Kanał IRC.

Pytania, problemy, sugestie, opinie...

Kanał IRC.

Postprzez Johnny 09 Gru 2010, 17:22

Jestem użytkownikiem irca od kilku lat, i myślę, że osoby które przebywają dużo przed komputerem (myślę tu głównie o osobach pracujących przed monitorem przez większość dnia lub o młodzieży wciąż się uczącej ;) ) mogą być zainteresowane tym sposobem komunikowania się pomiędzy kibicami Czarnych. Uważam, że to pomysł o wiele lepiej trafiony niż czat. Na ircu mamy o wiele większe możliwości niż na java czacie :) Uruchamianie dobrze skonfigurowanego programu i wejście na kanał trwałoby sekundy po włączeniu komputera. Moglibyśmy stworzyć oficjalny kanał Stowarzyszenia. Wiele organizacji posiada swoje kanały irc, właśnie dlatego, że jest to bardzo dobra forma komunikacji pomiędzy użytkownikami. Jeżeli ktoś nie zna się na obsłudze programu mIRC, można udostępnić wejście na kanał poprzez stronę - np. http://webchat.quakenet.org/?channels=SKSK. Aktualnie tylko ja idluję na kanale, wiadomo, jeśli pomysł by się przyjął, kanał zostałby rozwinięty.

Czekam na wszelkie skargi i negatywne opinie dotyczące pomysłu :)
Pesymizm to przywilej człowieka, który myśli.
Awatar użytkownika
Johnny
Młodzik
Młodzik

Re: Kanał IRC.

Postprzez Johnny 09 Gru 2010, 20:47

Kanał właśnie dostał bota Q co jest równoznaczne z tym, że kanał #SKSK jest zarezerwowany tylko dla Nas :)

Czekam na opinie pozostałych członków ;)
Pesymizm to przywilej człowieka, który myśli.
Awatar użytkownika
Johnny
Młodzik
Młodzik

Wróć do Funkcjonowanie forum i strony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość