Zmiany, nowości, modyfikacje

Pytania, problemy, sugestie, opinie...

Zmiany, nowo?ci, modyfikacje

Postprzez MureQ 07 Sty 2005, 01:04

Tutaj będę zamieszczał informacje o wszystkich zmianach, które zachodz? na forum b?dĽ też stronie głównej.
Dzisiaj Cypel sprezentował nam bardzo ładne logo forum z Mattem Crenshawem na czele. Dzięki :)
Ostatnio edytowany przez MureQ, 07 Sty 2005, 01:16, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez cypel 07 Sty 2005, 01:15

Na zdrówko.
Cała przyjemno?ć po mojej stronie.
Czy ładne to się okaże ;(

polecam się na przyszło?ć
Awatar użytkownika
cypel
Młodzik
Młodzik

Postprzez Dj_SnAkE 07 Sty 2005, 01:52

HeHe nom Cypel gratulejszyn podoba mi sie :D
A co z polecaniem sie na przyszlosc zapmietam :D :P hehe
Bo z grafiki sam nie jestem zamocny :D
Yippie-Ki-Yay pis'iorow !
Awatar użytkownika
Dj_SnAkE
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Ustka/Londyn

Postprzez MJ#23 12 Sty 2005, 00:44

hehe ładne forum dawno mnie nie było tutaj ale teraz bede wpad?ł czę?ciej....Hehe Ładne logo cypel >:]
"Z nagrodą MVP jest jak z żoną,ja juz jedną mam i drugiej mi nie potrzeba" Shaquille o Neal.
Awatar użytkownika
MJ#23
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: FAR FAR AWAY

Postprzez Piw 12 Sty 2005, 12:49

Co prawda MureQ o tym jeszcze nie wpomnial -ale bannerki flashowe m.in o meczach robie ja :)
Marcus Smallwood-Astoria Bydgoszcz:"Moim zadaniem jest wypełniać polecenia trenera -nawet jeśli będzie widział mnie w charakterze cheerleaderki :) to i z tego się wywiążę."
Awatar użytkownika
Piw
Młodzik
Młodzik

Postprzez cypel 13 Sty 2005, 22:04

Piw napisał(a):Co prawda MureQ o tym jeszcze nie wpomnial -ale bannerki flashowe m.in o meczach robie ja :)

>:] >:] >:]
bannerki ?
[:o
toż to MEGA BANNER JOB TWOJU MAĆ
jak dla mnie - przepraszam, ale tragedios
Awatar użytkownika
cypel
Młodzik
Młodzik

Postprzez Jano 14 Sty 2005, 18:04

Jak dla mnie Twoj avatar to tragedia, Twoje wpisy na forum AZSu Koszalin to tragedia, a logo forum to nic specjalnego. Nie krytykuj nikogo bo nie jestes kims kto moze sobie na to pozwalac !
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez cypel 16 Sty 2005, 20:32

buhaha buhaha
Jano to nie jest logo tylko TOP, to po pierwsze, po drugie mój avatar jest jak sam napisałe? "twój", czyli mój i mi się on podoba, Tobie nie musi (masz do tego prawo, widzisz ja dopuszczam krytkę w przeciwieństwie do Ciebie). Po trzecie moje wpisy na forum azs'u jak i tutejszym możesz przewijać i nie czytać ich.
Po czwarte: "Krytykować to nie znaczy burzyć, ale precyzować".

A Ty co jeste? obrońc? ucie?nionych, Piw nie ma języka?

A kto Twoim zdaniem, mr JANO może sobie pozwolić na krytykę?

Młodzik
Młodzik

Postprzez Piw 17 Sty 2005, 11:41

Bannerki s? skromne -bo postawilem raczej na tre?c niz na tzw wodotrysko?c -Cypel wierz mi nawet takie niby proste "cos" jest poparte flashowymi skryptami i wymaga sporo pracy -ale podejrzewam ze nie masz zielonego pojecia o flashu ktory wcale nie jest trywialnym progsem -zreszta nie mam zamiaru nikogo obrazac -ale u nas w kraju utarlo sie wszystko i wszystkich krytykowac -tylko do roboty to nigdy nikogo nie ma jak trzeba. Zreszta nie mam czasu na tego typu dyskusje!!!
Marcus Smallwood-Astoria Bydgoszcz:"Moim zadaniem jest wypełniać polecenia trenera -nawet jeśli będzie widział mnie w charakterze cheerleaderki :) to i z tego się wywiążę."
Awatar użytkownika
Piw
Młodzik
Młodzik

Postprzez cypel 18 Sty 2005, 09:20

Piw napisał(a):... o flashu ktory wcale nie jest trywialnym progsem

Piw - flash to nie progs tylko technologia, chyba, że miałe? na my?li MACROMEDIA FLASH, ale nie podejrzewam Cię o znajomo?ć produktów z rodziny macromedia.
Dobry flash to naprawdę sztuka, więc tu Ci przyznam rację, ale samo tworzenie we flashu to nic nadzwyczajnego.

Co do tego nieszczęsnego bannera, to był to najprostszy z możliwych flashy skręcony w 2 minuty w jakim? banalnym progsie (takie jest moje zdanie). Po za tym, jak na mój gust animacja napisu była zerżnięta z jakiego? szablonu wbudowanego w progsa którego użyłe?.

Je?li Cię uraziłem to przepraszam. Zamiast się obrażać i popadać w samozachwyt dobrze jest posłuchać słów krytki czasami, wówczas wiemy co robimy dobrze a co Ľle, co jest ładne a co brzydkie. Fakt może mnie trochę poniosło. Ale jak widzę co? brzydkiego i zaraz obok osobę chwal?c? się t? "brzydot?" to wylewam kubeł pomyj. Gdyby mi się podobało to uwierz mi, na pewno bym pochwalił.

Pozdrawiam i nie d?saj się ;/
Awatar użytkownika
cypel
Młodzik
Młodzik

Postprzez Piw 18 Sty 2005, 12:13

Cypel to samo moglbym powiedziec o tym co Ty zrobiles -podejrzewam ze zajelo Ci to nie wiecej niz 1 min. Poza tym - to zostało zrobione wlasnie w Macromedia Flash 2004 nie został wykorzystany zaden szablon tylko skrypt ActionScript-dokladnie ten:

i = "1";
alpha = "0.8";
maxlight = "20";
while (Number(i)<=Number(maxlight))
{
duplicateMovieClip ("ray0", "ray" add i, 800-i);
setProperty ("/ray" add i, _xscale, getProperty("/ray" add (i-1), _xscale)+i*alpha);
setProperty ("/ray" add i, _yscale, getProperty("/ray" add (i-1), _yscale)+i*alpha);
setProperty ("/ray" add i, _alpha, 10-i*(0.5/50));
i = Number(i)+1;
}
setProperty ("ray0", _visible, "0");
stop ();

W skrócie tworzy on przelatujacy cien nad literkami.

Oczywiscie doskonale wiem ze istnieja programy ktore tworza podobne rzeczy w kilka minut np Flax a takze gotowe szablony we flashu -ale nie zajmuje sie tym - poza tym nie chodzilo mi wcale o chwalenie sie tym co robie tylko o to zeby wszyscy wiedzieli ze w ogole pomagam przy stronie

Poza tym zajmuje sie nauczaniem informy w szkole sredniej i podobne zadanie robili uczniowie klasy 3 informatycznej i co sie okazalo (wlasnie w Macromedii) zrobila jedna osoba i nie w 2 minuty tylko 2 godziny - majac podana kawe na ławe czyli krok po kroku jak robic i dodatkowo caly skrypt

I jeszcze jedno nie wiem czemu Ci sie to nie podoba -ten caly bannerek mial tylko zawierac informacje o meczu i nic wiecej -chodzilo o prostote przekazu i wszystko. Ale jak Ci sie nie podoba to zrob lepszy - ale tylko w Macromedii Flash 2004 -bez szablonow :)

A to czy znam w jakims tam stopniu technologie flash i program Macromedia Flash 2004 -to nie Tobie osadzac tylko niech osadza Ci których tego ucze :) -pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piw
Młodzik
Młodzik

Postprzez cypel 19 Sty 2005, 09:21

Piw napisał(a):Cypel to samo moglbym powiedziec o tym co Ty zrobiles -podejrzewam ze zajelo Ci to nie wiecej niz 1 min.

I tu się wła?nie mylisz, zrobienie samej ?cieżki piłki, pixel po pixelu zajęło mi min. godzinę, nie mówi?c już o zakładaniu masek, filtrów, a piłka i tak jest daleka od doskonało?ci mimo olbrzymiej ingerencji. Wycięcie Matta to też dobre kilkadziesi?t minut.
Piw napisał(a):I jeszcze jedno nie wiem czemu Ci sie to nie podoba -ten caly bannerek mial tylko zawierac informacje o meczu i nic wiecej -chodzilo o prostote przekazu i wszystko.

Nie podoba mi się przede wszystkim wielko?ć bannera i podkład (swoj? drog? Ksi?żę Lekko Wqrwiony Oburzony Jano ma podobny podkład na avatarze, czyżby On był współtwórc? owego bannera ;D ) wiem, że to s? barwy Czarnych, ale mi chodzi o zastosowan? technikę rozmycia.
Zreszt? ten niby "cień" jak to nazwałe?, chociaż to nie jest cień, jest do dupy, ale to jest moje zdanie. Moim zdaniem ten przekaz był chybiony.

Co do Macromedii jest to faktycznie profesjonalne narzędzie, st?d dziwi mnie robienie takiej mało skomplikowanej animacji we Flashu MX.
Awatar użytkownika
cypel
Młodzik
Młodzik

Postprzez Piw 19 Sty 2005, 11:16

Dziekuje za wyrazenie tzw. "Twojego zdania" - o które zreszta w ogole nikt nie prosil -bo tak jak wczesniej napisalem wcale sie nie chwale co robie -ale tylko chcialem zaznaczyc swoja skromna role w dalszym istnieniu strony z która w jakis tam sposob zwiazany jestem od bardzo dawna -zreszta mozesz przeczytac w historii strony.W miare mozliwosci i czasu staram sie pomagac w czymkolwiek chlopakom którzy staraja sie jak mog? aby strona "zyla".

Chcialbym Ciebie zobaczyc w utworzeniu tak malo skomplkowanej rzeczy w Macromedii i moge sie zalozyc ze nawet po miesiacu kursu bys nie dal rady.

Wstawki te na stronkie mnie sie podobaja i tworze je pod swoj gust - a ze komus sie nie podoba to normalne i jego sprawa -tym niemniej pozdrawiam i w ten sposob zakanczam dyskusje ktora do niczego nie prowadzi :)
Awatar użytkownika
Piw
Młodzik
Młodzik

Postprzez cypel 19 Sty 2005, 11:41

Piw napisał(a):Dziekuje za wyrazenie tzw. "Twojego zdania" - o które zreszta w ogole nikt nie prosil

Jak to nie prosił ?
Piw napisał(a):I jeszcze jedno nie wiem czemu Ci sie to nie podoba ...

więc wyraziłem swoje zdanie
Widzę, że podchodzisz do tego bardzo emocjonalnie.

Cieszę się, że jest i funkcjonuje oficjalna strona Czarnych i za to gratuluję twórcom, współtwórcom, autorom i z osobna Tobie PIW oraz życzę wielu sukcesów w prowadzeniu serwisu i forum.
Również kończę dyskusję i pozdrawiam.

Już nic nie można powiedzieć bo wszyscy się obrażaj?, co za ludzie.

a'propos:
Piw napisał(a):Chcialbym Ciebie zobaczyc w utworzeniu tak malo skomplkowanej rzeczy w Macromedii i moge sie zalozyc ze nawet po miesiacu kursu bys nie dal rady

;D To widzę, że jako jedyny na Pomorzu masz patent na tworzenie w MX :green:
Awatar użytkownika
cypel
Młodzik
Młodzik

Postprzez Rychu#07 23 Sty 2005, 23:27

Murasku mam pytanie, ten baner forum basketa to koleżeński gest w kierunku admina tamtego forum, sposób na zdobycie profitów, czy może delikatna sugestia by użytkownicy naszego forum zobaczyli jak przedstawia się dyskusja na najlepszym forum koszykarskim w Polsce?
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez MureQ 23 Sty 2005, 23:42

Banner Forum Basketa, zarowno tutaj jak i na stronei glownej, jest moim uklonem w strone tego, jak sam swietnie ujales, najlepszego forum dyskusyjnego w polskim internecie dotyczacego koszykówki. Nie czerpie z tego ZADNYCH profitow. Od czasu upadku serwisow http://www.basket.pl oraz http://www.nowybasket.pl forum to przetrwalo jako samodzielny twor w internecie, jednak z powodu braku reklamy powoli malala liczba uzytkownikow i dlategotez rozpoczela sie akcja propagowania adresu forum.basket2.net. Dla mnie jest to kawal historii, juz od blisko 4 lat jestem tam zarejestrowanym i aktywnym uzytkownikiem, dzieki Forum Basketa poznawalem dokladniej tajniki koszykowki i uczylem sie patrzec na nia okiem bardziej wprawnego widza a takze rozwijalem swoja wiedze. Nie ukrywam, iz jest to dla mnie wzor do ktorego staram sie upodabniac nasze forum, a Kochamkinie jest adminem, ktorego staram sie nasladowac. I to tyle w tym temacie :)
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Rychu#07 23 Sty 2005, 23:48

Oczywi?cie nie miałem na my?li Twoich osobistych zysków. My?lałem, że może Ty dajesz im "co?" a oni "czym?" się odwdzięczaj?. Na poziomie czysto forumowym.

Dzięki za wyczerpuj?c? odpowiedĽ. Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji planów.

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez cypel 24 Sty 2005, 12:32

Czy GATORADE sypn?ł kas?, że jest ich logo z podpięt? link? na topie strony Czarnych, czy to element wył?cznie pt. "upiększacz"?

Swoj? drog? to większy topik mi się bardziej podoba :)
Awatar użytkownika
cypel
Młodzik
Młodzik

Postprzez Myers 21 Lut 2005, 21:46

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale za kazdym razem musze sie ponownie logowac jak w chodze na forum,a mam ustawione ze ma mnie polaczyc automatycznie przy nastepnej wizycie...
Myers

Postprzez Rychu#07 21 Lut 2005, 21:54

U mnie jest OK. A np. na odwrót jest na kompie u mojej Pani. Tam nie mogę się wylogować, dlatego czasami piszę z Fitnessek :)

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez cypel 22 Lut 2005, 09:10

Myers napisał(a):Nie wiem czy tylko ja tak mam ale za kazdym razem musze sie ponownie logowac jak w chodze na forum,a mam ustawione ze ma mnie polaczyc automatycznie przy nastepnej wizycie...

może to:
1. panel sterowania
2. opcje internetowe
3. zakładka zaawansowane
4. przewiń do samego dołu i w zabezpieczenia nie może być znaczka w okienku "opróżnij folder tymczasowych plików podczas zamykania przegl?darki"

co do rycha to na odwrót - spróbuj wyczy?cić cache przegl?darki, może pomoże

dotyczy tylko Internet Explorera
Awatar użytkownika
cypel
Młodzik
Młodzik

Postprzez GVZI 16 Mar 2005, 19:01

Mam mał?,niewinn? sugestię co do strony.Moim skromnym zdaniem lepiej by to wszystko wygl?dało,gdyby cał? tre?ć wycentrować,przenie?ć na ?rodek.Chyba by się to pikniej prezentowało (tak jak np. Onet i Wp wygl?daj?).Nie jestem żadnym ekspertem od HTML,ale przeniesienie tre?ci strony to chyba zmiana jednego wiersza,ale co do tego nie jestem pewien.Rozważta moj? propozycję i podejmijta decyzję zgodnie ze swoim sumieniem.Pozdro...
"Najlepszym sposobem wyrażenia szacunku dla przeciwnika jest walczyć z nim ze wszystkich sił" Bjorn Borg
Awatar użytkownika
GVZI
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: SŁUPSK=>Wawa

Postprzez Bilek 27 Mar 2005, 23:40

jakby nie patrzec ktos nam sie tak calkiem bezczelnie Yippie-Ki-Yay na forum :)
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Rychu#07 28 Mar 2005, 09:40

Bilek napisał(a):jakby nie patrzec ktos nam sie tak calkiem bezczelnie Yippie-Ki-Yay na forum :)

Yyyyyyyyyy co?

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Arek 28 Mar 2005, 11:14

Rychu#07 napisał(a):
Bilek napisał(a):jakby nie patrzec ktos nam sie tak calkiem bezczelnie Yippie-Ki-Yay na forum :)

Yyyyyyyyyy co?

Wczoraj w poznych godzinach po wejsciu na forum zamiast napisu "walka o utrzymanie" na gorze forum pojawil sie napis "hacked masta cos cos tam" zamiast forum Czarnych bylo tez jakis napis hacke masta...
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez Rychu#07 28 Mar 2005, 11:23

Hakiery? A może hakierki :język: ? hahahahahahahahahaha

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez fitnesski 29 Mar 2005, 08:46

:/ :/
"Ludzie sądzą, że aby osiągnąć sukces, trzeba wstawać rano. Nie- trzeba wstawać w dobrym humorze...''
Awatar użytkownika
fitnesski
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: słupsk

Postprzez grabek 29 Mar 2005, 13:32

Schizma ;P
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez GVZI 08 Lip 2005, 16:25

Trzeba przestawić godzinę na forum,bo jak na razie to jest czas Greenwich,czyli o godzinę do tyłu
"Najlepszym sposobem wyrażenia szacunku dla przeciwnika jest walczyć z nim ze wszystkich sił" Bjorn Borg
Awatar użytkownika
GVZI
Młodzik
Młodzik

Miejscowość: SŁUPSK=>Wawa

Postprzez Ziegi 08 Lip 2005, 19:10

U mnie godzina jest normalna. Zmien sobie czas w profilu.
Ziegi

Postprzez Rychu#07 16 Lip 2005, 10:53

Ziegi napisał(a):
Gilu napisał(a):Frasunkiewicz ma tyle dobrego grania tlyko ze slbymi rpzeciwnikami wtedy sie podkreca i gr ana amks,a jak rpzyejdzie ktos lepszy to franc sie opieprnik po parkiecie.Dla NIego wzane sa statsy indywidualne.Po drugie psuje atmosfere w zespole..
wiec mowie zdecywdoanw nie nawet jakby hial byc tutaj za darmo.
A jonusas bardzo mi sie podobal..

GILU KAZDY NASTEPNY POST Z TAKA ILOSCIA LITEROWEK BEDE KASOWAL BO JA I INNI FORUMOWICZE NIE MAMY CZASU NA TWOJE SZYFRY.

A może by tak nasze forum przyst?piło do akcji Bykom Stop?

Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez Arek 15 Wrz 2005, 21:32

Mam male pytanie (post do usuniecia odrazu mowie)

Czy tez wam strona dzisiaj chodzi tak wolno? czy tylko ja mam taki problem? Inne strony otwieraja sie wiele szybciej, forum wczytuje sie i wczytuje
Pytam aby sie upewnic czy to jest problem mojej przegladarki
Awatar użytkownika
Arek
Junior
Junior

Postprzez Mateusz 15 Wrz 2005, 21:34

Arek - nie jestes sam :) ja mam to samo :/
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez MureQ 15 Wrz 2005, 22:00

Mi chodzi tak jak zawsze, takze moze wina po Waszej stronie lezy.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Kamil 15 Wrz 2005, 22:09

mo takze storna chodzi normalnie
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez grabek 15 Wrz 2005, 23:46

No mi tez forum strasznie muli ;/ Wrrrrrrr....
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Bilek 16 Wrz 2005, 08:18

a na moim wehikule nawet z wlaczonym Emulem chodzi elegancko. A Arek jestesmy w tej samej sieci tego samego dostawcy, wiec wina gdzies u Ciebie musi byc ;/
Awatar użytkownika
Bilek
Moderator
Moderator

Miejscowość: Slupsk

Postprzez Morfeusz_F 16 Wrz 2005, 16:50

mi tez od wczoraj wieczor, zaczelo cos przymulac i teraz tez, u mnie po prostu zbyt wolno topici sie otwieraja, ale w mozilli firefox`a tego nie mam
CELTIC i BARCA i CZARNI najlepsi!!!Prawdopodobieństwo trafienia "szóstki" w Dużym Lotku wynosi 1:13 983 816...
Morfeusz_F
Kadet
Kadet

Miejscowość: Szczecin

Postprzez Przemas 16 Wrz 2005, 17:42

strasznie muli.
Charles Barkley o otyłym Oliverze Millerze: ''Nie jest w stanie nawet doskoczyć do obręczy, jeśli nie leży na niej Big Mac''
Przemas
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka

Postprzez Mateusz 16 Wrz 2005, 17:46

u mnie dzisiaj juz jest dobrze ;] ale wczoraj myslalem ze mnie h** strzeli :/ a mam pytanie co do stronki - czy z nowym sezonem, i sponsorem wyglad strony zostanie zmieniony?
Awatar użytkownika
Mateusz
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez Sowa 16 Wrz 2005, 18:51

kurde mi tez strasznie mulii na firefoxie i na inerent explorer :/ i tak od wczoraj jest
Awatar użytkownika
Sowa
Młodzik
Młodzik

Postprzez badboy81 16 Wrz 2005, 21:30

Muli niesamowicie, rzeczywi?cie chyba od wczoraj.
"Nigdy nie wdawaj sie w dyskusje z idiotą, bo wtedy otoczenie nie zrozumie kto nim tak naprawde jest"
badboy81
Młodzik
Młodzik

Postprzez grabek 16 Wrz 2005, 22:18

Czy ktos cos z tym zrobi ?? Bo to ze tak muli to napewno nie wina mojego kompa, bo muli wielu osobam i wielu z nich jest z roznych sieci. Zauwazylem ze od kiedy w explorerze pojawia sie napis:Energa Czarni Słupsk, to zaczelo mulic :/ Yippie-Ki-Yay mnie to strasznie !
Awatar użytkownika
grabek
Moderator
Moderator

Postprzez Jano 16 Wrz 2005, 22:49

nic nie muli. chodzi tak jak zawsze
Zawsze Wierni Fani Najlepszych !!! Czarni Słupsk !!!
Awatar użytkownika
Jano
Kadet
Kadet

Postprzez Kamil 17 Wrz 2005, 06:17

JA probowalem na IE i na Firefoxie i na obu chodzi tak jak zawsze...
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Postprzez CNR 17 Wrz 2005, 19:49

Na moim IE tez mocno zwalnia.
ALL BLACKS
Awatar użytkownika
CNR
Kadet
Kadet

Postprzez Dusholap 18 Wrz 2005, 22:23

mi od kilku dni na firefoxie tez strasznie muli
Awatar użytkownika
Dusholap
Kadet
Kadet

Miejscowość: Londyn

Postprzez Morfeusz_F 19 Wrz 2005, 17:26

nie wiem co bylo powodem wczesniej, ale teraz juz mi sie normalnie laduja poszczegolne tematy, wiec jak dla mnie to juz sprawa zamknieta ;)
CELTIC i BARCA i CZARNI najlepsi!!!Prawdopodobieństwo trafienia "szóstki" w Dużym Lotku wynosi 1:13 983 816...
Morfeusz_F
Kadet
Kadet

Miejscowość: Szczecin

Postprzez losmen 19 Wrz 2005, 19:35

No a mi wlasnie sie zaczelo mulic:|
"Chciałem powiedzieć,że nas prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi.Jak tylko coś yy.. że też yy.. np. jest komu winien,to zaraz odda.W ogóle to nigdy nic nie jest winien,bo jest w tych sprawach dbający.Klub prowadzi dobrze"
Awatar użytkownika
losmen
Moderator
Moderator

Postprzez Kamil 19 Wrz 2005, 21:50

mi wła?nie na IE zaczęło dzi? mulić...
!!! CZARNI SŁUPSK !!!
Kamil
Junior
Junior

Następna

Wróć do Funkcjonowanie forum i strony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość