Ankieta do pracy magisterskiej

Rozmowy niekontrolowane na każdy temat

Ankieta do pracy magisterskiej

Postprzez Mixman 25 Kwi 2018, 10:29

Cześć Czarnuchy,

jestem studentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Zarządzanie, o specjalizacji Marketing. Bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety, która stanowi część badania prowadzonego na potrzeby pracy magisterskiej zatytułowanej "Kreowanie wizerunku klubu sportowego na przykładzie klubu Czarni Słupsk". Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie szczerych odpowiedzi na poniższe pytania. Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki służyć będą jedynie celom naukowym.

Serdecznie dziękuję za pomoc,

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform
Awatar użytkownika
Mixman
Kadet
Kadet

Re: Ankieta do pracy magisterskiej

Postprzez bop 25 Kwi 2018, 18:55

Wypełnione

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
bop
Kadet
Kadet

Postprzez jaca 25 Kwi 2018, 19:11

Zrobione. Niestety ankieta jest mocno "na wczoraj", ale odpowiadałem, jakbyśmy dalej "chodzili na wszystkie mecze" :(
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Miejscowość: Słupsk

Postprzez losmen 25 Kwi 2018, 21:23

Mixman napisał(a):Cześć Czarnuchy,

jestem studentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Zarządzanie, o specjalizacji Marketing. Bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety, która stanowi część badania prowadzonego na potrzeby pracy magisterskiej zatytułowanej "Kreowanie wizerunku klubu sportowego na przykładzie klubu Czarni Słupsk". Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie szczerych odpowiedzi na poniższe pytania. Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki służyć będą jedynie celom naukowym.

Serdecznie dziękuję za pomoc,

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Ale Cie wrobili, wlasxiwie teraz temat pracy winien brzmiec "Kreowanie wizerunku na przykladzie Czarnych Slupsk, czyli jak tego nie robic" a sama praca powinna zamienic sie w wywiad rzeke z Andrzejem Twardowskim. Masz jeszcze troche czasu, przemysl to ;)
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Mateusz 26 Kwi 2018, 10:11

Bardzo proszę :) Zrobione ;]
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez cmarek 72 26 Kwi 2018, 11:13

Zrobione, powodzenia.
cmarek 72
Kadet
Kadet

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość