Gdzie mój wpis? - poszukiwanie zaginionych postów

Pytania, problemy, sugestie, opinie...

Re: Gdzie mój wpis? - poszukiwanie zaginionych postów

Postprzez arti77 03 Maj 2010, 23:17

MureQ napisał(a):Ja skasowałem ten wpis, nie z powodu "cenzury" (swoją drogą ostro nas oczerniasz tymi insynuacjami), a dlatego, że post nie zawierał treści tylko same uśmieszki. W każdym razie mi (w dwóch przeglądarkach - Chrome i Firefox) pojawiły się tylko cztery prostokąty i chyba trzy uśmieszki, bez żadnej treści. Jeżeli jednak coś faktycznie napisałeś to przepraszam, nie wiem z czego wynika fakt niepojawienia się treści w temacie. Swoją drogą cztery prostokąciki pojawiają mi się również w Twoim wpisie z 21:32.

P.S. Używasz ostrej retoryki zarzucając nam cenzurę. Mówisz tak, jakbyśmy tutaj kasowali niewygodne wpisy (nawet nie wiem co tam napisałeś, więc nie mogę stwierdzić czy to było coś kontrowersyjnego). Wstydź się.

Wiesz co. nie chce mi się już wyjaśniać o co mi chodziło. Poza tym jak widzę, że mój post uważany jest za ostrą retorykę i oskarża się mnie o insynuacje, to przepraszam, ale nie widzę sensu dalszej polemiki.

Ps. Skasowanie postu, bez poinformowania autora osobiście uważam w pewnym sensie za przejaw cenzury.

sorte dans la rubrique ;)
Ostatnio edytowany przez arti77, 03 Maj 2010, 23:41, edytowano w sumie 1 raz
arti77

Postprzez grabek 03 Maj 2010, 23:29

Przesadzasz. Jeżeli mielibyśmy informować każdego i upominać za posty nie na temat czy za dziwną ich treść, to na tym forum nikt by nie pisał bo większość dostałaby po banie. Zawsze możemy zacząć wszystkich upominać za nie wnoszące nic sensownego posty. Jednak nie chcemy tego robić aż tak drastycznie bo zależy nam na tym aby forum było żywe.

Przyznaje się, że sam skasowałem nie jeden post nie informując jego autora o tym. Nie widzę w tym nic złego. Jeżeli ktoś pisze głupoty albo robi same błędy to sorry Winnetou. Nie chcę każdej takiej osoby upominać czy banować, ale może będzie trzeba zacząć tak robić.

Musimy czuwać nad tym aby na forum był porządek. To nie jest cenzura to jest dbanie o dobry wizerunek forum. Nie robimy nic złego. Zamiast doszukiwać się dziury w całym skupcie się na tym aby takich sytuacji nie było. To nie moderatorzy zaśmiecają forum banalnymi wpisami.
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez arti77 03 Maj 2010, 23:39

grabek napisał(a):Przesadzasz. Jeżeli mielibyśmy informować każdego i upominać za posty nie na temat czy za dziwną ich treść, to na tym forum nikt by nie pisał bo większość dostałaby po banie. Zawsze możemy zacząć wszystkich upominać za nie wnoszące nic sensownego posty. Jednak nie chcemy tego robić aż tak drastycznie bo zależy nam na tym aby forum było żywe.

Przyznaje się, że sam skasowałem nie jeden post nie informując jego autora o tym. Nie widzę w tym nic złego. Jeżeli ktoś pisze głupoty albo robi same błędy to sorry Winnetou. Nie chcę każdej takiej osoby upominać czy banować, ale może będzie trzeba zacząć tak robić.

Musimy czuwać nad tym aby na forum był porządek. To nie jest cenzura to jest dbanie o dobry wizerunek forum. Nie robimy nic złego. Zamiast doszukiwać się dziury w całym skupcie się na tym aby takich sytuacji nie było. To nie moderatorzy zaśmiecają forum banalnymi wpisami.

Disculpa, ale takie jest moje zdanie :)

PS. Każdy nieraz napiszę coś co innemu wyda się bezsensowne, ale trzeba spojrzeć na to w ten sposób, że dla autora jego wpis może mieć sens.

PS. Ale ok. dla mnie ten temat jest zakończony.
arti77

Postprzez kuz 16 Lis 2012, 01:25

hmm...tak się zastanawiam...wczoraj po raz pierwszy poczyniłem mój wpis na tym forum...od dawna kibicuję naszemu klubowi...obecność na meczach ostatnimi czasy była w kratkę, jednak nie z wyboru, a po prostu system pracy mi na to nie pozwalał...(liczba kilometrów jakie mnie dzieliły od Gryfii też nie ). Moim postem było pytanie. Czy koncepcja konfetti przez te kilka została zakazana, czy też brakuje osoby do wycinania? Zgłosiłem też swoją skromną osobę w miarę moich możliwości wycięcia "kilku" woreczków konfetti. Wszystko to zamieściłem w temacie "oprawy meczowe" więc wydaje mi się, że w odpowiedniej rubryce. No i do tej pory nie ma mojego postu...hmm...tak się zastanawiam...może ja coś źle zrobiłem? gdzieś żle wcisnąłem...jeżeli tak to proszę o podpowiedź.
pozdrawiam.
kuz
Młodzik
Młodzik

Postprzez MureQ 16 Lis 2012, 10:18

Jak masz mniej niż 5 postów to Twoje wypowiedzi musi zaakceptować moderator przed ich opublikowaniem, dlatego nie widziałeś swoich wpisów. Po przekroczeniu 5 postów już takiej potrzeby nie będzie.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez kuz 16 Lis 2012, 10:57

Dzieki wielkie...Już się zaczynałem zastanawiać...pozdrawiam!!
kuz
Młodzik
Młodzik

Postprzez realista444 21 Lis 2012, 22:47

Zadaję to pytanie tutaj bo nie wiem gdzie: wyskakuje mi że o 19.56 dodawałem jakiś post w dziale wyjazdy kibice. Problem polega na tym że nic nie pisałem w tym dziale o tej godzinie.Jak chcę zobaczyć cały post to pokazuje mi że wybrany temat nie istnieje. O co tu chodzi?
realista444
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez dany 22 Lis 2012, 01:55

A gdzie Ci to "wyskakuje" ?
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez realista444 22 Lis 2012, 10:18

Juz tego nie ma ale wyskakiwało w zakładce forum - nowe posty.
realista444
Rezerwowy
Rezerwowy

Gdzie mój wpis? - poszukiwanie zaginionych postów

Postprzez dany 22 Lis 2012, 11:47

Prawdopodobnie nie Twój wpis wyskakiwal tylko jakiś spamerski , a te są usuwane
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez realista444 22 Lis 2012, 11:49

dany napisał(a):Prawdopodobnie nie Twój wpis wyskakiwal tylko jakiś spamerski , a te są usuwane

Tylko w treści było zapytanie odnośnie terminu meczu z azs.

Dokładnie to co wyskakiwało wczoraj jako post dodany przeze mnie jest teraz jako post autorstwa kogoś o nicku poncho
realista444
Rezerwowy
Rezerwowy

Poprzednia

Wróć do Funkcjonowanie forum i strony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość