Gdzie mój wpis? - poszukiwanie zaginionych postów

Pytania, problemy, sugestie, opinie...

Gdzie mój wpis? - poszukiwanie zaginionych postów

Postprzez MureQ 27 Gru 2004, 22:59

Jeżeli dodałe? wpis a został on skasowany tutaj możesz dowiedzieć się jakie były motywy działania moderatora, czemu akurat Twój wpis został skasowany. Możesz się także dowiedzieć kto go wyci?ł oraz kiedy to zrobił.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez Myers 28 Gru 2004, 01:33

...mam pytanko:dlaczego nie ma juz postow z roku 2003 czy z poczatku 2004?Szkoda gdyz z archwilanych postow mozna bylo sie wiele ciekawych rzeczy dowiedziec ,tych sportowych i nie tylko 8|
Myers

Postprzez MureQ 28 Gru 2004, 02:36

No to niestety sie skasowalo przy przenoszeniu bazy danych na inny serwer. Przykra sprawa, ale juz nie dam rady tego odzyskac.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Gilu 03 Sty 2005, 00:52

nie wytykam bledów ale ucięty wpis (off top ) w temacie "kibice na koszu" był odpowiedzi? na (off topa) Bilka..Taka mała sugestia.
Pozdrawiam Gilu
P.S Mniemam że moderator usuwaj?cy mojego wpisa zrozumie powyższy wpis i nie muszę tutaj stawiać tezy która wydaje się oczywista.
14.VII.1951-5.10.2011 Tato :([*]

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
5.IX.1944 24.XI.1994 Freddy Mercury
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Gryfia

Postprzez Dusholap 04 Lut 2005, 23:53

dlaczego kasujecie tylko niektore wpisy nie na temat a inne zostawiacie to nie fair !!:P w dodatku tolerujecie powstawanie tematow ktore byly wczesniej prowadzone gdzie indziej ;]

prosze o delikatne potraktowanie ;-]
"Tylko IE 7 ma licznik osob przegladajacych twoj komputer ;)"
Awatar użytkownika
Dusholap
Kadet
Kadet

Miejscowość: Londyn

Postprzez Rychu#07 04 Lut 2005, 23:55

Staram sie jak mogę. Je?li wiesz, że piszesz nie na temat to proszę oszczędĽ nam roboty i nie wciskaj przycisku "wy?lij".
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Dusholap 04 Lut 2005, 23:57

ok tylko jak ktos obraza poraz kolejny idola wielu forumowiczow bez reakcji moderatorow to ciezko utrzymac nerwy na wodzy
"Tylko IE 7 ma licznik osob przegladajacych twoj komputer ;)"
Awatar użytkownika
Dusholap
Kadet
Kadet

Miejscowość: Londyn

Postprzez Rychu#07 05 Lut 2005, 00:00

Społeczne Wartownicze Oddziały Moderatorów s? czujne... jak maj? ku temu możliwo?ć.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez M@P 07 Lut 2005, 22:03

dlaczego moje wpisy sa kasowane?
..."miarą wartości zawodnika w koszykówce jest jego stosunek..." :)
Awatar użytkownika
M@P
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Warrington - Słupsk

Postprzez Arek 07 Lut 2005, 22:50

Byc moze nic nie wnosza do tematu, obrazaja kogos lub byla to zwykla odpowiedz na poprzedni post typu "dziekuje, popieram, tak wlasnie bylo" lub jest jeszcze jakis powod dla ktorego moderator usunal twojego posta.

Przed napisaniem postu przemysl, czy nadaje sie on do danego tematu i czy moderator go nie usunie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez Ziegi 18 Lut 2005, 15:28

Ryba kazdy twoj nastepny post typu "cos wiem ale nie moge powiedziec" bedzie kasowany, bo jak to powiedzial badboy - "nie zawracaj gitary".
Ziegi

Postprzez Jano 15 Mar 2005, 11:49

Wtorek, 10:48, posty nie na temat (szt. 9) z tematu "Dlaczego Czarni beda w PO", polecialy
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez M@P 29 Mar 2005, 20:07

Dlaczego znow ktos pyknal w niepamiec moje 2 wpisy co? Przeciez byla w nich prawda i byly na temat a to ze sie ktoremus z moderatorkow nie podobaly to ich sparawa zadam ich powrotu na forum!!!

Dziwni jestescie?!

I zowu dyskryminacja?!

Skoro temat walka o utrzymanie to wlasnie dobrze napisalem ze nasze szanse sa mikre. A jesli komus to nie pasi to niech nie czyta - a nie odrazu wykasowywac!!! :/
..."miarą wartości zawodnika w koszykówce jest jego stosunek..." :)
Awatar użytkownika
M@P
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: Warrington - Słupsk

Postprzez Jano 29 Mar 2005, 20:49

Polecialy posty w ktorych klociles sie z innym uzytkownikiem forum i nie wroca.
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Michał 29 Mar 2005, 22:11

to to juz nawet swoich pogladow nie mozna wymieniac :/
Awatar użytkownika
Michał
Młodzik
Młodzik

Postprzez Jano 30 Mar 2005, 10:52

Poglady "M@P jestes imbecylem", "Michał jestes idiota" "wymieniajcie" gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Gilu 03 Kwi 2005, 20:44

może to nie na temat ale ostatnio na forum zarjestrował się

huligan Yippie-Ki-Yay baltyk
nie bło by może nic strasznego ale osobi?cie taki nick ?wiadczy tylko o tym że chamstwo jest tolerowane na naszym forum(?) i tacy bezmy?lni ludzie(?) moa sobie na nim pisać
bardziej jednak jest denerwuj?ca data dnia którego ten oszołom się na forum zarejestrował.
Doł?czył: 02 Kwi 2005
Tej daty nie trzeba nikomu przypominać,jest to zbyt tragiczny dzień żeby logować się pod takim nickiem,bo uderza on nie tylko w atmosferę tego dnia poprzez swoj? wulgrano?ć,ale również uderza w całe forum ponieważ daje ?wiadectwo,że na forum można mieć obrażaj?ce inne kluby nicki...
Mam nadzieje,że kto? zauważy mój apel i po skasowaniu użytkownika skasuje też ten post.

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez grabek 18 Sty 2006, 14:48

Czemu temat " Griszczuk" zostal skasowany ??
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Mateusz 01 Mar 2006, 16:56

nie wiem dlaczego ale po tej przerwie nieobecnosci forum zginelo mi 100 postow [:o moze mi ktos wyjasnic co sie z nimi stalo, z gory THX :)
"....BYCIE KIBICEM TO CAŁE MOJE ŻYCIE...." - CZARNI SŁUPSK

Najlepsze imprezy tylko z nami :) http://www.fotobudka-slupsk.pl/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: słupsk

Postprzez MureQ 01 Mar 2006, 16:59

Psikus :green:
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Arek 01 Mar 2006, 18:13

_Mateusz_ napisał(a):nie wiem dlaczego ale po tej przerwie nieobecnosci forum zginelo mi 100 postow [:o moze mi ktos wyjasnic co sie z nimi stalo, z gory THX :)

Mi ponad 500...

Ale to nie jest najwazniejsze..

Co sie stalo z tematem "o wszystkim i o niczym" :o
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez MureQ 01 Mar 2006, 22:13

Po przeniesieniu forum na drugi serwer kilka wpisow nie ma w bazie danych. Oto one:

Temat: Turów Zgorzelec vs Energa Czarni słupsk
--------------------------------------------------------

Grabek:
http://www.plk.pl/index.php?p=games&s=g ... =7&vtid=25

Polecam na dole Multimedia i wywiad po meczu z Igorem Blue_Light_Colorz_02_15

Dziekujemy !!
--------
Ihman:
a ja jestem mialem taki tekst.. taki post.. wszystko trafilem ze maj? słabosc na 3.. ze Radek nie zagra tak jak sie wszyscy spodziewaj? ze rozwalimy ich zasłonami z powodu wolnego centra ehhh

tylko forum padlo tuz przed dodaniem postu..

a teraz to juz napisze ze fajnie ze wrocilismy i ze fajnie ze wygralismy i z tego co wiem...

to Griszczuk wchodzi do szatni...

Jeah chlopaki wygralismy DANCE! DANCE!

Temat: Wywiad z Sasz? :)

alf:
Jeszcze tego wywiadu nie widze, więc kilka pytań napisze. Je?li sie spooĽniłem to wykożystajcie je (te, które sie da) w innym wywiadzie:)

1. Czy lubisz grę jedynie na pozycji nr. 2?
2. Czy Twoim zdaniem powinno być w DBL więcej/mniej zespołów?
3. Czy masz jakie? ulubione, firmowe zagranie np. wsad?
4. Jak Twoi bliscy odnajduj? się w tym, że sezon spędzasz wła?nie w Słupsku a nie na Białorusi lub na zachodzie? Odwiedzaj? cie?
5. Czy macie w zespole mentalnego lidera/dobrego ducha zespołu?
6. Czy Twoim zdaniem poziom sędziowania meczy w tym sezonie jest wyższy (3 sędziów)?
7. Trener Griszczuk mówił przed sezonem, że dużo bardziej niż trener Urlep będzie stawiał na atak. Czy tak jest skoro teraz cały zespół mówi tylko o obronie?
8. Czy masz w kontrakcie całkowity zakaz spożywania alkocholu i/lub nakaz stosowania sie do jakiej? diety "sportowej"?
9. Czo zmieniłby? w organizacji DBL żeby była lepsza (np. relegowanie klubów/dłużników do niższych lig w trakcie trwania sezonu)?
10. Jak u Was na Białorusi wygl?da praca z reprezentacj? i jak jest to zorganizowane?
11. Najlepsze młode talenty naszej ligi (głównie polacy)?
12. Najlepsi polscy zawodnicy i trenerzy od czasu kiedy grasz w Polsce?
13. Co powiesz o rezerwowych w Waszej drużynie (mam tu na my?li tylko wychowanków)? Widziałe? np. jaki? trening słupskich juniorów/młodzików?
14. Możesz co? powiedzieć o Białoruskiej ekstraklasie zarówno męskiej jak i żeńskiej?
15. Będziesz na meczu gwiazd? Uczestniczyłe? w takich meczach poza Polsk?? Je?li tak, to jak one tam wygl?daj?? I czy zatem zaproponowałby? jakie? nowe atrakcje, których może do tej pory u nas nie było?
16. S? przewidziane premie dla zespołu za PO lub np br?z?
17. Czy aby zostać tu na przyszły sezon (zakładaj?c, że dostaniesz tak? propozycje) będziesz uwarunkowywał to od podwyżki? <-- brutalne pytanie;]

Życzę udanego wywiadu;)
---------
Arek:
Wywiad juz jest skonczony

Temat: Gdzie mój wpis? - poszukiwanie zaginionych postów
Losmen:
Ktos tu zrobil ladny burdel.
A swoja droga to ktos tu niezle przegial, co jak co ale ruszyc "o wszystkim i o niczym" phi
Blue_Light_Colorz_02_46

I jeszcze jedno: pozostawienie 5 stron sposrod 120 "o wszystkim..." uwazam za skandal i bezczelnosc, juz lepiej usunac caly temat. To tak jakby zabic forum, zniszczyc cale jego zycie.

'I wcale nie wyolbrzymiam.....
-------
Rychu#07:
Oczekuję odpowiedzi na pytanie co się stało z tematem "o wszystkim..."
Je?li został skasowany bezpowrotnie, to ja oficjalnie zawieszam swoj? działalno?ć na tym forum.
-------
admin:
To ja zrobilem porzadki, po wczesniejszej konsultacji z Janem. Stare, nieaktualne tematy zostaly wyczyszczone ze starych wpisow. Mam zapisana stara baze danych, takze jezeli bedzie ktos kiedys pisal ksiazke o historii forum to moze udostepnie. Chodzilo przede wszystkim o zmniejszenie bazy danych, bo duze pliki cholernie ciezko przenosi sie na inny serwer.

Poza tym, liczenie sobie wpisow uwazam za smieszne, po drugie forum to przede wszystkim dzial o koszykarzach a nie temat o piernik, pamietaj o tym Losik. A Ty Rysiu - nie przesadzaj bo tak to zachowalby sie Gilu, a nie powazny facet.
-------
Rychu#07:
No to wszystko jasne. Jak Gilu się nie zachowam, to oczywiste.
Z czystym sumieniem możesz zdj?ć mi moderatora.
Od teraz przyjmuję rolę obserwatora.
Pozdrawiam
-------
Losmen:
Mysle ze nei tylko ja mam sentyment do tego forum i do tematu ktory zostal usuniety. Jezeli to forum ma byc tak samo sztuczne i sztywne jak eb to ja dziekuje.....

Tak jak admin sobie zyczy - licza sie tylko powazne tematy i tylko tam sie bede czasami wpisywal.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Gilu 02 Mar 2006, 12:23

admin napisał(a):A Ty Rysiu - nie przesadzaj bo tak to zachowalby sie Gilu, a nie powazny facet.

No to teraz już wiem co w trawie piszczy dobrze że sie ten wpis zachował.
Otóż Drogi Panie Adminie powazny facet podchodzi do mnie na meczu i mowi mi w twarz co mu się nie podoba.

Widze ze ja stałem się tutaj przykładem jakiego? go?cia chowaj?cego się po k?tach i anonima napinaj?cego sie w necie,zaręczam że tak nie jest i każdy może do mnie podej?c i porozmawiać.
Pozdrawiam zanim Pan napisze znowu jakie? bzdury,prosze Pana o pomy?lenie nad tym co chce Pan zawrzeć w po?cie.

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Ihman 02 Mar 2006, 13:58

a ja juz myslalem ze jestem szykanowany na tym forum [:o

a jednak jest... uff... to ja go sobie wkleje do tego tamtu :)
Awatar użytkownika
Ihman
Junior
Junior

Postprzez MureQ 02 Mar 2006, 15:32

Gilu napisał(a):
admin napisał(a):A Ty Rysiu - nie przesadzaj bo tak to zachowalby sie Gilu, a nie powazny facet.

No to teraz już wiem co w trawie piszczy dobrze że sie ten wpis zachował.
Otóż Drogi Panie Adminie powazny facet podchodzi do mnie na meczu i mowi mi w twarz co mu się nie podoba.

Widze ze ja stałem się tutaj przykładem jakiego? go?cia chowaj?cego się po k?tach i anonima napinaj?cego sie w necie,zaręczam że tak nie jest i każdy może do mnie podej?c i porozmawiać.
Pozdrawiam zanim Pan napisze znowu jakie? bzdury,prosze Pana o pomy?lenie nad tym co chce Pan zawrzeć w po?cie.

A, za przeproszeniem, ile razy rezygnowales Gilu z uczestnictwa w forum?
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Gilu 04 Mar 2006, 14:12

MureQ napisał(a):A, za przeproszeniem, ile razy rezygnowales Gilu z uczestnictwa w forum?

PRAWDA w tym masz racje,ale ja nie ukrywam się pod nickiem admin ( bo nie mam wiedzy kim jest osoba o nicku admin na tym forum wiec dla mnie jest incognito) i nie pisze najpierw posta ktory pozniej jest kasowany i jednak sie odnajduje.
Jak Pan Admin ma w zwyczaju mniemac ze Gilu nie zachowuje sie jak mezczyzna wogole go nie znajac (albo znajac tylko z forum) to gratuluje obiektywizmu... i tak samo zaregowalbym na zarzut wobec kazdego człowieka na tym forum....
"Widzicie drzazgę w oku blizniego a w swoim belki nie zauważacie..."

Pozdrawiam

17.05.2006
10.05.2011
03.06.2015
M.Z.K.S CZARNI Słupsk
Awatar użytkownika
Gilu
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez MureQ 04 Mar 2006, 14:39

Gilu... czy nie jest oczywiste, ze admin to ja ? Z reszta ten post nie byl skasowany tylko byl (tak jak pozostale, ktore przytoczylem w moim wpisie) zamieszczony na forum PO wyeksportowaniu bazy danych do przeniesienia na inny serwer. Po zainstalowaniu kopii zapasowej na eslupsku te wpisy, ktore nie zostaly wyeksportowane po prostu zniknely, dlatego tez zebralem je i przytoczylem.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez arti77 12 Kwi 2006, 21:10

Mam pytanie: Dlaczego założony przeze mnie temat został zmieniony na "PLAY OFF: Energa Czarni Słupsk - Era ?l?sk Wrocław" a był "PLAY OFF czyli kolej na ?l?sk Wrocław.
Może się czepiam, ale co w temacie założonym przeze mnie było nie tak. Czyżby pedantyzm którego? z moderatorów.
Mam nadzieję na sensown? odpowiedĽ.
arti77

Postprzez Ziegi 12 Kwi 2006, 23:24

Tylko i wylacznie pedantyzm jednego z moderatorow.
Ziegi
Młodzik
Młodzik

Postprzez arti77 13 Kwi 2006, 17:01

Ziegi napisał(a):Tylko i wylacznie pedantyzm jednego z moderatorow.

Tylko,że przez ten pedantyzm gdzie jest wolno?ć słowa. Pytam się gdzie?W temacie nie było obraĽliwych tekstów i niecenzuralnych słów,więc proszę o jego przywrócenie do pierwotnej wersji.
arti77

Postprzez Rychu#07 13 Kwi 2006, 17:02

Spokojnie możesz sam to zrobić. Przycisk "edycja" i zmieniasz.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez arti77 13 Kwi 2006, 17:41

Rychu#07 napisał(a):Spokojnie możesz sam to zrobić. Przycisk "edycja" i zmieniasz.

Mogę? ok!
arti77

Postprzez Morfeusz_F 25 Kwi 2006, 16:45

Czemu moje posty nie s? wy?wietlane, tzn. gdy klikam na wy?lij w temacie o meczu ze ?l?skiem to wyskakuje mi:
Could not insert new word

DEBUG MODE

SQL Error : 1196 Warning: Some non-transactional changed tables couldn't be rolled back

INSERT IGNORE INTO phpbb_search_wordlist (word_text, word_common) VALUES ('chyba', 0), ('drużyn?', 0), ('igor', 0), ('jak', 0), ('mam', 0), ('przeoczyłem', 0), ('pytanko', 0), ('wrocławia', 0), ('wrócił', 0)

Line : 234
File : functions_search.php

Czy kto? wie co jest?
I jeszcze jedno, nie pokazuje mi się w ogóle, że s? nowe wiadomo?ci, mam ci?gle tylko to, że Turysta napisał ostatni post, a tak naprawdę w danym dziale s? posty przez innych napisane jeszcze, które były pisane po 16, a Turysty mam jako ostatni o 14.25... 8|
CELTIC i BARCA i CZARNI najlepsi!!!Prawdopodobieństwo trafienia "szóstki" w Dużym Lotku wynosi 1:13 983 816...
Morfeusz_F
Kadet
Kadet

Miejscowość: Szczecin

Postprzez MureQ 25 Kwi 2006, 18:42

Juz ok.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Szefoszap 02 Maj 2006, 15:22

Dlaczego temat w którym proponowałem dodać jakie? nowe rzeczy na strone został usunięty? Tylko nie mówcie ,że i tego posta wywalicie.To już 2,albo 3 temat który moim zdaniem był poprawny!
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Bilek 02 Maj 2006, 15:26

Był głupi.
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Szefoszap 02 Maj 2006, 15:47

Chcę po prostu żeby strona po prostu była lepsza. A wy mnie lewacie i wywalacie temat :/ :/
Szefoszap
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Ziegi 02 Maj 2006, 16:58

[quote=Szefoszap]Chcę po prostu żeby strona po prostu była lepsza. A wy mnie lewacie i wywalacie temat :/ :/[/quote]

Do szkoly dziecko! Do szkoly!
Ziegi
Młodzik
Młodzik

Postprzez Rychu#07 16 Wrz 2006, 11:54

W zwi?zku z licznymi skargami na jako?ć pracy moderatorów (Losmen w temacie "O wszystkim..." nie był jedyny) wracamy do bardziej konsekwentnego przestrzegania regulaminu.
Wszelkie posty nie na temat, nic nie wnosz?ce do dyskusji itp. będ? kasowane.
Rzeczywi?cie trochę wakacji a na forum robi się niezły syf.
Na pytania o bilety proszę założyć osobny temat.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Ihman 26 Wrz 2006, 16:50

ekhm gdzie mój temat o tym, że chcę sprzedać koszulkę? w czym on złamał regulamin? w czym komu? przeszkadzał!? :/
Awatar użytkownika
Ihman
Junior
Junior

Postprzez Jano 26 Wrz 2006, 16:52

To nie bylo miejsce na oglaszenia. Poszukaj gdzie powinienes je umiescic i jezeli chcesz to zrob to.
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Rychu#07 26 Wrz 2006, 17:01

[quote=Ihman]ekhm gdzie mój temat o tym, że chcę sprzedać koszulkę? w czym on złamał regulamin? w czym komu? przeszkadzał!? :/[/quote]

Jest w temacie "Reklamy" w LuĽnych Gadkach. Zadałem sobie trud i zamiast usuwania go, przeniosłem do odpowiedniego tematu.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Ihman 26 Wrz 2006, 17:27

Awatar użytkownika
Ihman
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 26 Wrz 2006, 17:36

[quote=Ihman]danke :)[/quote]

Na zdrowie

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Goran 27 Wrz 2006, 13:11

... starej krowie.
Goran
Kadet
Kadet

Postprzez sisar 18 Lut 2007, 23:38

A ja się zapytowuję, gdzie to też podziewaj? się moje (z takim trudem napisane) niebanalne wpisy i dlaczego? : :P
Znowu w życiu mi nie wyszło.
Awatar użytkownika
sisar
MVP
MVP

Miejscowość: z nienacka

Postprzez Cześć! Jestem Marek, a Ty 23 Lut 2007, 14:36

Gdzie s? moderatorzy? Czemu jeszcze nie mam bana?
Cześć! Jestem Marek, a Ty
Młodzik
Młodzik

Postprzez ZA3 24 Lut 2007, 15:05

A ja mam takie pytanie nie dotyczace tego tematu...
Przy logowaniu zaznaczam "ptaszkiem"... "Zaloguj mnie automatycznie przy kazdej wizycie"... mimo to za kazdym razem, gdy wchodze na strone jestem wylogowany czemu tak sie dzieje... bo troche to denerwujace jest... prosze o odp... :)
Z gory dziekuje... :)
=)
Awatar użytkownika
ZA3
Młodzik
Młodzik

Postprzez Arek 24 Lut 2007, 15:48

Wyczysc pliki cookies / ciasteczka a powinno pomoc
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez MureQ 24 Lut 2007, 15:49

Masz problem z cookies - wina leży po stronie Twojej przegl?darki.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Następna

Wróć do Funkcjonowanie forum i strony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość