Mistrzostwa Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie

Piłka nożna, siatkówka i inne

Mistrzostwa Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie

Postprzez Gilu 18 Kwi 2007, 11:45

Mamy ME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)))))))

To Wielki Sukces jaki odnotowujemy w Polskim Sporcie.Po siatkarzach i pilkarzach recznych nareszcie mzoemy byc dumni z Pilkarskich Włodarzy.
Wiem ze Kibice Pilkarscy PZPNou nie lubia,ale to Oni nam zalatwili te ME.

Teraz przed Nami wiele roboty. Budowa stadionow,hoteli,dróg dojazdowych,modernizacja lotnisk. Mam nadzieje ze cos na tym uszczknie rowniez Słupsk,jako miasto sasiadujace z Gdanskiem.Moze wreszcie doczekamy sie zrobienia porzadnej obdwodnicy Słupska.

Coz Polacy moga byc dumni.
Mam nadzieje ze od tej decyzji zacznie sie wreszcie Progress Polski na Arenie miedzynarodowej.Jej turystyka, gospodarka beda rosly w sile a Ludzie beda dla siebie Mili i Zyczliwi.

2009 Mistrzostwa Europy w Koszykowce
2012 Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej
2009 Final Four Euroligii w Sopocie??

Brzmi niezle :)
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez Myers 18 Kwi 2007, 14:14

Jestem w szoku,jedyna wiadomosc ktora poprawila mi humor po porazce z Anwilem :o jak dotychczas,mam nadzieje że gospodarze tej imprezy nie zawala i w koncu bedzie mozna mowic ze jestesmy w Europie bo to swoiste podanie drugiej reki[pierwsza to wejscie do UE 1maja 2004r.] przez zachod ktory byl odwrocony plecami zwlaszcza przez zwiazek pilkarski UEFA,czyzby zmienialo sie na lepsze?

Sadze że tak gdyz Hiszpania czy Portugalia to 20-30 lat temu tez nie byly silne gospodarczo i ekonomicznie jak jest obecnie. Jest niewatpliwie szansa na rozwoj kraju nawet przez impreze 3rangi po IO czy MS, gdyz jak wskazuja dane pilka nozna jest tak spopularyzowana ze nie tylko kibice ze starego kontynentu sa zainteresowane ME.

Ja z racji ze jestem Slupszczaninem chcialbym aby ta impreza nie ominela rowneiz Slupska bo jest szansa tez aby Nasze Miasto na tym zyskalo pomimo że jest oddalone od Gdanska tylko o 120km ale niech martwia sie o tym w Ratuszu bo szansa aby rozwinac region slupski pod wzgledem infrastruktury istnieje i nawet bariera odleglosci nie jest az tak znaczaca jakby sie wydawalo!
Myers

Postprzez Morfeusz_F 18 Kwi 2007, 14:50

Muszę przyznać, że po przeczytaniu tej informacji popadłem w istny szok, i tak jak Myers'a tak również mnie ta wiadomo?ć ucieszyła!!! W końcu normalne stadiony, w końcu A1!!! Żeby tylko teraz nie dać dupy, a wszystko będzie OK!!!

Polska!!!
CELTIC i BARCA i CZARNI najlepsi!!!Prawdopodobieństwo trafienia "szóstki" w Dużym Lotku wynosi 1:13 983 816...
Morfeusz_F
Kadet
Kadet

Miejscowość: Szczecin

Postprzez kshyshtow 18 Kwi 2007, 15:33

Swietna sprawa, zebysmy tylko nie skopali organizacji. w koncu moze doczekamy sie lepszych drog.

Kawalek EURO w Słupsku?- Słupsk a Euro pomarzyc mozna :D
Awatar użytkownika
kshyshtow
Młodzik
Młodzik

Postprzez majas34 18 Kwi 2007, 16:19

no i za******, super sprawa
brawo POLSKA brawo UKRAINA :)
ZAWSZE WIERNI FANI NAJLEPSZYCH--CZARNI SŁUPSK
majas34
Kadet
Kadet

Miejscowość: Zatorze

Postprzez Szakal 18 Kwi 2007, 18:00

szczerze mowiac bylem pewnien ze nie wybiora Polski i Ukrainy do organizacji Euro, a tu szok :D moze to z powodu naszych nowoczesnych stadionow i setek kilometrow autostrad...
Szakal
Młodzik
Młodzik

Postprzez simon 18 Kwi 2007, 18:11

Nie no naprwde jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wczoraj eszcze nieoficjalnie mielismy 3-4 glosy a dzis skads 8 :green: Oj Listkiewicz z ekipa zadzialal :] Jednak jakby nie patrzec jest to wielki sukces zarowno Polski jak i Ukrainy. Wkoncu moze se cos ruszy zarowno w naszej pilce jak i infrastrukturze :) Doczekamy sie lepszych drog, lini koleowych i to jest wielki pozytyw. Wogole cala ta impreza jesli zostanie wykonana z wielka dokladnoscia i zaangazowaniem przyniesie naszemu krajowi wielkie korzysci. Ale zeby tak sie stalo najpierw trzeba sporo kasy wladowac i zdazyc z wszystkim na czas. Jesli sie tak stanie to bedzie pieknie :green: Ja juz chyba sobie zaczne zbierac kase na jakis dobry mecz na nowym stadionie :) ;)
Awatar użytkownika
simon
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Szefoszap 18 Kwi 2007, 18:12

Wspaniale,wspaniale! Tego się nie spodziewałem! Dodatkowo powstan? nowe obiekty,lotniska i co najważniejsze...polskie drogi! :)

Dodatkowo najbliższy stadion będzie w Gdańsku! :)
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Szakal 18 Kwi 2007, 18:20

[quote=simon]trzeba sporo kasy wladowac [/quote]

z tego co wiem to czesc kasy dostaniemy z UEFA, ale tak czy inaczej swoje 3 grosze musimy w to wlozyc :D

mam nadzieje ze wszystko wyjdzie tak jak nalezy
Szakal
Młodzik
Młodzik

Postprzez sisar 18 Kwi 2007, 19:33

Z jednej strony ogromna rado?ć [:o , lecz z drugiej to wszystko jeszcze bardziej umocni pozycję tego bufona i aferzysty Listkiewicza w polskim futbolu. :/
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Szakal 18 Kwi 2007, 19:47

zapomniales dodac ze zlodzieja :/ jakbym zarabial ok. 10tys zl miesecznie to by juz mi sie nie chcialo krasc
Szakal
Młodzik
Młodzik

Postprzez sisar 18 Kwi 2007, 20:21

Szakal- 10 tys to on wydaje na cygara i waciki.
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Szakal 20 Kwi 2007, 16:43

tzn. 10 to on zarabia legalnie :D
Szakal
Młodzik
Młodzik

Postprzez panczowy 06 Lip 2007, 14:06

Bytów i Lębork chc? podobno go?cić uczestników EURO2012 :D Może i u nas zamiast budować tyle tych centrów handlowych to postawić jaki? fajny hotel (4-gwiazdkowy) i zainwestować w jak?? bazę sportow?? :)
Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: "Ratujcie drzewa!". Kiedy słyszę techno... k***a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Miejscowość: Glasgow

Postprzez biedronka 06 Lip 2007, 14:36

przecież o tym mówił Twardowski że chc? wybudować halę czarnych na 2012 i tam też żeby jacy? reprezentanci jakiego? kraju przyjechali do słupska ćwiczyli i trenowali bo tam ma być wszystko podobno . O ile się wyrobimy :D
Awatar użytkownika
biedronka
Junior
Junior

Postprzez panczowy 06 Lip 2007, 16:09

[quote=iedronka]przecież o tym mówił Twardowski że chc? wybudować halę czarnych na 2012 i tam też żeby jacy? reprezentanci jakiego? kraju przyjechali do słupska ćwiczyli i trenowali bo tam ma być wszystko podobno . O ile się wyrobimy :D[/quote]

Ale co im po samej hali? Przecież to mistrzostwa w piłkę nożn? a nie koszykówkę. Gabinety odnów biologicznych itp. ok ale przede wszystkim porz?dny hotel, porz?dne boiska treningowe i w ogóle dużo innych rzeczy
Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: "Ratujcie drzewa!". Kiedy słyszę techno... k***a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Re: Mistrzostwa Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie

Postprzez anio 05 Mar 2008, 02:04

nie zdziwe sie jak Polska straci ME na rzecz wloch lub anglii
Awatar użytkownika
anio
Junior
Junior

Postprzez Dafi 05 Mar 2008, 02:11

Bodajze Szkoci wlanczaja sie rowniez w gre o organizacje Euro 2012.... Posmiewisko moze byc za dwoch... [:o
Dafi
MVP
MVP

Postprzez grabek 22 Lip 2008, 23:51

Wszyscy marudzą że Ukraina nie da rady itp... pewnych rzeczy nie da sie tak szybko przeskoczyć ale z 6 stadionów jakie będą gościc ME, ukraińcy mają już 3 w zasadzie gotowe a reszta już sie buduje.

Charków:
Image
Image

Dniepropietrowsk:
Image
Image

Donieck :
Image
Image
Image
Image

W Charkowie, Kijowe i we Lwowie budowa dopiero sie zaczyna.

Z naszych miast które będą gościć Euro to tylko w Poznaniu jest już stadion który jest modernizowany. W Warszawie, Gdańsku czy we Wrocławiu roboty stoją. Inaczej. Nawet nic sie nie zaczyna jeszcze budować w tych miastach... Kraków i Chorzów to miasta awaryjne. Dzizas k.ur.wa ja .p ie. rd.ole :przestraszony:
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez panczowy 23 Lip 2008, 01:08

To że stadiony są gotowe nie znaczy że są w stanie gościć uczestników EURO, znaczy że nie są jeszcze do końca przygotowane, to samo Włosi mogli by powiedzieć że mają gotowe stadiony i mogą w każdej chwili przejąć od nas turniej a to g***o prawda :) .Poza tym Ukraińcy mają wiele innych problemów, nie tyle z infrastrukturą (chociaż dróg też pewnie brak) ale przede wszystkim politycznych. Podobno według raportów UEFA prace w Polsce idą lepiej niż na Ukrainie, mówi się nawet o przeniesieniu ukraińskiej części EURO do Niemiec. Nie wiadomo na ile jest to prawda, w każdym razie na jesieni powinno sie wszystko rozstrzygnąć. Mówiło się też o powierzenie EURO 2012 innym krajom a Polsce i Ukrainie zorganizowanie turnieju w roku 2016 ale jakoś nie za bardzo chce mi sie w to wierzyc.

A na Ukrainie stadiony się budują bo ma kto budować. U nas brakuje ludzi takich jak Rinat Achmetow czy chociażby Surkis którzy sami mogli by zbudować po stadionie. Zresztą stadion Szachtara w Doniecku (zdjęcia nr 5 i 6) jest czy był finansowany głównie przez Achmetowa. Co pan na to panie Kulczyk? :green:
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez losmen 23 Lip 2008, 14:33

panczowy napisał(a):[b]To że stadiony są gotowe nie znaczy że są w stanie gościć uczestników EURO, znaczy że nie są jeszcze do końca przygotowane, to samo Włosi mogli by powiedzieć że mają gotowe stadiony i mogą w każdej chwili przejąć od nas turniej a to g***o prawda :)

Ta, a nasze stadiony sa gotowe przyjac kazdego :D
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Dusholap 23 Lip 2008, 15:44

panczowy napisał(a):to samo Włosi mogli by powiedzieć że mają gotowe stadiony i mogą w każdej chwili przejąć od nas turniej a to g***o prawda :)

bo moga przejac w kazdej chwili, maja wiecej stadionow gotowych na wielka impreze niz my w planach
"Tylko IE 7 ma licznik osob przegladajacych twoj komputer ;)"
Awatar użytkownika
Dusholap
Kadet
Kadet

Miejscowość: Londyn

Postprzez panczowy 23 Lip 2008, 22:55

Dusholap napisał(a):
panczowy napisał(a):to samo Włosi mogli by powiedzieć że mają gotowe stadiony i mogą w każdej chwili przejąć od nas turniej a to g***o prawda :)

bo moga przejac w kazdej chwili, maja wiecej stadionow gotowych na wielka impreze niz my w planach

Bez gruntownej renowacji na pewno nie. Włoskie stadiony są już bardzo przestarzałe i nie spełniają wszysstkich wymogów organizacji wielkiej imprezy. Może i 2 lata im starczą ale nie jestem pewien
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Dusholap 23 Lip 2008, 23:13

panczowy napisał(a):
Dusholap napisał(a):

Bez gruntownej renowacji na pewno nie. Włoskie stadiony są już bardzo przestarzałe i nie spełniają wszysstkich wymogów organizacji wielkiej imprezy. Może i 2 lata im starczą ale nie jestem pewien

wiesz wybudowac stadion a poddac lekkiej modernizacji to jednak spora roznica nie wspominajac o infrastrukturze, jesliby nie spelnialy wymogow to wloskie kluby nie mogly by grac na swoich stadionach w pucharach
"Tylko IE 7 ma licznik osob przegladajacych twoj komputer ;)"
Awatar użytkownika
Dusholap
Kadet
Kadet

Miejscowość: Londyn

Postprzez martin 06 Paź 2008, 12:47

No to zaczynamy odliczanie dziś wieczorem będzie wiadomo http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Pols ... omosc.html
Jeśli to przejdzie to będzie ewenement na skalę światową, wstydzę się za to i nie mogę wytrzymać, że się takie jaja dzieją a normalny obywatel płacący podatki nic nie może z tym zrobić, jasny szlag człowieka trafia jaka to banda nieudaczników kieruje Polską!!!
it s my live
martin
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk/Bydlino

Postprzez panczowy 06 Paź 2008, 21:35

martin napisał(a):No to zaczynamy odliczanie dziś wieczorem będzie wiadomo http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Pols ... omosc.html
Jeśli to przejdzie to będzie ewenement na skalę światową, wstydzę się za to i nie mogę wytrzymać, że się takie jaja dzieją a normalny obywatel płacący podatki nic nie może z tym zrobić, jasny szlag człowieka trafia jaka to banda nieudaczników kieruje Polską!!!

Spokojnie, na razie pod kontrolą :)
http://sport.wp.pl/kat,37154,title,UEFA ... caid=16bcd
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez panczowy 12 Paź 2008, 13:18

Do wielkiego skandalu doszło po spotkaniu eliminacyjnym MŚ 2010 w strefie afrykańskiej, Senegal - Gambia. Pojedynek zakończył się remisem 1:1, skutkiem czego było pogrzebanie jakichkolwiek szans na awans do dalszej fazy przez Senegal.

Do 87. minuty Senegalczycy prowadzili i mieli jeszcze realne szanse na to, by walczyć o awans na mundial. Gambia jednak nie rezygnowała i udało się jej doprowadzić do remisu.

Senegalscy kibice nie mogli znieść upokorzenia, dlatego wzięli sobie odwet na siedzibie związku, który... spalili. Najpierw fani obrzucili budynek kamieniami, następnie dostali się do jego wnętrza i tam zaczęli palić dokumenty. Przy okazji spalili również autobus.

wp.pl

Ciekawe ile by senegalscy kibice wzięli za wykonanie takiej trzody w naszym kraju :) Po dolarze na głowe i kłopot z głowy...
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez losmen 10 Gru 2009, 19:06

PGE zrobilo pstryczka w nos enerdze. Stadion w Gdansku bedzie sie nazywal PGE Arena Gdansk. Biorac pod uwage ze Energa trzyma praktycznie caly sportowy Gdansk, a tu firma ze Slaska bedzie sie znajdowala w nazwie gdanskiego stadionu w najwazniejszej sporotwej imprezie jaka keidykolwiek odbyla sie w Polsce :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 11 Gru 2009, 09:30

To nie taki zwykly pstryczek - dzisiejsze wyborcza i dziennik baltycki donosza, ze wg Grada Energa w przyszlym roku ma zostac sprywatyzowana. Głównym chętnym do jej kupna jest... PGE - firma o podobnym potencjale. PGE majatek Energi chcialoby wykorzystac do budowy elektrowni atomowej w Zarnowcu. Ciekawe jak to się odbije na nas.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez grabek 11 Gru 2009, 12:56

Bilek napisał(a):To nie taki zwykly pstryczek - dzisiejsze wyborcza i dziennik baltycki donosza, ze wg Grada Energa w przyszlym roku ma zostac sprywatyzowana. Głównym chętnym do jej kupna jest... PGE - firma o podobnym potencjale. PGE majatek Energi chcialoby wykorzystac do budowy elektrowni atomowej w Zarnowcu. Ciekawe jak to się odbije na nas.

Wielce prawdopodobne jest, że Energa jest z nami ostatni sezon. Nic mnie nie zdziwi.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez BURKETT 12 Gru 2009, 04:39

To jest zakladam wielce prawdopodobne, wiec nie zdziwie sie kiedy to bylby nasz ostatni sezon w esktraklasie, ale mimo tego jestem pozytywnie nastawiony... wiem ze gdy spadniemy i tak narodzi sie znowu magia MZKSu. Poprsotu jest szansa ze powroca te czasy wychowankow ktorzy bili sie w derbach z wychowankami z Koszalina.

Oczywiescie zebym nie byl od razu postrzegany jakos odmieniec ktory chce spadu, bron Boze. Poprpstu coby sie nie dzialo widze poki co pozytywne wyjscie z tej sytuacji.

Chcuialbym zeby Energa zostala (chodzi o kase, a nie o stroje bo tam dla mnie jest tylko miejsce dla MZKSu), ale jezeli odejdzie trzeba ,liczyc sie z tym ze bedzie ciezko zebrac kase pewna (bez kolejnego wchodzenia w dlugi) tak wiec prawdziwi kibice kosza, co by zlego sie nie dzialo, mty bedziemy soba.

(% dzialaja, jak kogos to "boli" mozna podyskutowac na priv, jutro bede trzezwy ;)
Czarni Słupsk brązowy medalista MP 2005/2006, 2010/2011, 2014/2015, 2015/2016
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Miejscowość: Z tamtąd

Postprzez losmen 12 Gru 2009, 09:44

Nie znam profesjonalnego klubu ktory nie ma logo sponsora na strojach. Ty znasz??:]
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez BURKETT 12 Gru 2009, 11:09

Logo na koszulkach nie przeszkadza, predzej ten dziwny herb, jakies dziwne kolory na nim, szaliki z nazwa energa itp- tak to mnie razi i bedzie razic.
Czarni Słupsk brązowy medalista MP 2005/2006, 2010/2011, 2014/2015, 2015/2016
Awatar użytkownika
BURKETT
Junior
Junior

Miejscowość: Z tamtąd

Postprzez Ihman 17 Gru 2009, 20:41

losmen napisał(a):Nie znam profesjonalnego klubu ktory nie ma logo sponsora na strojach. Ty znasz??:]

Barcelona przez długi czas grała z logiem UNICEF'u za free.
Przykład jest. :P

i to z kopanej, a samo logo na koszulce Barcy jest pewnie więcej warta niż pełen pakiet na naszej drużynie.
Awatar użytkownika
Ihman
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 17 Gru 2009, 20:50

Ihman napisał(a):
losmen napisał(a):Nie znam profesjonalnego klubu ktory nie ma logo sponsora na strojach. Ty znasz??:]

i to z kopanej, a samo logo na koszulce Barcy jest pewnie więcej warta niż pełen pakiet na naszej drużynie.

A Nike to co? :)
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez anio 17 Gru 2009, 22:21

Rychu#07 napisał(a):
Ihman napisał(a):

A Nike to co? :)

Nike jest sponsorem i producentem koszulek Barcy, a jesli chodzi o Unicef to kibice Barcy nie chcieli aby na koszulkach Dumy Katalonii widnial jaki kolwiek napis gdyz Barca byla jedyna (chyba) druzyna w europie ktora miala na strojach tylko herb klubu, a za napis Unicef kasa idzie na biedne dzieciaki
Awatar użytkownika
anio
Junior
Junior

Postprzez Ihman 18 Gru 2009, 02:43

anio napisał(a): Nike jest sponsorem i producentem koszulek Barcy, a jesli chodzi o Unicef to kibice Barcy nie chcieli aby na koszulkach Dumy Katalonii widnial jaki kolwiek napis gdyz Barca byla jedyna (chyba) druzyna w europie ktora miala na strojach tylko herb klubu, a za napis Unicef kasa idzie na biedne dzieciaki

Tak samo jest sponsorem:
spodenek, getrów, ochraniaczy, majtek, skarpetek, garniturów, butów, ręczników, opasek, ściągaczy, koszul itd. itp.
Pewnie nawet nie tylko dla pierwszej drużyny a raczej dla całego klubu.

Może nawet dają dodatkowe pieniądze, nie zmienia to faktu że chodziło o co innego.

Kiedyś słyszałem o jeszcze jednym klubie który też nie ma reklam...

a drugi przykład.. Kluby NBA, D-League, NFL, NBL itd. Szukam w footballu a tu przykład z NBA... :|
Awatar użytkownika
Ihman
Junior
Junior

Postprzez panczowy 18 Gru 2009, 12:05

Ihman napisał(a):Kiedyś słyszałem o jeszcze jednym klubie który też nie ma reklam...

Jeszcze do niedawna Athletic Bilbao...

Image

Sprzedali się z rok temu pod ponad 100 latach. Co ciekawe klub ten przez ponad 110 lat istnienia zawsze zatrudniał tylko i wyłącznie piłkarzy pochodzenia baskijskiego. Efekt? Ponad 30 triumfów w różnorakich rozgrywkach (w tym 7 mistrzostw Hiszpanii, więcej ma jedynie Barcelona, Real M. oraz Atletico M.), do tego nigdy nie została zdegradowana z ekstraklasy (jako jedyna oprócz Barcy i Realu) Można? Można :)
panczowy
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez ted 02 Gru 2011, 20:21

Już po wszystkim !
Grupa "A"
Polska
Rosja
Grecja
Cechy
PS.
08.06.2012r. w Warszawie gramy Polska - Grecja. Z gupy wychodzimu.
ted
Junior
Junior

Postprzez defender 02 Gru 2011, 20:26

Mecz otwarcia z Grecją.
Mecz o wszystko z Rosją.
Mecz o honor z Czechami.
Awatar użytkownika
defender
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Lemonowy 02 Gru 2011, 20:27

Ted jakiś jasnowidz, czy mecze już były? :zez:
Lemonowy
Młodzik
Młodzik

Postprzez czarnych_fanatyk 02 Gru 2011, 20:32

Jak nie wyjdziemy z tej grupy to bedzie wiekszy obciach.
Awatar użytkownika
czarnych_fanatyk
Kadet
Kadet

Postprzez BED 02 Cze 2012, 19:22

Michael Ansley ciągle w formie.
Odpowiedź na zarzuty Campbella - polecam.
http://www.interia.tv/sport,4043,,,1803950
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Wróć do Inne sporty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość