Zmiany, nowości, modyfikacje

Pytania, problemy, sugestie, opinie...

Re: Zmiany, nowości, modyfikacje

Postprzez MureQ 11 Lip 2015, 04:41

Behemot napisał(a):To, że doszedł niebieski kolor, którego prawie nie widać, to pół biedy. Ale dlaczego forum jest niedostępne dla niezalogowanych?! Czy ktoś mógłby to objaśnić w prostych, żołnierskich słowach? Bo mi się to wydaje paranoją... sorry.

Cóż... Facebooka też się nie poczyta bez zalogowania ;)

Powiem tylko tyle: w ciągu ostatnich dni mamy więcej rejestracji, niż w miało miejsce w ostatnim półroczu. To jest sukces.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Miejscowość: Słupsk

Postprzez krasnad 11 Lip 2015, 09:14

sisar napisał(a):
Behemot napisał(a):To, że doszedł niebieski kolor, którego prawie nie widać, to pół biedy. Ale dlaczego forum jest niedostępne dla niezalogowanych?! Czy ktoś mógłby to objaśnić w prostych, żołnierskich słowach? Bo mi się to wydaje paranoją... sorry.

Zmiany, zmiany, zmiany, Behemocie- PIS u władzy, cza się zabezpieczyć przed permanentną inwigilacją. ;-)

U nas wszystko uczciwie raczej, więc nie mamy się czego obawiać ;)
"Ten kto zatraca się w swojej pasji, traci mniej, niż ten który traci pasje "

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez Behemot 11 Lip 2015, 17:17

MureQ napisał(a):

Cóż... Facebooka też się nie poczyta bez zalogowania ;)

Powiem tylko tyle: w ciągu ostatnich dni mamy więcej rejestracji, niż w miało miejsce w ostatnim półroczu. To jest sukces.

Cóż... Profil np. Czarnych można poczytać bez zalogowania. To samo zresztą wielu, wielu innych. Czyli że z Facebookiem to nieprawda (pomijając, że co za przykład?!)
Natomiast drugi argument... Propaganda Platformy O. zdycha, więc my robimy co można, aby ją podtrzymać? :P "U nas jest sto, dwieście, pińcset użytkowników! Tysiąc! Sto tysięcy!" To proponuję za pół roku sprawdzić, ilu z nich będzie miało na koncie 3-5 postów...
Takie "sukcesy" ośmieszone zostały podczas rządów Gierka.

Proponuję nieśmiało, aby po wytrzeźwieniu wszystko wróciło do normy... :D
Sex, drugs & pick'n'roll
Awatar użytkownika
Behemot
Gwiazda
Gwiazda

Miejscowość: Москва, Садовая 302 бис кв. 50

Postprzez MureQ 11 Lip 2015, 17:27

Nie wciągajmy w to politycznej argumentacji, bo w tej decyzji nic politycznego nie ma.

Po prostu w ten sposób może uda się zmobilizować kogoś do wzięcia udziału w dyskusji? Łatwiej kliknąć "dodaj odpowiedź", gdy już ma się założone konto i jest się zalogowanym. A nawet te 3-5 postów to lepiej, niż 0.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Czarny96 11 Lip 2015, 18:41

Na mnie podziałało, nie mogłem sobie spokojnie poczytać tematów o naszej drużynie gdzie sporo ciekawych plotek wychodzi to trzeba było konto założyć, ale i z tym był wcześniej problem niby wszystko zgodnie z instrukcjami a hasło czy coś innego nie wchodziło no ale się udało i oto jestem :green:
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez Samar 11 Lip 2015, 21:10

Nie wiem o co chodzi ale czasami nie mogę edytować posta ani z poziomu strony ani Tapatalka. Po czym po jakimś czasie ta opcja wraca. Nie wiecie co to może być?

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Nie ma zlej pogody sa tylko niewlasciwe ubrania!
Awatar użytkownika
Samar
MVP
MVP

Postprzez Czarny96 12 Lip 2015, 01:49

Forum też ogromnego ruchu nie ma więc opcja zatwierdzania każdego posta przez moda trochę słaba, no chyba, że to tak tylko na początku jest.
Awatar użytkownika
Czarny96
Rezerwowy
Rezerwowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez MureQ 12 Lip 2015, 02:40

Odpowiem po kolei na dwa postawione powyżej pytania:

1. Z edytowaniem technicznie powinno być tak, że można wpis edytować do 30 minut po jego napisaniu i opublikowaniu. Podobnie z kasowaniem swojego wpisu. To ustawienie zostało wprowadzone już wiele miesięcy temu z dosyć nieprzyjemnych powodów, o których nie chcę teraz wspominać na publicznym forum. Muszę przyznać, że trochę zdziwiło mnie, że dopiero teraz została ta kwestia dostrzeżona ;) W każdym razie tak to powinno działać i fakt, że po jakimś czasie wraca możliwość edycji mnie zastanawia - zdecydowanie muszę to sprawdzić.

2. Zatwierdzanie postów nowych użytkowników zostało wprowadzone jeszcze wcześniej - już kilka lat temu. Działa to tak, że pierwsze pięć postów użytkownika musi zostać zatwierdzone przez moderatorów zanim zostanie opublikowane. W tej sytuacji chodzi o wyeliminowanie botów, spamerów i trolli, którzy nic dobrego do dyskusji nie wniosą, a jedynie zaśmiecą forum. Pewnie nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile "śmieci" reklamowych musimy kasować, żeby utrzymać w miarę porządek :) Jeśli jednak user chce brać udział w rozmowie, a jego wpisy są OK (czyli nie są chamską reklamą) to zawsze będą zaakceptowane, a po pięciu postach wszelkie ograniczenia znikają.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez dany 12 Lip 2015, 12:16

Poprawiłem nieco niebieski kolor moderatorów, powinien być bardziej widoczny.

Co do wyłączenia forum do przeglądania publicznego, dobry pomysł, ale jeśli się nie sprawdzi to zawsze możemy odblokować. Okres ogórkowy jest idealny na tego typu działania.
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez szygorski 12 Lip 2015, 12:39

niestety ten niebieski nadal jest niewidoczny, może spróbuj takiego niebieskiego jaki jest w logo SKSK?

wow skąd nale się zrobiło u mnie 2500 postów :D widzę że zmiany na całego :D
szygorski
MVP
MVP

Postprzez dany 12 Lip 2015, 12:43

szygorski napisał(a):niestety ten niebieski nadal jest niewidoczny, może spróbuj takiego niebieskiego jaki jest w logo SKSK?

wow skąd nale się zrobiło u mnie 2500 postów :D widzę że zmiany na całego :D

Ok, zmieniłem kolor, faktycznie jest lepiej
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez MureQ 12 Lip 2015, 12:58

szygorski napisał(a):wow skąd nale się zrobiło u mnie 2500 postów :D widzę że zmiany na całego :D

Wliczyły się wpisy z chatu. Ale czemu - nie mam pojęcia?

BTW jak poprzednio ustawiłem podobny odcień niebieskiego, to zostałem połajany przez Rycha, że jakiś taki zbyt koszaliński jest ;)
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez Rychu#07 12 Lip 2015, 16:19

Podtrzymuję 😬
"Słuchaj mnie tam! Pokonałem się sam, oto wyśnił się wielki mój sen-
tysięczny tłum spija słowa z mych ust, kochają mnie..."

http://fotobudka-slupsk.pl
Awatar użytkownika
Rychu#07
Moderator
Moderator

Postprzez BED 12 Lip 2015, 17:24

Może zróbcie złoty: #bf983d,
albo pomarańczowy: np #ec7f00
Awatar użytkownika
BED
Administrator
Administrator

Postprzez krasnad 12 Lip 2015, 21:36

No powiem Wam, że ten aktualny to na prawdę Kargulami zajeżdża :D

"Raptem niebo wypełniło się płonącymi samolotmi, spadochronami i kawałkami rozpaadających się skrzydeł. Mój Boże, oni naprawdę ich koszą!"
krasnad
MVP
MVP

Postprzez MureQ 12 Lip 2015, 21:43

Zrobiłem pomarańczowy. Ehh, chciałem, aby było tak ładnie, w barwach klubowych, ale albo za ciemny, albo zbyt koszaliński ;)
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez krasnad 12 Lip 2015, 21:48

MureQ napisał(a):Zrobiłem pomarańczowy. Ehh, chciałem, aby było tak ładnie, w barwach klubowych, ale albo za ciemny, albo zbyt koszaliński ;)

https://www.youtube.com/watch?v=E2vr2YeJ9qI ;D

krasnad
MVP
MVP

Postprzez WLooDI 16 Paź 2015, 12:03

Nie wiem czy dobry temat wybrałem ale chciałem zapytać o linki ze stron zewnętrznych w belce "O Czarnych" na stronie głównej. Mianowicie od jakiegoś czasu przestały pojawiać się tam wpisy ze sportowych faktów, czym to jest spowodowane? Zmianami na ich stronie, czy to jednak my wywaliliśmy opcję wyszukiwania wpisów o Czarnych na sportowefakty.pl ?
WLooDI
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez MureQ 16 Paź 2015, 12:53

WLooDI napisał(a):Nie wiem czy dobry temat wybrałem ale chciałem zapytać o linki ze stron zewnętrznych w belce "O Czarnych" na stronie głównej. Mianowicie od jakiegoś czasu przestały pojawiać się tam wpisy ze sportowych faktów, czym to jest spowodowane? Zmianami na ich stronie, czy to jednak my wywaliliśmy opcję wyszukiwania wpisów o Czarnych na sportowefakty.pl ?

Pewnie na pobieranie tych linków wpłynęły niedawne zmiany w samych SportowychFaktach i ich włączenie w ramy WP.pl.
Awatar użytkownika
MureQ
Administrator
Administrator

Postprzez dany 16 Paź 2015, 23:41

Tak, faktycznie zmienili domenę, mam chwilę czasu to akurat naprawię, przy okazji oceny zawodników
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez 76200 28 Paź 2015, 22:59

Znowu przez chwilę widziałem stacktrace. Nie chcecie wyłączyć debugowania na produkcji? ;) To średnio bezpieczne
Awatar użytkownika
76200
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez Ryder 01 Lis 2015, 13:22

Od meczu z Polpharma brakuje w ocenach zawodników Nixa i Campbella.
Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez dany 01 Lis 2015, 15:16

Ok dopisuję, był problem bo nie mieli numerów w PLK
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez Area 51 01 Lis 2015, 15:46

Ale już nie można im dodać punktów jak ktoś już oceniał :(
Vivere Militare Est
Awatar użytkownika
Area 51
MVP
MVP

Postprzez Ryder 04 Lis 2015, 20:04

Od jakiegoś czasu jest problem z tematem ManagerPLK. Nie przekierowuje na forum po naciśnięciu na komunikat na stronie głównej, pokazuje ze wybarny temat nie istnieje. W Tapatalku też jest problem. Może miec to związek że temat trafił do Ogłoszeń ?
Awatar użytkownika
Ryder
Gwiazda
Gwiazda

Postprzez dany 04 Lis 2015, 20:51

Ryder napisał(a):Od jakiegoś czasu jest problem z tematem ManagerPLK. Nie przekierowuje na forum po naciśnięciu na komunikat na stronie głównej, pokazuje ze wybarny temat nie istnieje. W Tapatalku też jest problem. Może miec to związek że temat trafił do Ogłoszeń ?

Tak, na tym polega problem, o ile właśnie kombinuję jak to naprawić u nas, to w tapatalku chyba się nie da, wiec prościej będzie temat zrzucić na zwykłe tematy, ew przyklejony
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez WLooDI 27 Sty 2016, 14:39

Koledzy, znów na stronie głównej w belce " O Czarnych" brakuje wpisów ze sportowych faktów. Nie żeby była to jakaś duża strata ale czasem pojawiają sie tam ciekawe wpisy o naszych, które nawet warto poczytać :)
WLooDI
Rezerwowy
Rezerwowy

Postprzez dany 27 Sty 2016, 14:43

WLooDI napisał(a):Koledzy, znów na stronie głównej w belce " O Czarnych" brakuje wpisów ze sportowych faktów. Nie żeby była to jakaś duża strata ale czasem pojawiają sie tam ciekawe wpisy o naszych, które nawet warto poczytać :)

Dzięki za info, niestety sportowefakty ostatnio często zmieniają sposób dostępu do swoich artykułów, niedawno zmienili domenę na WP.PL teraz znowu cos pokombinowali, w wolnej chwili postaram się podłączyć ponownie
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez anio 28 Sty 2016, 00:49

To jak już Dany będziesz kombinował co by te sportowefakty jakoś dokleić to strony to może od razu uda się Jacksona do ocen dodać? :)
Awatar użytkownika
anio
Junior
Junior

Postprzez dany 28 Sty 2016, 04:15

Ano faktycznie, należy mu sie
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Postprzez dany 28 Sty 2016, 16:49

jest Jackson, są SportoweFakty
Awatar użytkownika
dany
Administrator
Administrator

Poprzednia

Wróć do Funkcjonowanie forum i strony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość