?
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez Dafi 25 Lut 2018, 21:47

Podałeś to w innym teacie, nie chce mi się go wklejać...
Nie wiem czy bym chodził na Gryfa - jeżeli już to nie ze względów kibicowskich.

Jeżeli zaś najpierw nazwa i historia to po ostatnichkilku "historycznych" sezonach druga liga to jest baaardzo optymistyczny scenariusz.

Nie widzę niczego złego w tym, że powstaje nowy podmiot, pod inną nazwą i są pieniądze na koszykówkę na najwyższym poziomie w Słupsku. Obecnie w miejscu Czarnych nie ma niczego, dlatego przejęcie tej atmosfery, tłumu na trybunach będzie naturalną koleją rzeczy - bez żadnego powiązania z innymi kibicowskimi podmiotami. Jakakolwiek nazwa by nie była na starcie - jakbym mógl znów spotkać tych samych ludzi co wcześniej, zobaczyć na boisku Manatasa, Sewera - biorę w ciemno. Doping i tak będzie ten sam. A nic nie stoi na przeszkodzie, aby za jakiś czas kd komornika wykupić nazwę Czarni - dla zawodników oszukanych przez Twardego dodatkowe pieniądze z zakupu nazwy to zawsze jakaś rekompensata.

Natomiast jeżeli chcesz się kisić w 2 lidze z Twardowskim ( lub nie)bez żadnych perspektyw, mając ogromne długi zaciągnięte przez oszusta bez żadnej perspektywy na ich spłatę nie wspominając o opcji zatrudnienia jakichkolwiek graczy na poziomie i wokół tego chcesz budować atmosferę iodbudowywać basket w mieście, dla którego sport jest kulą u nogi to powodzenia życzę.

Czarni to nie tylko telewizyjna nazwa - to przede wszystkim ludzie - to ryk Gryfii, czerwone koszulki, top pod względem atmosfery w Polsce, to żywe legendy takie jak Mantas, Sewer, to derby z Koszalinem i Yippie-Ki-Yay wyjazdy przez całą Polskę. I to wszystko bardzo szybko zniknie, jak w najbliższych latach znów nie wrócimy na wysoki poziom.

Edit: nie będę mówił, że Gryf to Czarni, ale jakby powstał jakiś PGE Mączka Słupsk i na hali spotykałbym tych samych ludzi, oklaskiwał trójki Mantasa i Sewera to bez względu na nazwę - byliby to dla mnie Czarni

Czarni to Czarni
Gryf to Gryf
Energa to ..... (ufo)
Dafi
MVP
MVP

Postprzez krasnad 25 Lut 2018, 22:26

Więc jeżeli w mieście z tak Yippie-Ki-Yay finansowaniem dla sportu na rozpoczynaniu meczu od Energa Yippie-Ki-Yay to będziemy się w następnych latach szykować na derby, na które pojedziemy mzką do Kobylnicy.

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez Dafi 25 Lut 2018, 22:33

Krasnad powiedz wprost....
Nie ważna, a koszykówka(obojętnie jaka nazwa) ma być....
Dafi
MVP
MVP

Postprzez krasnad 25 Lut 2018, 23:26

Mówiłem to już nie raz. Jeżeli głównym problemem powrotu koszykówki na poziomie do Słupska jest nazwa yo jesgeśmy w wyśmienitej sytuacji.

krasnad
MVP
MVP

Postprzez Dafi 26 Lut 2018, 00:09

Czarni to Czarni...... Innej nacji w tle kibiców koszykówki tu nie widzę...
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Dafi 26 Lut 2018, 23:26

Nie wszystkim ujawia się pełny tekst na gp24, postanowiłem wkleić rozmowę z panem Michałem Jankowskim vice prezesem STK
https://plus.gp24.pl/wiadomosci/a/micha ... u,12964257
Vice prezes STK opowiada nam o planach na reanimację seniorskiej koszykówki w Słupsku oraz o tym jak ważne w tym wszystkim jest szkolenie młodzieży.

Panie Michale, czemu akurat koszykówka? Nie tylko jest Pan czynnym działaczem, kibicem, ale ten sport uprawia też Pana syn. Czy to rodzinna miłość do tego sportu, czy raczej czysty przypadek?

Koszykówka jest pięknym sportem, a młodzi zawodnicy w nią grający to często też bardzo dobrzy ludzie. Jeśli chodzi o mojego syna wszystko potoczyło się dość przypadkowo. W wieku 7 lat został zauważony przez swojego pierwszego trenera Krzysztofa Marchewkę, który widział w nim potencjał. Pewnego dnia trener oznajmił mi, że syn mimo, iż rocznikowo jest w pierwszej klasie trenować będzie z chłopakami dwa lata starszymi. Oczywiście z biegiem czasu wspomnienia wywołują radość na mojej twarzy, wtedy jednak było małe przerażenie (śmiech). Jeśli chodzi o moją osobę od najmłodszych lat interesowałem się tą dyscypliną i amatorsko w nią pogrywałem. Kiedy pojawiła się możliwość aktywniej uczestniczyć w życiu klubu nie wahałem się zbyt długo.

Proszę w skrócie przybliżyć naszym czytelnikom, czym obecnie jest Słupskie Towarzystwo Koszykówki Czarni?
Na dzień dzisiejszy to 10 grup rocznikowych, w których występują zawodnicy od 9 do 20 lat. Niewątpliwie naszym największym sukcesem w historii jest zdobyte w 2007 roku Mistrzostwo Polski Kadetów, które wraz z zespołem wywalczył nasz trener Robert Kozłowicz oraz Mistrzostwo Polski Juniorów z 2010 (trener Robert Jakubiak). Oprócz tego zdobyliśmy 5 medali w różnych kolorach ,a w zeszłym roku okazaliśmy się najlepsi w mistrzostwach Polski szkół podstawowych. Warto wspomnieć również, że nasze stowarzyszenie, aż siedmiokrotnie wybierane było jako najlepsze w rankingu prowadzonym przez POZKosz.

A jakie znaczenie dla samego STK, miał upadek seniorskiego klubu Czarnych? Jak wypłynęło to na wasze funkcjonowanie?
Bezpośrednio nie miało to dla nas większego znaczenia. Jednak, jeśli chodzi o nas jako kibiców czuliśmy się chyba jak większość słupszczan. Czarni od wielu lat byli wizytówką tego miasta, a my naturalnie się z nimi utożsamialiśmy. Należy tu jednak jasno zaznaczyć, bo do dziś nie wszyscy to rozumieją, że drużyny młodzieżowe i seniorski zespół Czarnych to dwa zupełnie odrębne podmioty.

A teraz pytanie, które słupskich kibiców interesuje najbardziej. Czy zapowiedzi z utworzeniem seniorskiej drużyny mają szansę spełnić się już przed najbliższym sezonem?
To jest nasz cel. Słupsk zasługuję na seniorską koszykówkę. Chcemy jednak zrobić to z głową i nie na „już”. Opracowujemy plan na lata, a przykładem na to mogą być rozmowy, jakie prowadzimy z Akademią Pomorską. Od dłuższego czasu budowane są u nas solidne podstawy piramidy szkoleniowej, której fundamentem jest właśnie szkolenie młodzieży. Dla przykładu podam, że od kilku lat nasz klub (wspólnie z miastem Słupsk) realizuje program Ministerstwa Sportu i Turystyki, przy współpracy z PZKosz w Warszawie dotyczący szkoleń w ramach Gimnazjalnego Ośrodka Sportowego Szkolenia Młodzieży w Słupsku (GOSSM), który funkcjonuje obecnie w IV LO w Słupsku. Realizowane jest także szkolenie najmłodszych adeptów koszykówki, które odbywa się w dwóch słupskich szkołach podstawowych – nr 5 oraz nr 10 w ramach programy Sportowych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki (SMOK – i). Współpraca ta była i jest doceniana przez Polski Związek Koszykówki w Warszawie stanowiąc doskonały fundament i podwaliny pod budowę zespołu seniorskiego opartego na słupskich wychowankach, który może być zwieńczeniem (wierzchołkiem) wspomnianej przeze mnie powyżej piramidy.

A czy w przypadku powstania seniorskiej drużyny rozgrywki młodzieżowe oraz szkolenie młodych zawodników dalej będzie funkcjonowało pod skrzydłami STK?
Oczywiście, że tak. Młodzież jest i pozostanie naszym priorytetem. Bardzo poważnie podchodzimy do rozgrywek, w jakich występują nasi podopieczni i robimy naprawdę wiele, aby zapewnić im możliwie najlepsze warunki. Współpracujemy z profesjonalnym fizjoterapeutą oraz trenerem zajmującym się motoryką. Dzięki naszemu sponsorowi tytularnemu – ENERGA S.A – nasi kadeci – Energa MJMS Słupsk zagrają w elitarnej europejskiej młodzieżowej lidze koszykówki, gdzie mierzyć się będziemy z najlepszymi drużynami w całej Europie. W planach mamy też organizacje jednego z turniejów międzynarodowych w Słupsku, a wszystko po to aby kibice mogli zobaczyć na jakim poziomie jest obecnie młodzieżowa koszykarska Europa.

A jaki model miałaby przybrać nowopowstała drużyna? Czy reprezentowali by ją wyłącznie młodzi zawodnicy ze Słupska, czy zdolni gracze sprowadzani byliby z całej Polski?
Nie jesteśmy w stanie opierać się jedynie na naszych wychowankach, choć pamiętać należy, że obecnie na polskich parkietach występuje siedemnastu zawodników, którzy swoje pierwsze kroki stawiali właśnie w STK. Niemniej jednak nadrzędnym celem jest, aby sam trzon zespołu tworzyli zawodnicy ze Słupska. Na dziś jesteśmy już po rozmowach, w których chęć do gry wyrazili m.in. Wojtek Jakubiak, Dawid Miecznikowski, Szymon Długosz, Piotr Powideł, Dawid Rypiński czy Patryk Przyborowski. Posiadamy obecnie dwie struktury – szkoły podstawowe i licea oraz jak wcześniej mówiłem rozmawiamy o współpracy z akademią – to wszystko daje nam możliwości ściągnięcia młodych chłopaków do Słupska i zaproponowanie im ciekawej wizji rozwoju.

A co z finansami? Seniorska drużyna na jakim poziomie sportowym by nie występowała to jednak dość spory wydatek. Czy mają Państwo jakieś zapewnienia ze strony miasta, a może toczą się rozmowy z prywatnymi inwestorami?
Mogę powiedzieć, że budżet mamy tylko opracowany. Oczywiście prowadzimy rozmowy z kilkoma inwestorami nie siedzimy z założonymi rękami. Co do miasta tu sytuacja jest bardziej skomplikowana, ponieważ my jako STK mamy inną wizję niż przedstawiciele władzy. Staramy się zaoferować kibicom zupełnie nowy projekt, który oparty mam być na słupskiej młodzieży, którą wychowujemy już od 18 lat. Pamiętać należy, że w naszym zarządzie zasiada kilka osób działających non – profit. Tak jest także w moim wypadku – jestem działaczem, który poświęca swój wolny czas, ale także sponsorem. I przy takim modelu chcemy pozostać, nie chcemy drenować miejskiego budżetu sztucznie utrzymywanymi etatami pracowników klubu. Dziwią nas zatem działania miasta, które praktycznie nie zauważają naszej organizacji i próbują forsować inne rozwiązania. Jestem zdania, że koszykówkę w Słupsku trzeba odbudować od niższego szczebla i stopniowo przywracać zaufanie sponsorów, które zostało mocno nadszarpnięte w trakcie trwanie tego i poprzedniego sezonu ekstraklasy. Wszystko trzeba robić stopniowo i nie patrzeć tylko na najbliższy sezon, a na kilka lat do przodu.

Czy takie osoby jak np. Mirosław Lisztwan, który od lat przecież związany jest ze słupską koszykówką, miałyby swoje miejsce w nowo utworzonej drużynie?
Miejsce Mirosława Lisztwana to bez wątpienia koszykarski parkiet, a dodatkowo w tym roku będzie obchodził 35 lecie swojej pracy. Dla naszego stowarzyszenia to bardzo ważna osoba, posiadająca ogromne doświadczenie. Już od blisko miesiąca trener prowadzi zajęcia indywidulane oraz zajmuje się koordynacją pracy z młodzieżą. Po wakacjach natomiast określimy jego dalszą rolę w drużynie.

Wiem, że jeszcze dużo pracy przed Państwem i na takie pytania trochę za wcześnie, ale gdzie miałaby rozgrywać swoje mecze drugoligowa drużyna?
Oczywiście naturalnym wyborem wydaje się być nasza „staruszka” Gryfia. Hala jednak prawnie należy do miasta tak więc na razie ciężko coś więcej na ten temat powiedzieć.

W takim razie bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i życzę powodzenia.
Dziękuję bardzo.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Dafi 27 Lut 2018, 21:47

Rafał Szymański:
@SzymanskiRafa
1 godz.1 godzinę temu
Więcej
W piątek z jednym z wiceprezydentów Słupska spotkają się też ludzie z STK Czarnych, klubu młodzieżowego, który chce wystawić zespół seniorów. Mają nazwę, struktury i są po rozmowach ze słupszczanami grającymi w I i II lidze.

Cesnauskis, Seweryn chcą grać??? Bocian- renowacja, Lisztwan - trener???
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Srodkowopomorski 07 Mar 2018, 20:26

https://www.facebook.com/15388861812003 ... 254360667/

Dłuższa wypowiedź z "ratusza" dla Obserwatora Słupskiego na temat stanu rozmów o reaktywacji ligowego basketu.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez Srodkowopomorski 08 Mar 2018, 11:07

http://www.prk24.pl/36295574/gosc-radia ... ze-slupska

Mirek Lisztwan (od 6:04) wypowiada się za konsolidacją inicjatyw (w tym Seweryn-Cesnauskis) w ramach STK Czarni.
Srodkowopomorski
Junior
Junior

Postprzez Jocys 08 Mar 2018, 14:47

Mirek to się chwyta każdego, aby być przy korytku....
Jocys
Młodzik
Młodzik

Postprzez dany 08 Mar 2018, 20:11

Jocys napisał(a):Mirek to się chwyta każdego, aby być przy korytku....

Myślisz ze coś czuje do Kordiana ?
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Mateusz 09 Mar 2018, 08:45

dany napisał(a):
Jocys napisał(a):Mirek to się chwyta każdego, aby być przy korytku....

Myślisz ze coś czuje do Kordiana ?

[:o [:o [:o
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez welpik 09 Mar 2018, 13:30

https://wiadomosci.wp.pl/biedron-deklas ... 524207745a

Wybaczcie, że tak stricte politycznie, ale dla nas to chyba bardzo ważna informacja...
Dobrze dla nas, czy źle?
Jak myślicie?
welpik
Młodzik
Młodzik

Postprzez krasnad 09 Mar 2018, 14:55

welpik napisał(a):https://wiadomosci.wp.pl/biedron-deklasuje-rywali-sondaz-6228264524207745a

Wybaczcie, że tak stricte politycznie, ale dla nas to chyba bardzo ważna informacja...
Dobrze dla nas, czy źle?
Jak myślicie?

Jaki wpływ na Nas ma to, że Biedroń sobie sondaż kupił?

krasnad
MVP
MVP

Postprzez Radek85 09 Mar 2018, 18:40

Rafał Szymański
‏ @SzymanskiRafa

Będzie jeden klub. Będą seniorzy w I lidze. Razem z M.C i Ł. S. Rozmowy jeszcze będą trwać, ale już najważniejsze zapadło. STK Czarni... #youngpower

CZARNI!
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez Dj_SnAkE 09 Mar 2018, 19:01

Czarni !
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez Radek85 09 Mar 2018, 19:47

Jeżeli w nazwie znajdzie się słowo "CZARNI" to gwarant,że Gryfia wypełniona :)

głód kosza jest ogromny.
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez bop 10 Mar 2018, 09:55

krasnad napisał(a):Jaki wpływ na Nas ma to, że Biedroń sobie sondaż kupił?

Obawiam się, że nie kupił. Wiele osób wciąż jest zaślepionych miłością do Biedronia. A zobaczycie jeszcze, ilu jego zwolenników zamelduje się w naszym mieście tuż przed wyborami.

bop
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 10 Mar 2018, 10:55

Biedron jezeli wystartuje w wyborach to wygrana ma pewna. Nie dlatego ze cos zrobil dla miasta, ale dlatego ze nie ma przeciwnika.
Poza tym przed wyborami nastapi reaktywacja Czarnych i zapewne ruszy budowa Aquaparku.
Mozna to PR rozegrac lepiej ? :) Jest dobry, trzeba przyznac.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez krasnad 10 Mar 2018, 12:40

Moim zdaniemowszem - dużo ludzi jest zaślepionych, ale to na pewno nie jest 54%. A dowodem na to, że sondaż pisany na kolanie jest sama obecność Twardego, nie wspominając już o wyniku z kosmosu.

krasnad
MVP
MVP

Postprzez MureQ 10 Mar 2018, 13:11

Słuchajcie, byłem jedną z osób, do których dzwonili z sondażowni. Badanie wyglądało tak, że po zebraniu standardowych informacji (wiek, czy będę głosował itd.) zadali trzy pytania. A w zasadzie jedno z trzema różnymi wariantami odpowiedzi. Brzmiało ono tak: "Jeśli wybory samorządowe odbyłyby się teraz, na kogo oddał by Pan swój głos" i zaoferowali takie warianty:

1. Biedroń - Muller - Chrzanowska - Twardowski
2. Danilecka-Wojewódzka - Muller - Chrzanowska - Twardowski
3. Biernacki - Muller - Chrzanowska - Twardowski

Jak widać, zmieniał się tylko wariant "ratuszowy". Łatwo się zatem domyślić, kto ten sondaż zamówił. Nie było opcji odpowiedzi "na nikogo z powyższych". Jak wiemy doskonale, Twardy jest spalony i w żadnych wyborach nie będzie już brał udziału, jego umieszczenie na tej liście jest więc kompletnym bezsensem. Jeśli zatem nie popiera się Biedronia, ale i nie chce się wspierać żadnej z partii, nie było tak naprawdę odpowiedniej opcji.

Także z dystansem bym podchodził do wyników tego sondażu.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez sisar 10 Mar 2018, 14:56

MureQ napisał(a):Słuchajcie, byłem jedną z osób, do których dzwonili z sondażowni. Badanie wyglądało tak, że po zebraniu standardowych informacji (wiek, czy będę głosował itd.) zadali trzy pytania. A w zasadzie jedno z trzema różnymi wariantami odpowiedzi. Brzmiało ono tak: "Jeśli wybory samorządowe odbyłyby się teraz, na kogo oddał by Pan swój głos" i zaoferowali takie warianty:

1. Biedroń - Muller - Chrzanowska - Twardowski
2. Danilecka-Wojewódzka - Muller - Chrzanowska - Twardowski
3. Biernacki - Muller - Chrzanowska - Twardowski

Jak widać, zmieniał się tylko wariant "ratuszowy". Łatwo się zatem domyślić, kto ten sondaż zamówił. Nie było opcji odpowiedzi "na nikogo z powyższych". Jak wiemy doskonale, Twardy jest spalony i w żadnych wyborach nie będzie już brał udziału, jego umieszczenie na tej liście jest więc kompletnym bezsensem. Jeśli zatem nie popiera się Biedronia, ale i nie chce się wspierać żadnej z partii, nie było tak naprawdę odpowiedniej opcji.

Także z dystansem bym podchodził do wyników tego sondażu.

No tak, mogli po prostu zapytać kto wygra wybory? i dlaczego Biedroń będzie miał aż tak dużą przewagę nad pozostałymi? Wyszłoby na to samo. Jak sami wiecie, wszelkiego rodzaju sondaże są tak wiarygodne jak ci którzy je zamawiają. No i trafność tych badań mieści się w przedziale między między 10% a 90%. ;)
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez szycha 10 Mar 2018, 15:33

Co to kuzwa temat wyborów prezydenckich?Jak nie macie informacji na temat koszykówki w Słupsku to nie piszcie wcale.
szycha
Młodzik
Młodzik

Postprzez krasnad 10 Mar 2018, 16:24

szycha napisał(a):Co to kuzwa temat wyborów prezydenckich?Jak nie macie informacji na temat koszykówki w Słupsku to nie piszcie wcale.

Akurat wybory prezydenckie mogą okazać się kluczowe w kontekście koszykówki w Słupsku.

krasnad
MVP
MVP

Postprzez szycha 10 Mar 2018, 21:23

Nie dla mnie i wiele osób które chodzą na koszykówkę ze mną
szycha
Młodzik
Młodzik

Postprzez krasnad 10 Mar 2018, 22:56

szycha napisał(a):Nie dla mnie i wiele osób które chodzą na koszykówkę ze mną

Ale dla wielu osób ten temat jest powiązany z koszykówką w Słupsku, więc jeżeli mają taką ochotę, to po prostu o tym rozmawiają na forum ( chyba, że widzisz jakieś inne funkcje forum).

krasnad
MVP
MVP

Postprzez bop 11 Mar 2018, 09:44

Proponuję wydzielenie postów wyborczych do nowego tematu, np. Wpływ wyborów na przyszłość koszykówki.
Kibice są na tyle dużą grupą wyborców, że Biedroń nie może przejść obok nas obojętnie. On i jego Czerepach mają już przygotowane scenariusze wyborcze również dla kibiców.

bop
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 11 Mar 2018, 12:29

O co Panowie szaty drzecie?
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 11 Mar 2018, 13:36

Rychu#07 napisał(a):O co Panowie szaty drzecie?

Jeden Kolega ktory rozumie, ze sport i polityka ida w parze, probuje wytlumaczyc to drugiemu Koledze, ktory tego nie rozumie.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez radzio19 15 Mar 2018, 21:58

We wtorek Mantas mi potwierdził że będzie klub.
I według niepotwierdzonych informacji miasto ma dać na klub 800 tys
Awatar użytkownika
radzio19
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: bolesławice-słupsk

Postprzez bop 16 Mar 2018, 00:11

Mantas na prezydenta!!!

bop
Kadet
Kadet

Postprzez radzio19 19 Mar 2018, 20:49

Awatar użytkownika
radzio19
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: bolesławice-słupsk

Postprzez interiorSL 19 Mar 2018, 20:51

Władze Słupska chcą koszykówki na poziomie I ligi. Wniosek w tej sprawie trafi do Polskiego Związku Koszykówki. - Jednak cel nas wszystkich jest taki, by tak pracować i zabiegać o sponsorów, aby w perspektywie 2-3 lat było możliwe wejście do extra ligi koszykówki - podkreśliła wiceprezydent Krystyna Danilecka-Wojewódzka.

Głównym partnerem władz miejskich w tym projekcie ma być Słupskie Towarzystwo Koszykarskie, którego spotkanie wyborcze odbędzie się na początku kwietnia.

http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/a/wladze-slupska-chca-koszykowki-na-poziomie-i-ligi-wideo-zdjecia,13021251/
Awatar użytkownika
interiorSL
Junior
Junior

Postprzez Dafi 20 Mar 2018, 16:11

STK Czarni Słupsk mają zagrać w I lidze koszykówki
...
Na obecną chwilę, na pewno wiadomo, że trenerem zespołu będzie Robert Jakubiak, a wspomagać go będzie Dawid Miecznikowski oraz cały czas jednocześnie występujący na parkiecie Mantas Cesnauskis.
...
W zespole znajdzie się miejsce także dla zawodników, którzy jeszcze w tym sezonie reprezentowali Czarne Pantery w ekstraklasie – Łukasza Seweryna, Wojciecha Jakubiaka oraz Piotra Powidła. Sztab trenerski uzupełnią odpowiedzialni głównie za przygotowanie motoryczne Tomasz oraz Grzegorz Klinowie.
...
Specjalne podziękowania należą się Pani Prezydent Krystynie Danieleckiej – Wojewódzkiej oraz radnemu Danielowi Jurszy.

Czytaj więcej: http://www.gp24.pl/sport/czarni/a/stk-c ... ,13023527/
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Iktorn76 20 Mar 2018, 18:10

Jak będzie kosz to pójdę , ale to już nie będzie to samo. Brak koszykówki jest bardzo widoczny a mnie i pewnie wielu innych aż nosi jak przychodzi pora meczu! Coś się skończyło i coś się zaczyna!
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Czarny96 20 Mar 2018, 19:04

Wszystko umiera, ale historia żyje. Czarni aferami i ukrywanym brudem pozbawili się życia. Fakt, że w Słupsku coś powstaje od nowa i to z wzorowymi strukturami to powód do wielkiej radości. Czarni olewali wychowanków, teraz powinno się to zmienić i oby słupska szkoła koszykówki przygotowała wielu świetnych graczy. Teraz czekać i walczyć, może nie teraz (ale kto wie) o powrót na szczyt.
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez Dafi 20 Mar 2018, 19:31

Fajnie!!!
Czarni Słupsk będą.
Ale szerzy sięmasa pytań. Od pozostania z historią, tradycją. Barwy i nazwa....
Kibice? Jak nowy prezes planuje przełamać SKSK, by zjednać ich???
Co z kibicami, którzy są z koszykówką i Czarni od początku?
Kolejne pytania się pojawią. I pytanie, jak nowe władze sobie z tym poradzą?

A na chwilę obecną, sam czekam na oficjalne potwierdzenie ze strony PZKOSZ i PLK, że Czarni wracają na koszykarski tor
Dafi
MVP
MVP

Następna

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość