Ostrzeżenia i bany

Pytania, problemy, sugestie, opinie...

Re: Ostrzeżenia i bany

Postprzez Rychu#07 15 Wrz 2008, 17:58

A taki miły i sympatyczny był z Jacy użyszkodnik. Teraz jadem zaczął zionąć...
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez jaca 16 Wrz 2008, 17:37

Zawsze uważam, że trzeba pomagać - facet się poprawił, więc jest ok. A że charakterek i odwagę ma - to może będą z niego ludzie :green:

Btw - zawsze tłumaczę Młodemu, że jak w dyktandzie trafi mu się "Zosia starła kurze" ("kórze", "kóże" ???? :zez: ), niech pisze "Zosia starła pyłek", a potem tłumaczy, że nie dosłyszał :D .
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez Ihman 09 Kwi 2009, 01:24

Witam.

Ja dla odmiany napiszę w tym miejscu.
Ostatnimi czasy, forum czyta się źle.

Oczywiście ja rozumiem, że forum to miejsce swobodnej wypowiedzi itp. itd.
Jednak moderatorzy, trochę się zapomnieli. Jak dla mnie to jest grupa zupełnie nowych osób - mających po parę, max kilkanaście postów na koncie które sieją ferment i niezdrową atmosferę.

Rozumiem również, że jak "ofiarą zaczepek" pada KK to moderatorzy mają związane ręce, bo zarzuci im się cenzurę i brak samo krytyki (powstaje problem, braku subiektywnych moderatorów nie z KK). Jednak niektórych rzeczy nie da się czytać.

Dajmy na to świeży przykład - temat o meczu z Kołobrzegiem. Po meczu jest tam raptem kilka postów godnych uwagi i... dotyczących TEMATU, czyli meczu.

Znając różne historie, jestem pewny że grupa o której wspominałem to: "starzy czytelnicy forum, którzy mają po 30 lat, chodzą na Gryfie od 3ligi a na forum sie nie wypowiadali bo woleli czytać"
Dajcie trochę banów, upomnień... trochę też popatrzcie na to z innej strony, a nie... dziecko z Koszalina o nicku dajmy na to Zawiecha Czarny Słupsk mówi, że KK nie podziękowało i szeptało (skąd on to wie?) coś na Mantasa, że ma niby coś koło..... no wiecie czego - następnie kilka osób broni KK. Komuś innemu też się nie podoba, bo było cicho.

Atmosfera się sypie, drużyna nie ma wsparcia... a oni mogą zrobić lepszy nr. niż ekipa Griszczuka. Nawet okresu przygotowawczego porządnego nie mieli, a wygrywają co chcą!

Ciekawe czy ktoś to przeczyta... :>
Awatar użytkownika
Ihman
Junior
Junior

Postprzez MureQ 09 Kwi 2009, 02:12

Niestety muszę się zgodzić oraz jednocześnie, jako główny moderator, przyznać się do zaniedbań. Sam jednak nie dam rady na bieżąco śledzić wszystkich wpisów, a bez wsparcia innych osób (a niestety aktywność pozostałych moderatorów jest znikoma) zaprowadzenie porządku się nie uda.

Mam nadzieję, że jakimś cudem kultura dyskusji jednak wzrośnie.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Rychu#07 09 Kwi 2009, 08:41

Dzisiaj głównym wrogiem wszystkiego jest KK, no i wybaczcie, nie mam możliwosci (sam o tym pisałeś Ihman) usunięcia choćby jednego wpisu nas krytykującego.
Naprawdę nie wiem, jak to wszystko ogarnąć.
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 09 Kwi 2009, 09:15

A ja jako czlowiek nie z KK zapowiadam dramatyczne cięcia :) Jesli chcemy podyskutowac o KK, to podysklutujmy w dziale Kibice, jesli chodzi o bilety, to zadnych ogloszen w temacie meczowym nie toleruje. Dyskutujmy na temat i merytorycznie.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Jano 09 Kwi 2009, 09:23

Moje ostatnie cięcia i ostrzeżenia były podczas pierwszego meczu w Kołobrzegu. Robił się czat, szczególnie w trakcie trwania spotkania. Ostrzeżenia nie dały oczekiwanego rezultatu, wręcz przeciwnie. Jednak nie ma co rezygnować z tego rodzaju strofowania i pouczania forumowiczów, albo zmienią postępowanie albo skończą przygodę z forum.
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez jaca 09 Kwi 2009, 13:50

Jeśli nas nie będziecie bronić, to zaleje nas fala bezpodstawnej krytyki ze strony 2-3 prowokatorów, za którymi idzie kilku następnych dziwaków ( vide Bed ), którym się zdaje, że coś wiedzą... Po jego właśnie wpisie odeszła mi ochota na dzisiejszy meczyk. To tak, jakby mi kopa w jaja zasadził ktoś z mojej paczki. Pewnie jest z siebie dumny. Jeśli o mnie chodzi - może dziś zająć moje miejsce. Więcej nie zamierzam nikomu udowadniać, że nie jestem wielbłądem ...

Może mi ktoś podpowie, skąd się tacy schizole biorą, bo ja nie kumam ?
kibicjonalia.com.pl
Awatar użytkownika
jaca
MVP
MVP

Postprzez BED 09 Kwi 2009, 15:52

jaca napisał(a):Jeśli nas nie będziecie bronić, to zaleje nas fala bezpodstawnej krytyki ze strony 2-3 prowokatorów, za którymi idzie kilku następnych dziwaków ( vide Bed ), którym się zdaje, że coś wiedzą... Po jego właśnie wpisie odeszła mi ochota na dzisiejszy meczyk. To tak, jakby mi kopa w jaja zasadził ktoś z mojej paczki. Pewnie jest z siebie dumny. Jeśli o mnie chodzi - może dziś zająć moje miejsce. Więcej nie zamierzam nikomu udowadniać, że nie jestem wielbłądem ...

Może mi ktoś podpowie, skąd się tacy schizole biorą, bo ja nie kumam ?
Okey. Tylko po co te inwektywy.
Nie jestem ani dziwakiem ani schizolem i wypraszam sobie podobne określenia.

Opisałem moje odczucia. Wiem może za mocno - ale uwierzcie mi, że tak to z boku wyglądało.
I ciężko mi uwierzyć że brak jakichkolwiek akcentów personalnych
dla zawodników przez cały mecz było przypadkowe.
Byłem ciężko zdziwiony że tak to na meczu wyglądało
rozmawiałem wcześniej z Rychem i zapewnił mnie że będzie tak jak zawsze.

Uwierz mi, że nie jest łatwo napisać wprost taką krytykę
(to jak włożenie kija w mrowisko) ale zrobiłem to w dobrej wierze.
Nie po to żeby się ktokolwiek obrażał - ale po to żeby sobie pewne kwestie przemyślał.
I dumny z siebie nie jestem - bo nie ma z czego.

Z tym przejściem ochoty to chyba żart?
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez losmen 09 Kwi 2009, 16:14

BED napisał(a):
Opisałem moje odczucia. Wiem może za mocno - ale uwierzcie mi, że tak to z boku wyglądało.
I ciężko mi uwierzyć że brak jakichkolwiek akcentów personalnych
dla zawodników przez cały mecz było przypadkowe.
Byłem ciężko zdziwiony że tak to na meczu wyglądało
rozmawiałem wcześniej z Rychem i zapewnił mnie że będzie tak jak zawsze.
?

I widzisz? Nawet Ty, czlowiek ktorego opinie bardzo cenie dales sie "nabrac". Z boku i zza monitora cala sytuacja moze wygladac na inna niz jest w rzeczywistosci. A wystarczy wczesniej pogadac, poznac sprawe u zrodla, bez zbednego oczerniania i szerzenia nieprawdy.
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 09 Kwi 2009, 17:00

GP zasial ogromny ferment i dlatego taki kibel wyszedl. Niestety, gdyby ta gazeta nie rozdmuchiwala bezsensownie tematu, robiac z niego sensacje, dzis bylby totalny spokoj i nikt by nic nie mowil - nawet ja bym pewnie nic nie wiedzial ;) Obyloby sie pewnie bez spotkania kibicow z zawodnikami, na forum bylaby totalna cisza na ten temat, a po kilku slowach wyjasnienia doping i tak bylby taki, jaki jest.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Poprzednia

Wróć do Funkcjonowanie forum i strony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości