Czarni Słupsk- Siatkówka.

Piłka nożna, siatkówka i inne

Re: Czarni Słupsk- Siatkówka.

Postprzez BED 13 Lut 2011, 19:17

Nie ćepiaj śię śzczegółów ;)
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez MureQ 13 Lut 2011, 19:58

Rychu#07 napisał(a):"Ździeraj"

Co się dziwisz, Ryniu. "Kwiat polskiej młodzieży".
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Dafi 13 Lut 2011, 22:00

Dziewczyny przegraly z Energetykiem Poznan 3-0
Chlopaki, ktorzy udzielaja sie w dopingu, napiszcie lub wklejcie zdjecie tego waszego transparentu...czego on tyczyl??
Z tego co tam mruczeliscie, odnosze wrazenie, ze cos o prezesie, ktory kasy nie daje....Ale opiszcie ten wasz prostest i brak dopingu na tym meczu..:)
Na dzisiejszym meczu ogolnie 20 procent sali bylo zajetej
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Młody 13 Lut 2011, 22:11

chodziło o to, że prezes to przyjaciel twardowskiego i powiedział, że nie będzie brał pieniędzy od miasta, żeby kosz dostawał więcej. przez to dziewczynom grozi spadek z ligi. nie ma wzmocnień w składzie.. w okrzykach też było do kobyły żeby dał kase.

trans "19 LAT TEMU BYLIŚMY POTĘGĄ, PRZYSZEDŁ DZIAD I MACHNĄŁ RĘKĄ!!! CHCEMY POWROTU DAWNYCH LAT!! - KIBICE CZARNYCH SŁUPSK",
Młody
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: SŁUPSK

Postprzez Radek85 13 Lut 2011, 22:17

Po dzisiejszym meczu zdecydowałem,że będę częstszym gościem na Szarych. :)
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez Rychu#07 13 Lut 2011, 22:18

Zapraszam do Agi- tam też można spotkać siatkarki ;)
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Radek85 13 Lut 2011, 22:20

Rysiu :D Kiedy następny mecz u nas w siatkę? :) Ktoś ma jaki terminarz?:)
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez losmen 14 Lut 2011, 00:26

Młody napisał(a):chodziło o to, że prezes to przyjaciel twardowskiego i powiedział, że nie będzie brał pieniędzy od miasta, żeby kosz dostawał więcej. przez to dziewczynom grozi spadek z ligi. nie ma wzmocnień w składzie.. w okrzykach też było do kobyły żeby dał kase.

trans "19 LAT TEMU BYLIŚMY POTĘGĄ, PRZYSZEDŁ DZIAD I MACHNĄŁ RĘKĄ!!! CHCEMY POWROTU DAWNYCH LAT!! - KIBICE CZARNYCH SŁUPSK",

Analfabeci, dobrze ze przynajmniej to napisaliscie bez bledow.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Młody 14 Lut 2011, 00:45

nie spinaj tyle przez neta, bo żyłka pęknie
Młody
Młodzik
Młodzik

Postprzez grabek 14 Lut 2011, 03:04

Rychu#07 napisał(a):Zapraszam do Agi- tam też można spotkać siatkarki ;)

O tak, tak... ;)
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 14 Lut 2011, 16:34

Młody napisał(a):nie spinaj tyle przez neta, bo żyłka pęknie

nie strasz, nie strasz :)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez UltrasMZKS 23 Lut 2011, 20:32

STOP INTERNETOWYM CHULIGANOM !
Awatar użytkownika
UltrasMZKS
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Stolp

Postprzez UltrasMZKS 23 Lut 2011, 20:36

Wszystkich normalnych zapraszam na siatkówkę ! Barwy obowiązkowe i jazda z dopingiem od II seta !

Image
Awatar użytkownika
UltrasMZKS
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Stolp

Postprzez Dezext 23 Lut 2011, 22:15

A dlaczego dopingujecie dopiero od 2giego seta ??
Awatar użytkownika
Dezext
MVP
MVP

Postprzez Młody 23 Lut 2011, 22:25

www.otwartaliga.pl

doping bedzie prowadzony w 1 secie ale mniej
Młody
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dafi 19 Mar 2011, 21:23

We wtorek i srode graja swoje mecze siatkarki...(nie siedze w "ekipie" dopingujacej)
Kto ma tylko wolny czas to wiecie gdzie sie wybrac....
To moga byc ostatnie mecze pan ze Slupska...
Zapraszam....
Godzina 18:00 ul. Szarych Szeregow
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Dafi 23 Mar 2011, 23:15

Dziewczyny wygraly obydwa mecze z Piastem Szczecin 3-2. Tym samym zapewnily sobie utrzymanie w II lidze. Gratulacje!!
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Radek85 02 Lip 2011, 16:58

Taka ciekawostka wyrwana z http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /178157159

""""W trakcie dyskusji zrodziło się kilka koncepcji, wszystkie miały jednak tylko charakter intencjonalny. Jedna z wersji zakładała kupno nawet od razu miejsca w I lidze i ściągnięcie, dzięki pomocy Rosner, kilku nowych zawodniczek. Kolejna wersja prowadziłaby do rozmów o pomocy, a nawet o rozszerzeniu o drugą sekcję Spółki Akcyjnej Energi Czarnych. Obok koszykarzy Energa Czarni objęłaby także opieką sekcję Akademii Pomorskiej Czarnych. """"
Hej Czarni Kosz!
Awatar użytkownika
Radek85
MVP
MVP

Postprzez forthree 03 Lip 2011, 10:01

Ojej i co wtedy zrobią biedni Bad Boys? Przecież tak bardzo nienawidzą Energi... :(
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Samar 03 Lip 2011, 21:18

Fajnie, to by oznaczalo skok jakosciowy w slupskiej siatkowce. No i dodatkowa kaska dla dziewczyn, bo tam u nich sie nie przelewa...
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez Gilu 18 Lip 2011, 10:21

hmm dość ciekawie to wygląda.

W sumie to Słupsk stał siatkówką w czasach PRL-u.
Bywając na siatkówce widziałem sporo ludzi w wieku Moich Rodziców i starszych osoób było też troszke młodzieży więc zaczyn do publiki już mają.

Ciekawie by to wyglądało
Energa Czarni Słupsk koszykówka mężczyzn Ekstraklasa
Energa Czarni Słupsk Siatkówka żeńska 1 liga
p.s 1 liga to to samo co eksraklasa?
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez losmen 18 Lip 2011, 12:57

Niech awansuja do ekstraklasy z tym co maja, dopiero wtedy mozna sie zastanawiac nad jakimkolwiek polaczeniem sekcji.
Poki co, jeszcze na dlugie lata - abstrakcja.
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez adrian2139 18 Lip 2011, 18:51

Hmm sądze że dziewczyna by sie przydała kasa dla nich nawet 200 tys by wystarczylo spokojnie. I własnie teraz im jest najbardziej potrzebna jak mają okolo 50 tys na sezon ( jak podawało gp24) ;]
adrian2139
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Dafi 06 Lis 2011, 00:26

W pierwszym secie grupa kibiców w szalikach MZKS Czarni i Jantara Ustka zapaliła cztery race i zadymiła całą halę, po czym opuściła obiekt.

Sędzia na godzinę przerwał spotkanie, aż sala wywietrzała od dymu. Wcześniej ta sama grupa obrażała będących na sali dwóch koszykarzy Energi Czarnych Słupsk.

Rozumie oprawa, oprawą....
Zaszkodziliscie siatkarkom, zespolowi... Czas pokaze, jaka kare dostaniecie.....
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Cesnauskis7 06 Lis 2011, 00:59

Dafi napisał(a):
W pierwszym secie grupa kibiców w szalikach MZKS Czarni i Jantara Ustka zapaliła cztery race i zadymiła całą halę, po czym opuściła obiekt.

Sędzia na godzinę przerwał spotkanie, aż sala wywietrzała od dymu. Wcześniej ta sama grupa obrażała będących na sali dwóch koszykarzy Energi Czarnych Słupsk.

Rozumie oprawa, oprawą....
Zaszkodziliscie siatkarkom, zespolowi... Czas pokaze, jaka kare dostaniecie.....

Tak przy okazji, racę to sobie możecie odpalić w domu,bądź na hali sportowej a nie na szkolnej sali gimnastycznej, gdzie wentylacja jest kiepska.
Talent wins games,but teamwork and intelligence wins championships
moje rysunki koszykarzyhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.186724621359469.45533.100000657969711&type=1&l=1b569d494b
Awatar użytkownika
Cesnauskis7
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez forthree 06 Lis 2011, 01:17

Robić oprawę na sali gimnastycznej w taki sposób, a potem wyjść... brak mi słów. Pomijam to, że obrażanie przez 'kibiców' siatkarskich naszych koszykarzy jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez realista444 06 Lis 2011, 01:20

forthree napisał(a):Robić oprawę na sali gimnastycznej w taki sposób, a potem wyjść... brak mi słów. Pomijam to, że obrażanie przez 'kibiców' siatkarskich naszych koszykarzy jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Tzn. tym "kibicom" siatkarskim nie zależy na dobrych wynikach koszykarzy? :o
realista444
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez forthree 06 Lis 2011, 09:18

realista444 napisał(a):
forthree napisał(a):Robić oprawę na sali gimnastycznej w taki sposób, a potem wyjść... brak mi słów. Pomijam to, że obrażanie przez 'kibiców' siatkarskich naszych koszykarzy jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Tzn. tym "kibicom" siatkarskim nie zależy na dobrych wynikach koszykarzy? :o

Dokładnie tak. Oni siebie uważają za prawdziwy MZKS (chociaż żadnego z nich jeszcze na świecie nie było jak powstał), a nas za frajerów z Energi czy jakoś tak
Awatar użytkownika
forthree
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez elpolacco88 07 Lis 2011, 15:07

forthree napisał(a):Dokładnie tak. Oni siebie uważają za prawdziwy MZKS (chociaż żadnego z nich jeszcze na świecie nie było jak powstał), a nas za frajerów z Energi czy jakoś tak

A zgadnij czemu tak jest ? może dla tego że robicie to co wam sponsor karze ? zmieniacie barwy na pstryknięcie palcem sponsora gdzie wasz honor i duma ? nie ma a kibice z siatki nie zmieniają barw i herbów i mają swoja dumę ...
elpolacco88
Młodzik
Młodzik

Postprzez MureQ 09 Lis 2011, 01:01

elpolacco88 napisał(a):A zgadnij czemu tak jest ? może dla tego że robicie to co wam sponsor karze ? zmieniacie barwy na pstryknięcie palcem sponsora gdzie wasz honor i duma ? nie ma a kibice z siatki nie zmieniają barw i herbów i mają swoja dumę ...

Większych bzdur na tym forum jeszcze nie czytałem. Zaklinanie rzeczywistości.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Behemot 09 Lis 2011, 01:14

elpolacco88 napisał(a):(...) zmieniacie barwy na pstryknięcie palcem sponsora gdzie wasz honor i duma ? nie ma a kibice z siatki nie zmieniają barw i herbów i mają swoja dumę (...)
...ale nie mają mózgu. Odpalać race w sali gimnastycznej to trzeba mieć nieźle zryte pod beretem. A tak BTW - to siatkarki grają jako MZKS Czarni, czy AP Czarni?
forthree napisał(a):Oni siebie uważają za prawdziwy MZKS (chociaż żadnego z nich jeszcze na świecie nie było jak powstał), a nas za frajerów z Energi czy jakoś tak
Gorzej - jak MZKS przestał być MZKS-em, to wchodzili na stojąco pod szafę, na chleb mówili "beb", a na gówno "papu". Szczerze mówiąc od tamtej pory niezbyt się intelektualnie rozwinęli...
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez Rychu#07 09 Lis 2011, 10:10

elpolacco88 napisał(a):
A zgadnij czemu tak jest ? może dla tego że robicie to co wam sponsor karze ? zmieniacie barwy na pstryknięcie palcem sponsora gdzie wasz honor i duma ? nie ma a kibice z siatki nie zmieniają barw i herbów i mają swoja dumę ...

Gosc, ktory rozkreca tam doping, jako pierwszy w 2007 roku zakladal nowy Klub Kibica godzac sie nosic OBOWIAZKOWY szalik z nazwa sponsora- na co nie przystali czlonkowie obecnego SKSK, ktorzy stanowili wtedy trzon i filar KK i powstal chwilowy rozlam. Ten czlowiek stal wtedy dokladnie po tej stronie, ktorej dzis nienawidzi, i ktora probuje innym nieslusznie przypisac.
Pomijajac juz, ze swego czasu, juz po koszykowce, probowal swoich sil na Gryfie.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez losmen 09 Lis 2011, 10:33

To po prostu półgłówki i głąby,. Wsobny chów, zwykli krzykacze z pustką w głowie
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez elpolacco88 15 Lis 2011, 12:26

losmen napisał(a):To po prostu półgłówki i głąby,. Wsobny chów, zwykli krzykacze z pustką w głowie

A powiesz im to prosto w twarz?
Rychu#07 Gosc, ktory rozkreca tam doping, jako pierwszy w 2007 roku zakladal nowy Klub Kibica
Pomijajac juz, ze swego czasu, juz po koszykowce, probowal swoich sil na Gryfie.

Z tego co wiem na temat tego KK i działania ów osoby na Koszu robił to po namowach osoby ze Starszej Ekipy co do Gryfa to nigdy nie działał na zielonej więc nie wiem skąd masz takie Info Mecze Gryfa które zaliczył Gryf-Bałtyk ze Starą Ekipą oraz Gryf Bytovia Bytów (FC Lechii ) czytaj prywatne kontakty z przedstawicielami ich fc ;] i nie pisze tego by kogo kol wiek tu bronić tylko by pokazać że nie do końca mówisz/piszesz prawdę ;]
Behemot
Gorzej - jak MZKS przestał być MZKS-em, to wchodzili na stojąco pod szafę, na chleb mówili "beb", a na gówno "papu". Szczerze mówiąc od tamtej pory niezbyt się intelektualnie rozwinęli...

Powiedz to tym Chłopakom w Twarz bo na forum sobie możesz pisać ale jak by przyszło do konfliktu to pierwszy byś palił trampki ps może ty miałeś takie nawyki z dzieciństwa by tak mówić ;]
elpolacco88
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dafi 16 Lis 2011, 23:31

na ten mecz na rejonie na zbiórce stawia się 8 osób (śmiech?) reszta powiedziała, że nie bedzie uczęszczać na mecze bo: "byłem na gp i nie chcę kłopotów mieć"..."szukają nas, nie chcę kłopotów" porażka, reszta wkręca, że nie może czy coś.. my i tak wybieramy się pod halę, gdzie widząc z daleka ochronę oraz policję powstrzymujemy wchodzenie na halę, czekamy na reszta zgromadzenia i razem dajemy liczbę 15 osób, z czego 5 osób to Jantar Ustka.
Udajemy się w stronę wejścia do hali, a tam czeka na nas 4 ochroniarzy + 2 policjantów, gdy nas widzą policjant daje info przzez radio "już wchodzą" ochrona nas trzepie, po przetrzepaniu już wszystkich możemy ruszac w stronę hali, ale ochrona nam karze zdjąć kaptury i szaliki z twarzy aby wejść na halę, na co się nie zgadzamy, taki dziecinny numer, bo pewnie nie mają fotek zrobionych z ostatniego meczu więc jak mówią albo sie przystosowujemy albo wychodzimy, my wychodzimy. Idziemy pod ścianę hali z drugiej strony aby krzyknąć kilka razy. Gdy dotarliśmy pod halę z drugiej strony zaznaczamy swoją obecność okrzykiem a my swoje, oraz "żadne prawa i ustawy, nie zabiora nam zabawy", "głoś pomorza nazwe zmienia gówno prawda się nazywwa", "dlaczego kłamiesz, szymański dlaczego kłamiesz", "szukasz sensacji szymański szukasz sensacji", "jesteśmy z wami hej Czarni...", oraz klasyczna emka. po tym ruszamy z tego miejsca i nagle wjeżdza radiolka my idziemy, radiolka bardzo powoli za nami, patrząc w prawo widzimy kabarynę, my dalej udajemy się w kierunku przystanku i trafiamy do domów.

Dziś w godzinach porannych rozmawiałem z osoba z zarządu i dowiedziałem się, że normalnie możemy wejść na mecz bez żadnych kłopotów.
Po co otwarte twarze? hmm chyba za mało fotek z ostatniego meczu, ale głowa do góry CZARNI TO MY!

Konsekwentnie powinno zlapac sie tych kibocow, niech placa za to cop zrobili....
Ciekawe czy wyciagna jakas cegielke dla Klubu swojeo ?????
W sumie na twarzowkach jest sporo znajomych twarzy.... Prace spoleczne sie zblizaja.....
Dafi
MVP
MVP

Postprzez Dafi 16 Mar 2017, 23:16

Smutna wiadomość
Jolanta Molenda, była siatkarka Czarnych Słupsk, miała 54 lata
"nie chciała rozczarować ludzi, którzy jej pomogli".
http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/67 ... tka-polski
https://www.radiolodz.pl/sport/33844-ni ... ta-molenda
Dafi
MVP
MVP

Poprzednia

Wróć do Inne sporty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości