Koszykówka w Słupsku - nowa nadzieja

Wszystko na temat naszej Drużyny

Re: Koszykówka w Słupsku - nowa nadzieja

Postprzez bop 12 Wrz 2018, 08:53

krasnad napisał(a):Tak. Już koniec. Może jakiś list polecony do jaśnie Pana z informacją, że drużyna grała sparingi?

Wystarczy informacja na forum: wyniki, statystyki, składy...
Sami zadeklarowali, że będą obecni na tym forum

A jeśli sparingi były ściśle tajne / poufne - wystarczy informacja, że rozegrali.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
bop
Kadet
Kadet

Postprzez krasnad 12 Wrz 2018, 10:00

Moim zdaniem bez sensu jest oczekiwanie opisywania na forum rzeczy jasnych, które przy odrobinie chęci i zachodu można sobie znaleźć wszędzie dookoła. Bardzo fajnie, że klub jest aktywny na forum, fajny gest, ale ta aktywność wyobrażam sobie na informowaniu w miarę możliwości o sprawach związanych z klubem, o których nie można nigdzie indziej znaleźć informacji, ewentualnie jakaś pomoc czy współpraca prz inicjatywach. Ale na litość boską - po co klub ma sypisywać na forum wyniki sparingów i statystyki. Masz link post wyżej, to się zapoznaj. Nie ma takiej potrzeby i jest to bezcelowe, żeby klub tak robił - przeciwnie. Była by to strata czasu, za który też komuś trzeba zapłacić
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez jaca 12 Wrz 2018, 21:54

Ot - i cała prawda. Forum jest od dyskusji, dla kibiców. A takie szydercze kąsanie kogoś: "co, już wam się odechciało?" (cytuję z pamięci) - niby czemu ma służyć ? Taka forma "wsparcia" dla drużyny u progu sezonu ? Wyniki są znane, po co je powielać. Poza tym - kiedy to na tym etapie przygotowań przedsezonowych ktoś tu rozdzierał szaty ? Niech się chłopaki spokojnie ogrywają. Kupiłem karnet i czekam na sezon ! :green:
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk

Postprzez czesio 13 Wrz 2018, 12:58

krasnad napisał(a):Moim zdaniem bez sensu jest oczekiwanie opisywania na forum rzeczy jasnych, które przy odrobinie chęci i zachodu można sobie znaleźć wszędzie dookoła. Bardzo fajnie, że klub jest aktywny na forum, fajny gest, ale ta aktywność wyobrażam sobie na informowaniu w miarę możliwości o sprawach związanych z klubem, o których nie można nigdzie indziej znaleźć informacji, ewentualnie jakaś pomoc czy współpraca prz inicjatywach. Ale na litość boską - po co klub ma sypisywać na forum wyniki sparingów i statystyki. Masz link post wyżej, to się zapoznaj. Nie ma takiej potrzeby i jest to bezcelowe, żeby klub tak robił - przeciwnie. Była by to strata czasu, za który też komuś trzeba zapłacić

Wszystko się zgadza, ale fajnie gdyby ktoś dodał coś od siebie i napisał więcej niż suche fakty i statystyki.
Jeżeli tak będziemy do tego podchodzili, to w sezonie też można powiedzieć po co pisać i powielać, kiedy wszystko można znaleźć w internetach.
Ja tam lubię jak wszystko jest w jednym miejscu i nie muszę szukać informacji o Czarnych na drugim końcu internetu. Po to wchodzę na to forum.
Sam jestem ciekaw co się dzieje w Czarnych i parę razy dziennie wchodzę na tą stronę, żeby dowiedzieć się czegoś nowego.
Zamiast skakać sobie do gardła wymieniajmy się informacjami, dyskutujmy, po to chyba powstało to forum.
Pokój.
Nie piszę "Peace", bo jeszcze ktoś pomyśli, że jestem za pis-em.
Awatar użytkownika
czesio
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez krasnad 13 Wrz 2018, 16:43

Pełna zgoda - aktywność na forum niestety spadła zdecydowanie. Ale pretensja o to do klubu to raczej chybiona sprawa. Swoją drogą, wybiera się ktoś do Krakowa? Może zapisy jakieś? ;)

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez sisar 13 Wrz 2018, 17:02

krasnad napisał(a):Pełna zgoda - aktywność na forum niestety spadła zdecydowanie. Ale pretensja o to do klubu to raczej chybiona sprawa. Swoją drogą, wybiera się ktoś do Krakowa? Może zapisy jakieś? ;)

Słusznie, też zawsze uważałem, że za słowami powinny iść czyny. Też chciałbym wiedzieć coś więcej niż tylko suche fakty i to najlepiej gdybym to znalazł na forum, gdyż jestem przez większość roku w miejscu, gdzie internet jest tak powolny jak działania Macierewicza. I nie mam nic do klubu, ale to nie była moja deklaracja. (A poza tym to nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu.) ;)
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez sisar 15 Wrz 2018, 17:51

Czarni dzisiaj wygrali z Kotwicą, tutaj link do powtórki meczu: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Koszykow ... wy-Turniej).htm. Szkoda tylko że nikt z klubu nie poinformował na forum, że jest bezpośrednia transmisja. ;P Tamten może nie działać, więc szukajcie tutaj: https://www.tvcom.pl/
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez Dafi 15 Wrz 2018, 18:48

Oglądam teraz mecz Arka Gdynia - FC Barcelona.....
To jest to, przekaz przez youtube lub inne kanały niepłatne będą hitem w tym sezonie....
Czarni w celu promocji, powinni pójść tym śladem.... Choćby biorąc przykład dzisiejszego meczu z Kołobrzegu, który obejrzałem w internecie
Dafi
MVP
MVP

Postprzez jaca 15 Wrz 2018, 23:12

Nio - miodzio. Wreszcie koszykówka wraca. Wczoraj repra wprdl z Włochami - fajnie się oglądało, szkoda, że mecz nie skończył się po 20 min. ;-) Dziś taka niespodzianka - retransmisja z Kołobrzegu ! Super się ogląda. Polecam wszystkim niedowiarkom. Czarni bez "czarnych" też potrafią grać. Co prawda (bodaj) 5/6x3 Seweryna to taka lekka niesprawiedliwość dla Kotwicy, no, ale - mogli się przyzwyczaić, że w życiu nie ma lekko... ;-)
Trochę baboli pod koszem w ataku, do poprawy. Fajna rotacja. Szkoda, że spiker czasem się zawieszał i nie zawsze podał nazwiska, ale z tego, co podał - to mvp Kotwicy był Patryk Przyborowski ;-) , co też poniekąd cieszy. Nasz rozgrywający - Kordalski ? - robi wrażenie. Jeśli doping na Gryfii ich nie skonfuduje (skąd ja biorę takje słowa ???) - a raczej nie zapowiada się - to będzie miło na nich postawić u buka...
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Janas85 17 Wrz 2018, 09:59

Dafi napisał(a):Oglądam teraz mecz Arka Gdynia - FC Barcelona.....
To jest to, przekaz przez youtube lub inne kanały niepłatne będą hitem w tym sezonie....
Czarni w celu promocji, powinni pójść tym śladem.... Choćby biorąc przykład dzisiejszego meczu z Kołobrzegu, który obejrzałem w internecie

Jeszcze przed meczami Arki i Kotwicy myślałem, by zarzucić temat transmisji przez FB lub YT. Generalnie mega super promocja 1 ligi. Ja sam mieszkając w Gdyni nie bardzo mam możliwość być na większości z meczy. W poprzednich latach były emocje.tv (lepsza taka transmisja niż żadna) i przyzwyczaiłem się, że każdy mecz mogę zobaczyć. Niech to będzie płatny abonament i stworzenie zamkniętych grup na FB gdzie będzie transmisja, tak by pokryć koszty przekazu, super sprzętu do tego nie potrzeba, a efekt może być super.
Janas85
Junior
Junior

Postprzez Iktorn76 19 Wrz 2018, 20:19

O wiela ktoś ma staty ze sparingu z somsiadami zza miedzy , to ja poproszę. :green:
Awatar użytkownika
Iktorn76
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Jocys 19 Wrz 2018, 21:41

Ja też poproszę, bo na forum sąsiadów już narzekają, że Play Off nie będzie, bo nowa 5 słaba.
Jak ktoś był to może krótką relację wrzuci...
Jocys
Młodzik
Młodzik

Postprzez krasnad 20 Wrz 2018, 01:19

krasnad
MVP
MVP

Postprzez jaca 20 Wrz 2018, 20:28

Jocys napisał(a):Ja też poproszę, bo na forum sąsiadów już narzekają, że Play Off nie będzie, bo nowa 5 słaba.
Jak ktoś był to może krótką relację wrzuci...

AZS zagrał osłabiony, no i miał problem - bo musiał mieć co najmniej 2 Polaków na parkiecie, a u nas grali wszyscy ;-)
Na poważnie: sporo fajnych akcji. Dużo wartościowej gry pod koszem - wysocy fajnie się masowali, sporo pojedynków wygrywaliśmy zarówno na atakowanej jak i bronionej tablicy. Gra z głową, niezła skuteczność rzutowa, z przygotowanych pozycji, dużo asyst. Obrona zespołowa poprawna, momentami dobra, kilak przechwytów. Do tego sporo ambicji (kilkakrotne nurkowanie na parkiet po piłkę). Punkty - jak widać - rozkładają się dość równo. Mankamenty ? Słaba skuteczność za 1, no i panika (niewiadomo skąd) w ostatnich 2 minutach. Dlatego przewaga 15-17 pts utrzymująca się przez dłuższy czas, stopniała ostatecznie do 9.
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Czarny96 20 Wrz 2018, 22:57

Mało aktywne forum, bo wszyscy czekają na sezon :) oglądałem mecz z Kołobrzegiem i zrobił na mnie nie małe wrażenie, po zgraniu super się to ogląda, 1 liga może dać sporo radości ;). Mecz z Koszalinem potwierdził gotowość i trochę co oczywiste podsycił apetyty. Na teraz można być optymistą, oby publika na meczach była przynajmniej w 70% jak na "starych Czarnych", a ogień nie mniejszy.
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez bier 21 Wrz 2018, 11:59

Dafi napisał(a):Brakuje do całej układanki ostatniego terminu gier przedsezonowych.
Dziękuję panie Marku
27.08. Czarni - Politechnika Gdańska
30.08 Czarni- Kotwica
07.09 Astoria – Czarni
08.09 Astoria – Czarni
14-15.09 turniej w Kołobrzegu (Czarni Słupsk, AZS Koszalin, Spójnia Stargard oraz Energa Kotwica Kołobrzeg)
19.09 Czarni-AZS Koszalin
? ostatni sparing

Ktoś się orientuje jaki jest termin i miejsce ostatniego sparingu?
NIEMAND IST VOLLKOMMEN
bier
Junior
Junior

Postprzez Dafi 21 Wrz 2018, 18:47

To był chyba ostatni sparing
W Gdańsku, Czarni wygrywają z Politechniką 81:71.

Pod nieobecność Roberta Jakubiaka, zespół poprowadził Mantas Cesnauskis, debiut udany.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Dafi 21 Wrz 2018, 19:49

Pytanie do Prezesa, do zarządu.... Czy jest możliwość zaproszenia zawodników plus trenerów zespołu, który pożegnał się z kibicami. Czarnych(np. pan Marek Łukomski)... Pożegnali zespół, jednak, ten zespół powstaje niczym feniks z popiołu.... Razem z Nami przywitali nowy sezony i dopingowali zespół przez cały sezon.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez jaca 22 Wrz 2018, 09:59

Dafi - a czy to ma jakiś sens ? Ci ludzie mają chyba swoje nowe zespoły i nowe sprawy, własne problemy. Przecież, jeśliby chcieli, nie muszą dostawać specjalnych zaproszeń. Miejsca na widowni z pewnością starczy dla każdego. Ja bardziej się martwię o frekwencję na widowni. Oczekiwania są wielkie, ale jak pamiętam - zawsze na początku sezonu hala nie była wypełniona, zaś doping raczej średniawy. Dopiero z biegiem czasu i upływem kolejek kibice się docierali, zaczynali utożsamiać z zespołem... A propoś - ukonstytuował się jakiś Klub Kibica ? Ktoś będzie prowadził doping ?
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Dafi 22 Wrz 2018, 14:00

A ja myślę, że fajnie byłoby przynajmniej trenera zobaczyć na którymś z meczy.....
Zawodnicy są, którzy powiedzieli, że Czarni w ich sercach nie zginą....
A ukłon również należy się Markowi Łukomskiemu, który cały czas jest w kontakcie z kibicami
Dafi
MVP
MVP

Postprzez jaca 23 Wrz 2018, 17:25

No - masz rację, ale to akurat mogą zainteresowani kibice ogarnąć - bilet pewnie z 10 zeta kosztuje, piwo po meczu 7, a wrażenia niezapomniane.
Nowy klub, nowy Zaeząd - myślę że mają znacznie ważniejsze rzeczy na głowie. Ich zadaniem jest cała logistyka związana z rozgrywkami i zapewnienie zawodnikom warunków do życia i gry. A zapewne nie jest to łatwa sprawa. Dbanie o drugorzędne sprawy jest w/g mnie mniej istotne, niż zwycięstwa na parkiecie. A poza tym - zamiast kogokolwiek zapraszać - lepiej niech Klub zadba o to, aby zaden zawodnik już nigdy nie musiał do BATu po swoje pieniądze biegać.
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez piterk2 26 Wrz 2018, 12:12

Karnety doszły. Czekamy na 1 mecz
piterk2
Młodzik
Młodzik

Postprzez angelof 27 Wrz 2018, 09:50

Wiadomo cos o realizacji zapisów na karnety na sektor?:)

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
angelof
Junior
Junior

Postprzez Mateusz 27 Wrz 2018, 12:36

angelof napisał(a):Wiadomo cos o realizacji zapisów na karnety na sektor?:)

Już niedługo będą. :)
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez dany 27 Wrz 2018, 13:18

Jadą już do nas
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Dafi 27 Wrz 2018, 17:12

Klub na Twitterze podał:
Niestety, ale nie mamy dobrych informacji.
Klub z Krakowa nie planuje transmisji z inauguracyjnego meczu w sobotę.
Dafi
MVP
MVP

Postprzez cmarek 72 27 Wrz 2018, 17:48

Dafi napisał(a):Klub na Twitterze podał:
Niestety, ale nie mamy dobrych informacji.
Klub z Krakowa nie planuje transmisji z inauguracyjnego meczu w sobotę.

To prawda. Od początku tygodnia śledzę stronę tvcom.pl i na dzień dzisiejszy zapowiadają transmisję z dwóch spotkań, Biofarmu Basket z Kotwicą i Górnika z Pogonią. Niewiedzących, bo być może tacy są, a zainteresowanych informuję, że na tej właśnie stronie są przeprowadzane transmisje z większości meczów 1 lgi - za free. Tak bynajmniej było w ubiegłym sezonie i z tego co widzę, w tym będzie podobnie. Tak więc, kto nie może być na meczu to proponuję zaglądać na tę stronę. O ile teraz nie będzie transmisji z meczu Czarnych, to mam nadzieję że już od następnej kolejki to się zmieni.
Ostatnio edytowany przez cmarek 72, 27 Wrz 2018, 18:13, edytowano w sumie 1 raz
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez sisar 27 Wrz 2018, 18:10

A jakieś statystyki, czy coś takiego?
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez cmarek 72 27 Wrz 2018, 18:26

sisar napisał(a):A jakieś statystyki, czy coś takiego?

Z tego co się orientuję, to żadnych statystyk tam nie znajdziesz. Jest to typowa strona tylko z transmisjami (różnego rodzaju) i nic poza tym.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez sisar 27 Wrz 2018, 19:08

cmarek 72 napisał(a):
sisar napisał(a):A jakieś statystyki, czy coś takiego?

Z tego co się orientuję, to żadnych statystyk tam nie znajdziesz. Jest to typowa strona tylko z transmisjami (różnego rodzaju) i nic poza tym.

Wiem, bo też znam tą stronę. Pytam gdzie można zobaczyć jakieś statystyki na żywo, tak jak na PLK.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez Jano 27 Wrz 2018, 19:15

Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Dafi 27 Wrz 2018, 20:17

Cafe Basket
Tematy 1 ligowe.... W programie również na temat Czarnych od 15:45 minuty
https://www.youtube.com/watch?v=zV5koIF ... e=youtu.be
Dafi
MVP
MVP

Postprzez sisar 28 Wrz 2018, 02:52

Jano napisał(a):https://pzkosz.pl/

Dzięki. :)
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 16:42

Po pierwszej kwarcie prowadzimy z AZS AGH Kraków 23:22.
Ostatnio edytowany przez cmarek 72 29 Wrz 2018, 17:07, edytowano w sumie 4 razy
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 16:47

Koniec drugiej kwarty, prowadzimy 46:33. Dobra kwarta, wygrana 23:11.
Punkty w pierwszej połowie: Mantas 15, Kordalski 9, Cechniak 8, Wyszkowski 7, Seweryn 5, Pełka 1, Długosz 1.
Ostatnio edytowany przez cmarek 72 29 Wrz 2018, 17:01, edytowano w sumie 2 razy
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez angelof 29 Wrz 2018, 16:58

Tylko sędziowie porażka

angelof
Junior
Junior

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 17:01

angelof napisał(a):Tylko sędziowie porażka

Jesteś na meczu? Jeśli tak, to pisz więcej jak to wygląda na żywo.
Ostatnio edytowany przez cmarek 72, 29 Wrz 2018, 17:19, edytowano w sumie 1 raz
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 17:09

3 minuty do końca trzeciej kwarty, prowadzimy 61:39.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 17:17

Na ostatnią kwartę wychodzimy z 22 punktowym prowadzeniem - aktualny wynik 49:71. Jak łatwo policzyć trzecią wygrywamy 25:16.
Ostatnio edytowany przez cmarek 72, 29 Wrz 2018, 17:27, edytowano w sumie 1 raz
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 17:26

4 minuty do końca, prowadzimy 81:56.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 17:40

Koniec spotkania, krakowianie wygrywają ostatnią kwartę 17:16, ale to my cieszymy się z pierwszego zwycięstwa w sezonie nad tamtejszą drużyną 87:66. Świetne otwarcie sezonu i przekonujące zwycięstwo na parkiecie rywala. Brawo Czarni i gratulacje.
Punkty: Cesnauskis 15, Kordalski 15, Cechniak 14, Seweryn 14, Wyszkowski 9, Długosz 7, Jakubiak 4, Powideł 4, Pełka 3, Rypiński 2.
Ostatnio edytowany przez cmarek 72 29 Wrz 2018, 17:57, edytowano w sumie 3 razy
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez majan79 29 Wrz 2018, 17:48

majan79
Młodzik
Młodzik

Postprzez BoBi 29 Wrz 2018, 18:35

Gratulacje za zwycięstwo :D Ważne żeby dobrze zacząć sezon.Im więcej będzie zwycięstw,tym więcej będzie kibiców na Gryfi.
BoBi
Młodzik
Młodzik

Postprzez angelof 29 Wrz 2018, 18:52

Byłam . Nie gwizdanie ewidentnych fauli albo takich z czapy. Ale ogólnie mecz spoko. Tylko ta orkiestra dęta na time outach

angelof
Junior
Junior

Postprzez Michal8686 29 Wrz 2018, 19:24

Pierwsze koty za płoty !!! Bardzo ważne pierwsze zwycięstwo!!!
Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.
Awatar użytkownika
Michal8686
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 19:41

Teraz już na spokojnie. Choć Czarni byli faworytem tego spotkania, to nigdy nie należy zakładać że zwycięstwo przyjdzie łatwo. Szczerze mówiąc to spodziewałem się bardziej wyrównanego spotkania, ale koniec końców skończyło się według przewidywań, co mnie bardzo cieszy. Cała drużyna rozegrała bardzo dobry mecz, ale według mnie należy zwrócić szczególną uwagę na 4 zawodników. Kordalski dzisiaj mega wszechstronny - 15 pkt., 6 zbiórek, 5 asyst i 4 przechwyty. Cechniak double-double w 23 minuty - 14 pkt. i 12 zbiórek. No i Mantas z Sewerem po 4 "trójki - pierwszy na 6, drugi na 5 prób. Ponadto Mantas zaliczył 9 asyst. Jak spojrzałem na statystyki, to wyraźnie odstawał dzisiaj Pełka, ale nie zawsze wszystko wychodzi i być może dzisiaj miał po prostu słabszy dzień. Dobrze w zbiórkach wypadł także Długosz, w sumie 11. Z dobrej strony pokazuje się również Wyszkowski i nie jest to przypadek, o czym mogliśmy się już przekonać.
Zaczęło się fajnie, bo przede wszystkim z takimi właśnie zespołami jak AZS AGH należy bezwzględnie wygrywać, czy to u siebie czy też na wyjeździe. Teraz mecz z Górnikiem w Gryfii i mam nadzieję, że efekt będzie podobny, bo jest to ekipa która podobnie jak krakowianie, będzie się raczej plasować w tych niższych rejonach tabeli. Ale... zawsze należy zachować czujność i każdego rywala traktować z szacunkiem i podchodzić do niego z odpowiednim respektem.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez MureQ 29 Wrz 2018, 20:15

Meczu nie widziałem, ale po nim i takie opinie się pojawiły:

Za tydzień zobaczymy na własne oczy w Gryfii.

Swoją drogą trochę żałuję, że nie udało się wygrać jednym punktem więcej. Byłaby ładna historyczna pętla. Gdy we wrześniu 1999 r. debiutowaliśmy w ówczesnej 1. lidze (później zmienionej w ekstraklasę) to na wyjeździe w Kielcach odnotowaliśmy pierwsze zwycięstwo +22 (82:60). Zabrakło jednego "oczka" ;)
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez cmarek 72 29 Wrz 2018, 20:30

MureQ napisał(a):Meczu nie widziałem, ale po nim i takie opinie się pojawiły:

Za tydzień zobaczymy na własne oczy w Gryfii.

Swoją drogą trochę żałuję, że nie udało się wygrać jednym punktem więcej. Byłaby ładna historyczna pętla. Gdy we wrześniu 1999 r. debiutowaliśmy w ówczesnej 1. lidze (później zmienionej w ekstraklasę) to na wyjeździe w Kielcach odnotowaliśmy pierwsze zwycięstwo +22 (82:60). Zabrakło jednego "oczka" ;)

Zawsze się znajdzie jakiś malkontent. Choć 21 strat przy 14 krakowian trochę niepokoi, o czym zapomniałem napisać. Mocniejszy zespół z pewnością by to lepiej wykorzystał.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez cmarek 72 03 Paź 2018, 21:23

Na tvcom.pl jest zapowiadana transmisja z niedzielnego meczu Czarni - Górnik, taka informacja widnieje w dniu dzisiejszym. Start o godzinie 17:50, transmisja jest oczywiście darmowa.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Postprzez dany 03 Paź 2018, 22:27

Czyli chłopaki się dogadali co do transmisji, super sprawa
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czarni Słupsk

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość