Gryf Słupsk w III lidze

Piłka nożna, siatkówka i inne

Re: Gryf Słupsk w III lidze!

Postprzez YoungKSG 08 Cze 2009, 21:08

Za rok będzie 2liga, i miejmy nadzieję że razem z nią jakiś strategiczny sponsor...
YoungKSG
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Zielona 9

Postprzez Rychu#07 10 Cze 2009, 09:46

YoungKSG napisał(a):Za rok będzie 2liga, i miejmy nadzieję że razem z nią jakiś strategiczny sponsor...

Pierwszy (za to milowy) krok do wyłożenia klubu- najpierw awansujmy, a później się martwmy.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez YoungKSG 12 Cze 2009, 22:53

Rychu#07 napisał(a):
YoungKSG napisał(a):Za rok będzie 2liga, i miejmy nadzieję że razem z nią jakiś strategiczny sponsor...

Pierwszy (za to milowy) krok do wyłożenia klubu- najpierw awansujmy, a później się martwmy.

Spokojnie, gdy 2ga liga będzie w Słupsku to znajdą się pieniądze i od miasta, miejmy nadzieje że od sponsorów.
YoungKSG
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Zielona 9

Postprzez paula 21 Cze 2009, 14:38

Jakoś nie realny wydaje mi się awans Gryfa do 2 ligi,ale oby tak było ale i tak CZARNI zasługują na większą kase od miasta.
paula
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 22 Cze 2009, 12:08

YoungKSG napisał(a):
Rychu#07 napisał(a):

Spokojnie, gdy 2ga liga będzie w Słupsku to znajdą się pieniądze i od miasta, miejmy nadzieje że od sponsorów.

Po co Wam wieksza kasa? Przeciez macie wychowankow.Po co Wam wieksze pieniadze z miasta? Przeciez to niesprawiediwe.
itd itp......
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Rychu#07 26 Lip 2009, 12:56

Parę slów ode mnei przy okazji sparingu Arka-Gryf

http://rychu07.czarni.slupsk.pl/?p=81

Zapraszam.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez anio 03 Lis 2009, 13:08

Awatar użytkownika
anio
Junior
Junior

Postprzez losmen 03 Lis 2009, 14:44

Gryf upada, chlopaki maja nawet glownego winowajce swojej niedoli - nas, Czarnych :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 03 Lis 2009, 15:36

czytajac ich forum zalamalem sie. Jako komunistyczny beton ( :) ) chcialbym podkreslic, ze na Czarnych (ekstraklasa, transmisje tv, 3 tys widzow co mecz, czolowka ligi) miasto wydaje rocznie 800 tys zl, natomiast na Gryfa (III czyli tak naprawde IV liga, brak obecnosci w innych mediach niz lokalne, raz 300 a raz 1300 widzow, czolowka swojej ligi) okolo 500 tys zl.

Wiec slaba sytuacja finansowa w Gryfie to wina Twardowskiego, Kobylinskiego i wszystkich zwiazanych z Czarnymi.

dom wariatow :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez defender 03 Lis 2009, 22:25

anio napisał(a):gryf upada

Chodzą słuchy, że to celowe zagranie. Grajkowie czekają teraz na efekty zamieszania.
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez grabek 05 Lis 2009, 00:24

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /941841374

prezydent Maciej Kobyliński oraz Jerzy Barbarowicz, dyrektor wydziału Sportu i Kultury Urzędu Miejskiego zapewniali zebranych o dobrej woli i pieniądzach przeznaczonych na budowę boiska.

- W momencie, kiedy uzgodnienia projektu budowlanego będą, będzie też występienie o zgodę na budowę i w przyszłym roku rozpocznie się budowa boiska pełnowymiarowego - powiedział Jerzy Barbarowicz.

- Trzy miliony sto tysięcy wyniesie cała inwestycja - mówił prezydent. - Jestem fanem Pawła Kryszałowicza. Nie mogę nie widzieć tak wspaniałego klubu.

Wszystko fajnie. Tylko jedno pytanie. Czy ta inwestycja ma być na zielonej? Bo jak tam to jest to wydanie pieniędzy w błoto. Z całym szacunkiem dla Gryfa i ich kibiców ale taka murawa powinna być w Słupsku na stadionie 650-lecia. Tam powinno przebudować boisko na wymiarowe i tam powinna być podgrzewana murawa. W przypadku sukcesów Gryfa w latach późniejszych według mnie tam oni powinni grać. Obiekt jest duży i jak na warunki Słupskie całkiem niczego sobie. Ładowanie kasy w podgrzewaną murawę na zielonej jest według mnie, złą inwestycją. Podgrzewana murawa tak, ale na stadionie 650-lecia.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Alien 05 Lis 2009, 00:43

Przecież tam nie właduje (miasto) teraz takich pieniędzy :) za ponad trzy miliony złotych walczyć o góra 500 głosów wyborczych ??
Alien
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez STEN 05 Lis 2009, 02:20

grabek napisał(a):Wszystko fajnie. Tylko jedno pytanie. Czy ta inwestycja ma być na zielonej? Bo jak tam to jest to wydanie pieniędzy w błoto. Z całym szacunkiem dla Gryfa i ich kibiców ale taka murawa powinna być w Słupsku na stadionie 650-lecia. Tam powinno przebudować boisko na wymiarowe i tam powinna być podgrzewana murawa. W przypadku sukcesów Gryfa w latach późniejszych według mnie tam oni powinni grać. Obiekt jest duży i jak na warunki Słupskie całkiem niczego sobie. Ładowanie kasy w podgrzewaną murawę na zielonej jest według mnie, złą inwestycją. Podgrzewana murawa tak, ale na stadionie 650-lecia.

W którym miejscu wskaż proszę jest mowa teraz i kiedykolwiek o podgrzewanej murawie? Czy uważasz że przekazanie pieniędzy na wreszcie normalne warunki dla trenowania dla młodzieży to wywalanie pieniędzy w błoto? Na co zatem chciałbyś je przeznaczyć? Czy zdajesz sobie sprawę, że w kraju, który za chwilę ma zorganizować mistrzostwa w najpopularniejszej dyscyplinie sportu, jest miasto, które ma infrastrukturę, a ściślej ilość boisk na gorszym poziomie niż 80 lat temu?
STEN
Młodzik
Młodzik

Postprzez CNR 05 Lis 2009, 09:09

To ma być boisko ze sztuczną trawą, więc pomysł ze stadionem 650-lecia jest chybiony. Ponadto na 650-lecia mają treningi oszczepnicy, dyskobole i młociarze, więc ta murawa nigdy nie będzie się nadawała do grania w piłkę na profesjonalnym poziomie.
Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą jest w Słupsku niezbędne i za bardzo nie ma o czym dyskutować. Miasto i tak w najbliższym czasie nie da więcej pieniędzy na koszykówkę bo był remont hali, a dotacja z budżetu miasta na Czarnych jest maksymalna (na chwilę obecną) więc nie ma po co zachowywać się jak pies ogrodnika.
ALL BLACKS
Awatar użytkownika
CNR
Kadet
Kadet

Postprzez losmen 05 Lis 2009, 15:20

mlociarze i dyskobole trenuja pod stadionem 650 lecia a nie na nim :p.
Co do koniecznosci budowy boiska to mam mieszane uczucia widzac puste orliki, to nie te czasy (10 lat temu) kiedy chlopaki grali na kazdym podworku parku, kawalku trawy, bez zadnych alternatyw na lepsze warunki, budowali bramke z desek, badz uzywali trzepaka, stare tenisowki, pilka i czysta gra :) Teraz w erze xboxow, playow, pc komu sie chce biegac na deszczu sniegu za pilka. Nie te charaktery, ale niech bedzie ta wygodna teza ze mlodzi nie graja bo nie maja gdzie :)
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Rychu#07 05 Lis 2009, 19:37

Latarnia, dwie cegły, a wyimaginowana poprzeczka po prostu w zasięgu dłoni bramkarza- i się jechało w "Marynę" ;)
W czasach większych wymagań udeptaliśmy kawał łąki, bramki z płotów i biegamy za szmacianką :)

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dezext 05 Lis 2009, 22:34

Stadion 650 lecia byl tak zaprojektowany aby boisko do pilki noznej nie bylo pelonowymiarowe :) brakuje po 1m z kazdej strony. Specjalnie to bylo zrobione i zatwierdzone za plecami dzialaczy Gryfa tylko po to zeby Gryfici nie znisczyli stadionu :) jesli ktos nie wiezy idzcie do ratusza i sie dowiedzcie :P
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez losmen 05 Lis 2009, 22:53

Ja nie wiem jak to jest z tymi wymiarami, ale wyczytalem ze stadion 650 lecia ma wymiary boiska: 64 m x 100

dla meczów międzynarodowych wymiary boiska wynoszą 64–75 m x 100–110 m

Ale z racji mojego braku zainteresowania pilka nozna, szczegolow sprawy nie znam.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Dezext 06 Lis 2009, 00:25

Własnie cos tam jest namiesznae ze nie ma 64m :P nie wiem dokladnie o co chodzi. Tak mi sie cos obilo o uszy
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Marry 06 Lis 2009, 00:28

Według oficjalnej strony Sosiru :
boisko trawiaste do gry w piłkę nożną o wymiarach 64 m x 100 m.

A tutaj :
Od 14 marca 2008 roku każde nowe boisko powinno mieć wymiary 105 m - długość, 65 m- szerokość.
ŻYCIE STANIE SIĘ CIEKAWSZE GDY PRZEKROCZYSZ PROGI TWIERDZY !!!
Awatar użytkownika
Marry
Junior
Junior

Postprzez Dezext 06 Lis 2009, 01:18

No wlasnie... i wiem na 100% ze to bylo specjalnie tak zaprojektowane... nie wiem dokladnie o co chodzilo ale napewno podpisal to prezydent Slupska. i po co wywalanie kasy ? Stadion 650 lecia kosztowal 11mln nie dawna renowacja sboiska na zielonej kosztowala 1,7mln gdyby polaczyc te dwie sumy + dorzucic jeszcze ze 2mln ktore mozna bylo wyrwac od ministerstwa Sportu i rekreacji (przy tak duzym wkladzie rady miasta 2mln by sie znalazly) i mamy swietny kompleks w slupsku tj wszystko to co na 650lecia + PELNOWYMIAROWE boisko ze SZTUCZNA nawierzchnia i do tego zaplecze 2 mniejszych boisk treningowych.

Ps. DO rady miasta trafil projekt zeby rozbudowac stadion 650lecia... mianowicie chodzi o HOTEL i jakies restauracje ... PO CO ?? Rok temu byl rmeont hali Czarnych ale bokserow :P Na ten cel wydano jakos kolo 2mln zl... wiec po co budowac hotel przy 650 jesli mozna wyremontowac rowokol za ok 1mln zl ktory nalezy do miasta ?? w tym miescie nikt nie mysli ... no ale coz to sa tylko nasze mysli (szarych polakowm ktorzy nie maja nic do gadania i moga sobie swoje przemyslenia wrzucic w bloto)
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Dafi 06 Wrz 2010, 18:52

W sobote wielkie swieto na Zielonej. Jezeli ktos z zainteresowanych jest chetny, to ta wiadomosc moze byc przydatna:
Jutro rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na krytą (200 szt) i prostą (200 szt) w cenach 12 i 8 zł. Bilety do nabycia w klubie w godzinach 9-13 i w sklepie sportowym Rhinos na Poznańskiej w godzinach 13-18.

wiecej informacji na www.gryfslupsk.com
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Bilek 18 Lis 2010, 10:49

Ale ciekawa ofensywa

Kurier Słupski napisał(a):Słupska piłka nożna w rozsypce. Miasto postawiło na koszykówkę.

Klub, chluba kibiców znad Słupi, boryka się z poważnymi kłopotami finansowymi. Może być jeszcze gorzej.
Sytuacja w słupskim Gryfie jest zła. Piłkarze nie wygrali żadnego meczu w tym sezonie i zajmują ostanie miejsce w tabeli.
- Nie jest najlepiej. Przyczyniło się do tego wiele. Mamy praktycznie nowy zespół. Brakuje nam cały czas pieniędzy – mówi Paweł Kryszałowicz, dyrektor Gryfa Słupsk.
Brak funduszy jest szczególnie odczuwany w klubie.
Na znak protestu Gryfici w ostatnich spotkaniach wychodzili na murawę z kilkuminutowym opóźnieniem. Zarząd nie płaci piłkarzom obiecanych wynagrodzeń.
- Nie są to wielkie pieniądze, bo średnio kilkaset złotych. Jednak trenujemy pięć dni w tygodniu i do tego mamy zajęte weekendy. Po prostu pieniądze nawet te niewielkie są dla chłopców motywacją, a zarząd nic w tyej sprawie nie robi – dodaje Kryszałowicz.
Sytuacją w klubie zaniepokojeni są kibice.
- Chcemy od władz klubu wyjaśnienia sytuacji. Na razie nic więcej nie powiem, bo trwają rozmowy. Zawsze byliśmy z klubem i będziemy – zapewnia Łukasz Jaworski, prezes Stowarzyszenia Kibiców Gryfa Słupsk.
Jak twierdzi dyrektor Gryfa budżet roczny klubu to 400 tysięcy złotych.
To jeden z najniższych budżetów w III lidze. Z tych pieniądzy Gryfici nie tylko muszą płacić zawodnikom, ale także utrzymać stadion oraz jego zaplecze.
Dla porównania zawodowi koszykarze Czarnych Słupsk, którzy prowadzą w ekstraklasie zarabiają nawet kilkanaście razy więcej niż piłkarze.
- Nie mamy się co oszukiwać miasto kładzie większe nacisk na koszykówkę. Mam nadzieję, że w końcu się to zmieni – skarży się Sylwester Wojewódzki, prezes Gryfa Słupsk.
- Nie jest prawdą, że miasto nie daje pieniędzy na piłkę nożna. Gryf otrzymał od miasta pieniądze nie tylko na działalność. Duża inwestycją był chociażby remont stadionu. Czarni otrzymują pieniądze w ramach promocji, bo klub promuje miasto w całym kraju i nie tylko – mówi Marek Sosnowski, pełniący obowiązki rzecznika prasowego prezydenta Słupska.

To jest po prostu bezczelne. Budżet klubu to 400 tys. zł, a wiecie, ile Gryf dostał od miasta w 2010 roku? 400 tys. zł!

Według działaczy Gryfa to nie oni, a miasto powinno znaleźć dla Gryfa sponsora strategicznego. Są nieudolni, a gdy tylko się da wbijają szpilę koszykówce. Czy kogokolwiek dziwi to, że zawodowi koszykarze, grający w EKSTRAKLASIE, reprezentanci Polski, zawodnicy zagraniczni, zarabiają kilkanaście razy więcej, niż półamatorzy biegający po błotnistych boiskach de facto czwartej ligi? Energi nie załatwił Czarnym prezydent, ani urzędnicy. Kpina...

Biorąc pod uwagę, że Czarni to ekstraklasa, a Gryf to 4 liga, różnica w dotacji miejskiej w wymiarze 300 tys. złotych (400 dla Gryfa, 700 dla Czarnych - z promocji i dla STK zajmującego się młodzieżą) jest naprawdę niewielka i krzywdząca dla... Czarnych! Gdyby Gryf grał w ekstraklasie, domagałby się pewnie kilkumilionowej dotacji z miejskiej kasy. A jak dobrze wiemy, niejeden klub koszykarski właśnie liczone w milionach pieniądze otrzymuje od swoich miast. Twierdzenie, że miasto postawiło na koszykówkę kosztem piłki nożnej jest krzywdzące dla wszystkich związanych z Czarnymi i dla samego miasta.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Re: Gryf Słupsk w III lidze

Postprzez Dj_SnAkE 18 Lis 2010, 11:17

Co tu duzo mowic jaki klub, prezes, dzialacze tacy sponsorzy co za tym idzie taki szmatlawiec (czyt. gazeta) i artykul smiechu warty. Ogolnie zal.pl uzekla mnie ich historia hehe.
Pozatym Pan P. K. powinien sam ruszyc dupsko i poszukac sponsorow, a nie chodzic po imprezach, notabene z Naszymi koszykarzami ktorzy zarabiaja takie kokosy doprowadzajac ich klub do rozsypki.
Mysle ze fajna bylaby jakas kontra Bilek, Rychu moze odpowiecie analizujac sytuacje obiektywnie :)
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez Rychu#07 18 Lis 2010, 11:43

Moja kontra będzie dziś wieczorem.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez grabek 18 Lis 2010, 11:53

Całe te żale są tak żałosne, że wywołują u mnie tylko szeroki uśmiech. To jest tak jakby bezrobotny miał pretensje o to, że nie ma pieniędzy i pracy mimo, że nic nie robi aby pracę znaleźć. Tacy potrafią tylko strajkować i marudzić, że cały świat zwrócił się przeciw nim. Winny jest zawsze kto inny [:o W tym przypadku, jak zawsze zresztą, winna jest koszykówka.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 18 Lis 2010, 12:49

w 4 lidze to nawet nie polamatorzy, to amatorka totalna. Za rok w 5 lidze to juz bedzie po prostu podworkowa zabawa i bieganie za pilka. Albo niech w koncu zmadrzeja, albo niech koncza ten cyrk.....
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Dafi 08 Sty 2011, 21:21

Sektorowka Gryfa, prezentacja na Amber Cup
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0wULzXKZRU
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Bilek 08 Sty 2011, 21:22

http://www.youtube.com/watch?v=h0wULzXK ... _embedded#!

Chlopaki z Gryfa (chyba) specjalnie na Amber Cup przygotowali sektorowke w podobnym rozmiarze, jak nasza.

Jedno mnie zastanawia - dlaczego "Gryf King"?

W sensie "Gryf Królem"? Ale królem czego? Jeśli tak, to dlaczego nie właśnie "Gryf Król", a z angielska King? Czy może sponsorem flag jest konkurencyjna dla PGK firma? ;)

No i po wizycie na Gryfi jeszcze jedna zastanawiająca rzecz - czy w Słupsku naprawdę jest tak małe zainteresowanie piłką nożną, żeby nawet reprezentanci Polski, gracze ekstraklasy, byłe piłkarskie gwiazdy i przedstawiciele miejscowej drużyny, w czasie futbolowej, zimowej posuchy, nie były w stanie przyciągnąć pełnej hali kibiców? Wolnych miejsc na głównej było naprawdę sporo i takiego wrażenia nie zmieni fakt, że część ludzi nie potrafiła ich zająć i stała przy wejściach. A gdyby wyłączyć aktywnie dopingujących kibiców Gryfa i ich przyjaciół z innych miast, "zwykłych" słupszczan nie starczyłoby nawet na pół głównej trybuny...
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez Dafi 19 Mar 2011, 21:12

Gryf wygral dzis 1-sze spotkanie w tym sezonie....
Gryf-Kotwica 2-1....
Dafi
MVP
MVP

Postprzez BURKETT 20 Mar 2011, 00:42

No toż to sukces sezonu... gdzie sezonu, sukces roku... Zdzichu otwieraj szampana, Jadźka gości masz, talerki poleruj... "duma" wygrała mecz... Ciesze sie niesamowicie, szczególnie, ze ostatnio kibic G95 chętnie reklamuje się na naszym forum... i te jeszcze szczere zaproszenia... no cóż, miasto tym żyje... ;D ;D ;D
Czarni Słupsk brązowy medalista MP 2005/2006, 2010/2011, 2014/2015, 2015/2016
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Miejscowość: Z tamtąd

Postprzez Dafi 20 Mar 2011, 01:50

Najwyrazniej te forum czyta "Macius" Kobylinski. Zawital dzis na Zielona.... Czy caly mecz obejrzal w tym wietrze, tego nie wiem.....
Fakt faktem, na Zielonej mozna sporo osob spotkac ktore naleza do SKSK, i te ktore widac na glownej....
Te osoby siedza na prostej, sa to osoby, ktore interesuja sie pilka nozna.... Czy kibicuja Gryfowi, to ich wewnetrza inicjatywa....
Ja osobiscie nic do nich nie mam, znam osoby z Zielonej, oni wiedza kim ja jestem..... na tym polega wspolna tolerancja....
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Bilek 20 Mar 2011, 02:29

Dafi napisał(a):Najwyrazniej te forum czyta "Macius" Kobylinski. Zawital dzis na Zielona.... Czy caly mecz obejrzal w tym wietrze, tego nie wiem.....

mógłbyś przetłumaczyć to na polski? bo nie potrafię znaleźć zależności...
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Postprzez BURKETT 20 Mar 2011, 02:36

Właśnie tolerancja... Niestety póki co widzę, że tolerancja nie idzie w parze ze słowem szacunek co u niektórych osób, więc i ja szacunku mieć nie będę. Sam pamiętam kiedy ojciec mnie jako gówniarza ciągnął na 650-lecia na mecz Gryfa w ówczesnej 2 lidze. Naprawdę, życzyłbym sobie i miastu piłki nożnej przynajmniej na tym poziomie, lecz nie potrafię udawać, że wszystko jest cacy. Plują mi w twarz, więc i ja pluć będę.
Sam zresztą czasami pojawiałem się na Zielonej, przy okazji ciekawszych meczów. Przestałem chodzić gdy zobaczyłem jak "przychylni" są NAM kibicom Czarnych Słupsk- sorry dla nich Energii- kibice Gryfa. W tym momencie mam wy...e na to co się tam dzieje. Za dużo hipokryzji widzę. Gdy ktoś krzyczy " X klub to kibice" od razu poklask, ale zrozumieć, że Czarni to właśnie My, kibice, już ciężko. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Szkoda- piszę teraz jako lokalny patriota, kibic Smoluchów którego ojciec nie dał rady przerobić na fana Zielonej.
Słupsk jest za małym miastem na spory typu Łks-Widzew. Nie chcę wracać do czasów gdy od pytania za kim jesteś zależało czy masz całe zęby czy nie. Jestem kibicem z pokolenia które rozumie ustawki. Ok, ktoś chce się napie... jego sprawa, nie neguje tego, gdy czyste zasady nie mam nic przeciwko. Ja jestem pokojowym człowiekiem, za barwy nie traciłem zdrowia, lecz nie pozwolę stracić swojej dumy bycia Smoluchem, bo ktoś uważa, że chodząc na kosza jestem gorszym kibicem czy też kibicem sukcesu itp. Od razu mówię nie, i ch... mnie obchodzi co kto pomyśli na ten temat. Wiedz jedno, plując na kibica Czarnych, plujesz na mnie, wtedy ja będę pluł na Ciebie.
Ostatnio edytowany przez BURKETT, 20 Mar 2011, 03:51, edytowano w sumie 1 raz
Czarni Słupsk brązowy medalista MP 2005/2006, 2010/2011, 2014/2015, 2015/2016
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Miejscowość: Z tamtąd

Postprzez Dafi 20 Mar 2011, 02:43

Ano Bilus juz odpowiadam....
Byles na Amber Cup??? Slyszales jak Gryfici odniesli sie do Kobyly???
Za kazdym razem, Gryfici jezdza po Kobyle jak po "mydle", raz w prawo raz w lewo...
Jak da to dobrze, jak nie da to zle....
Ciekawe jest, co bedzie za 2-3 kolejki....znou Kobyla dla nich zly bedzie???

Ogolnie zbieznosc do tego forum...skojarzylem, ze skoro gryfita zaczal pisac na tym forum(temat:Czarni-Prokom), no coz, zrobie psikusa i zawitam u nich na stadionie...

odnosnie dzisiejszych wydarzen:
relacja z GP24:
W przerwie meczu doszło do incydentu z udziałem kibiców. Sympatycy drużyny z Kołobrzegu wybiegli ze swojego sektora i ruszyli w stronę kibiców gospodarzy. Na szczęście nie doszło do bijatyki. Interweniowała policja, która musiała użyć siły aby powstrzymać kibiców.

mecz Gryf-Kotwica :/
Dafi
MVP
MVP

Postprzez b4b3 20 Mar 2011, 13:48

"- Jesteśmy bardzo wdzięczni słupskim kibicom, że nie dali się sprowokować i że zachowali zimną krew. Mamy nadzieję, że z taką postawą z ich strony zetkniemy się podczas kolejnych rozgrywek na słupskim stadionie -dodaje Robert Czerwiński." - gp24.pl

Dziwny sposób okazania wdzięczności zobaczyłam na stadionie Gryfa w wykonaniu policji: kilka wystrzelonych gumowych kulek w ich stronę. Wbiegli na murawę, bo ktoś skroił albo chciał skroić im flagę, a nie, żeby zapobiec jakiejś zadymie sprowokowanej przez kibiców Kotwicy. Tyle. Naprawdę nie zamierzam korzystać z porad gryfity, żeby pobierać na Zielonej lekcje kultury.
Awatar użytkownika
b4b3
Młodzik
Młodzik

Postprzez Behemot 20 Mar 2011, 15:45

E tam, nie dogadamy się nigdy. Piłkę nożną nie wymyślono na uniwerku, tylko na pastwisku, podczas pasania owiec. Dwa światy, panie, dwa światy... :) EOT, moim zdaniem...
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez Arek359 20 Mar 2011, 16:01

Gdybym miał się fascynować piłką na takim poziomie jak jest w Słupsku to wolałbym zająć się szachami! ;]
Nie patrz w dal wal po szmal!!!
Arek359
Junior
Junior

Postprzez losmen 20 Mar 2011, 18:07

Behemot napisał(a):E tam, nie dogadamy się nigdy. Piłkę nożną nie wymyślono na uniwerku, tylko na pastwisku, podczas pasania owiec. Dwa światy, panie, dwa światy... :) EOT, moim zdaniem...

I to chyba konczy wszelka dyskusje :)
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez pablo1553 20 Mar 2011, 18:09

Arek359 napisał(a):Gdybym miał się fascynować piłką na takim poziomie jak jest w Słupsku to wolałbym zająć się szachami! ;]

Gratulacje widać jakim jesteś kibicem z takimi jak ty to nigdy nigdzie nie dojdziemy
pablo1553
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: słupsk

Postprzez Arek359 22 Mar 2011, 16:49

pablo1553 napisał(a):
Arek359 napisał(a):Gdybym miał się fascynować piłką na takim poziomie jak jest w Słupsku to wolałbym zająć się szachami! ;]

Gratulacje widać jakim jesteś kibicem z takimi jak ty to nigdy nigdzie nie dojdziemy

Jestem kibicem ale nie tej beznadziejnej kopanej w polskim wykonaniu. Podczas meczów naszej reprezentacji często zasypiam z nudów. Dlatego na ME zapisałem się na mecze innych reprezentacji. ;(
Nie patrz w dal wal po szmal!!!
Arek359
Junior
Junior

Postprzez pablo1553 22 Mar 2011, 22:03

Arek359 napisał(a):
pablo1553 napisał(a):

Jestem kibicem ale nie tej beznadziejnej kopanej w polskim wykonaniu. Podczas meczów naszej reprezentacji często zasypiam z nudów. Dlatego na ME zapisałem się na mecze innych reprezentacji. ;(

No właśnie i o to mi chodzi ty patrzysz co się dzieję na boisku nie na trybunach a prawdziwy kibic to on patrzy co się dzieje na trybunach dla niego klub może i grac w 3 lidze ale wie że on coś robi żeby było lepiej i klub grał wyżej niż tacy co narzekają a bo u nas piłka jest nudna i nie da się oglądać może i jest nudna ale zróbmy coś żeby nie była nudna
pablo1553
Młodzik
Młodzik

Postprzez Behemot 23 Mar 2011, 15:25

pablo1553 napisał(a): (...) No właśnie i o to mi chodzi ty patrzysz co się dzieję na boisku nie na trybunach a prawdziwy kibic to on patrzy co się dzieje na trybunach dla niego klub może i grac w 3 lidze ale wie że on coś robi żeby było lepiej i klub grał wyżej niż tacy co narzekają a bo u nas piłka jest nudna i nie da się oglądać może i jest nudna ale zróbmy coś żeby nie była nudna

Znowu przynudzanie o "prawdziwych kibicach"... No ileż można? Twoja argumentacja jest na zasadzie "nieważne, jaka muza leci, ważne, żeby tańczyć do upadłego", a przecież tak nigdy nie jest. To credo fana tańca, a nie muzyki. Jasne, że należy wspierać swój klub, nawet jak ma pod górkę, ale ja np. chodzę na mecze oglądać sport przede wszystkim, a nie machać szalem i podskakiwać. Co nie znaczy, że nie daję z siebie wszystkiego, jako kibic. Kibicowanie to wkład w mecz, a nie sztuka sama w sobie, bo czemu nie skakać na trybunie, gdy nie ma meczu, skoro tylko to się liczy?

A to że ktoś uważa daną dyscyplinę za nudną, to kwestia indywidualna, kwestia gustu. Gust jest jak d.upa - ma go każdy. Też uważam, że kopana jest w porównaniu z basketem powolna i nudna, jak psia kupa. I co? Nie wolno mi?

A w ogóle to czym my gadamy? Na forum Gryfa, w zasadach kibicowania i reprezentowania klubu jest takie coś: "W mieście działa też Klub Kibica Energii, który dopinguje koszykówkę. W zasadzie, nie są oni w naszym rozumieniu kibicami"...
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Samar 23 Mar 2011, 16:15

Madrego to i dobrze posluchac (przeczytac) :)
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez losmen 23 Mar 2011, 17:05

pablo1553 napisał(a):No właśnie i o to mi chodzi ty patrzysz co się dzieję na boisku nie na trybunach a prawdziwy kibic to on patrzy co się dzieje na trybunach dla niego klub może i grac w 3 lidze ale wie że on coś robi żeby było lepiej i klub grał wyżej niż tacy co narzekają a bo u nas piłka jest nudna i nie da się oglądać może i jest nudna ale zróbmy coś żeby nie była nudna

;D
Co za chora ideologia, nie wazne kto gra, jak gra, po co gra, z kim. Wazne zeby sobie pokrzyczec i pomachac flaga.
To jest wlasnie definicja "prawdziwego kibica".

Sory, ale wynik, sukces i dobro mojej druzyny jest ponad wszystkie moje prywatne ambicje.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Behemot 23 Mar 2011, 20:32

losmen napisał(a):Sory, ale wynik, sukces i dobro mojej druzyny jest ponad wszystkie moje prywatne ambicje.
No bo Ty jesteś kibic sukcesu, nie kumasz czaczy? ;)
Jakby "Czarni" grali w osiedlowej IV lidze amatorskiej streetballu, to bylibyśmy dla Gryfitów "prawdziwymi kibicami". A tak? Prze.je.bane - Smoluchy są w czołówce ekstraklasy, a my nie jesteśmy kibicami w rozumieniu tych prawdziwych, od Gryfa kopanego...
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez pablo1553 23 Mar 2011, 21:05

Behemot napisał(a):
losmen napisał(a):Sory, ale wynik, sukces i dobro mojej druzyny jest ponad wszystkie moje prywatne ambicje.
No bo Ty jesteś kibic sukcesu, nie kumasz czaczy? ;)
Jakby "Czarni" grali w osiedlowej IV lidze amatorskiej streetballu, to bylibyśmy dla Gryfitów "prawdziwymi kibicami". A tak? Prze.je.bane - Smoluchy są w czołówce ekstraklasy, a my nie jesteśmy kibicami w rozumieniu tych prawdziwych, od Gryfa kopanego...

Po pierwsze nie jestem Gryfistą
po drugie jak by Czarni grali w 3-2 lidze 3/4 osób z was by tam nie było
po trzecie uważacie się za Czarnuchów a Czarni to nie tylko kosz
po czwarte jak chcesz oglądać widowisko to zapraszam do tv
pablo1553
Młodzik
Młodzik

Postprzez losmen 23 Mar 2011, 22:44

Ktos ci nagadal glupot, a ty zbytnio sie nie zastanawiajac chodzisz i rozpowiadasz to dalej. Pokrzykujesz od czasu do czasu na hali I LO i to jest dla ciebie powod do nazywania siebie "prawdziwym", a nawet do bycia dumniejszym od innych.
Nie siej fermentu chlopie.

PS Gryfiści czy Gryfici ?! ;P
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez pablo1553 23 Mar 2011, 22:54

A wy dalej swoje czy ja pisałem ze jestem dumniejszy ale ja nie lubię jak ktoś narzeka nawet nic w tym kierunku nie robiąc
pablo1553
Młodzik
Młodzik

Postprzez Behemot 23 Mar 2011, 23:39

pablo1553 napisał(a):A wy dalej swoje czy ja pisałem ze jestem dumniejszy ale ja nie lubię jak ktoś narzeka nawet nic w tym kierunku nie robiąc
Ja też nie lubię, więc zamiast narzekać na Kobyłę i złe duchy weźcie d.upę w troki i znajdźcie sobie jakiegoś sponsora. Bo na razie narzekania widzę z waszej strony jedynie.

Czy my na coś narzekamy? Nie zauważyłem... Na wasz stosunek do nas może? Ja nie narzekam, mam na to wy.je.bane. Ładnych parę lat temu byłem na meczu Gryfa (po raz ostatni) i kiedy sobie po meczu wracałem torami w stronę Poznańskiej, przyczepiło się paru szalikowców Gryfa, którym nie podobał się mój szalik Czarnych. Słowna riposta nie dotarła do pojedynczych komórek mózgowych fanów gry pastwiskowej i skończyło się na mordobiciu. Siły były nierówne, bo ich było tylko trzech bodajże, a ja przez lata trenowałem judo w... Gryfie (niech mi bogowie wybaczą...) i AZS UG oraz boks w Smoluchach, ale od tamtej pory czuję lekki niesmak, gdy spotykam kibiców Gryfa. Ale nie narzekam :)

P.S. Z moja małą córeczką chodziłem na mecze Czarnych, ale w życiu nie wziąłbym jej na mecz Gryfa. Świat na co dzień jest dostatecznie chamski, by fundować dziecku dodatkową porcję zbydlęcenia.
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne sporty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość