Strona główna
Aktualności
Stowarzyszenie
Multimedia
Chat
Podsumowanie sezonu - MVP

Aktualności > Podsumowanie sezonu - MVP

Wszystko co dobre się kiedyś kończy. Skończył się sezon dla Czarnych, skończyły się nasze zabawy w typowanie meczy i głosowanie na MVP. Poniżej przedstawiam wyniki MVP Sezonu

Mvp Sezonu

W tym roku po raz pierwszy pojawiła się ta zabawa, i od razu zdobyła spore grono głosujących. Dziękuję wszystkim uczestnikom oraz osobom, które mi pomogły w realizacji.

I miejsce: Yemi Gadri-Nicholson - 3,95 (średnia z 39 meczy, 13x MVP meczu)

Absolutny lider sezonu zasadniczego, niestety w kluczowej częsci sezonu trochę słabiej. Miał ku temu powód, gdyż w międzyczasie stał się ojcem. Jeśli nie najlepszy, to z pewnością jeden z najlepszych centrów w historii Czarnych. Tylko niepoprawni optymiści wierzą w jego pozostanie w klubie, ale kto wie ...

II miejsce: Roderick Trice - 3,50 (średnia z 21 meczy, 7x MVP meczu)

Dołączył w połowie sezonu, długo dochodził do optymalnej dyspozycji, ale w kluczowej części sezonu stanął na wysokości zadania i w iwlu meczach poprowadził Czarnych do zwycięstwa. Do pełnej stabilizacji jednak trochę zabrakło i genialne mecze przeplatał słabymi. Nie znam jednak nikogo, kto nie chciałby widzieć "Rocky-ego" znowu w czerwonej koszulce.

III miejsce: Valdas Dabkus - 3,33 (średnia z 39 meczy, 3x MVP meczu)

Walczak jakiego zapewne chciałby mieć w swoich szeregach każda drużyna, w każdym meczu zostawiał serce na boisku. Poza nim niezwykle sympatyczny człowiek. Stablina forma przez cały sezon, kilka meczy z naprawdę imponującym dorobkiem.

IV miejsce: Michał Nowakowski - 3.18 (średnia z 38 meczy, 3x MVP meczu)

Najlepszy Polak w zespole. Największy progress umiejętności ze wszystkich graczy Czarnych. "Misiek" w 100% wykorzystał daną mu szansę gry na najwyższym poziomie. Wykonał naprawdę dużo pracy aby stać się lepszym graczem. Świetny sezon. Michał zostaje z nami na następny rok, wiec tym bardziej trzeba być z niego zadowolonym.

V miejsce: Todd Abernethy - 3.09 (średnia z 31 meczy, 4x MVP meczu)

Sezon Todda można podzielić na dwie częsci: przed wyjazdem do USA i po powrocie. Niestety przyjechał do nas inny Todd niż ten, który wyjechał. Mimo iż w PO zaprezentował nam troche tego "oryginalnego" Todda, to i tak pozostaje niedosyt, że mogło być lepiej gdyby był z nami cały czas.

VI miejsce: Marcin Dutkiewicz - 3.07 (średnia z 37 meczy, 2x MVP meczu)

Kapitan, troche z konieczności, gdy klub stracił zaufanie do Roberta, a następnie stracił Todd-a. Na boisku, jak widać po ocenie, dość przeciętnie.

VII miejsce: Levi Knutson - 3.06 (średnia z 36 meczy, 1x MVP meczu)

Na tego gracza kibicie najbardziej liczyli, i faktycznie początek sezonu na to wskazywał. Niestety im trudniejsze mecze, tym gorzej. Miał być liderem, jest na 7. miejscu. Zawód.

VIII miejsce: Robert Tomaszek - 2.98 (średnia z 30 meczy, 1x MVP meczu)

Świetny, wręcz rewelacyjny jak na niego początek sezonu. Niestety umiejętności nie przybyło, a powróciły stare koszmary, problemy z faulami, brak panowania nad emocjami. Stracił zaufanie w klubie (odebrano mu opaskę kapitana) jak i u trenera Urlepa. Świetny kontakt z kibicami nie wystarczył aby pozostawić po sobie dobre wrażenie. 

IX miejsce: Oded Brandwein - 2.87 (średnia z 35 meczy, 3x MVP meczu)

Z konieczności stał się pierwszym rozgrywającym i mimo braku doświadczenia wykorzystał swoją szansę. Słaba średnia wynika głównie z faktu że długo wchodził na aktualnie reprezentowany poziom. Niestety gorąca głowa i wspomniany brak doświadczenia wyszły w kluczowych meczach sezonu.

X miejsce: Mateusz Kostrzewski - 2.80 (średnia z 39 meczy, 3x MVP meczu)

Jak do nas przychodził był graczem pierwszoligowym, i niestety takim pozostał. Szkoda. Kibice, trenerzy, prezes widzieli w nim potencjał, on go nie wykorzystał. 

Poza rankingiem: 

Wojciech Jakubiak (3.60 w 3 meczach), Bryan Davis (3.19 w 10 meczach), Szymon Długosz (2.79 w 9 meczach), Wojciech Osiński (2.00 w 3 meczach)

Mvp Play-Off

Dodatkowo mini ranking oceny graczy w kluczowych meczech ze Stelmetem

I miejsce: Yemi Gadri-Nicholson (3.65, 1x MVP)
II miejsce:  Todd Abernethy (3.32, 1x MVP)
III miejsce: Roderick Trice (3.25, 2x MVP)
IV miejsce: Michał Nowakowski (3.24)
V miejsce: Valdas Dabkus (3.15, 1x MVP) 

VI miejsce: Levi Knutson (3.13)
VII miejce: Marcin Dutkiewicz (2.96)
VIII miejsce: Bryan Davis (2.59)
IX miejsce: Oded Bandwein (2.38)
X miejsce:  Mateusz Kostrzewski (2.15)

Poza rankingiem PO: Szymon Długosz (2.68 w 1 jednym meczu)

 

Dany.

 

 

 

 

 Komentarze do Podsumowanie sezonu - MVP na czarni.slupsk.pl

powrót

NOWE POSTY NA FORUM

O CZARNYCH

Trwa ładowanie ... odśwież

DOŁĄCZ DO NAS!

Wypełnij FORMULARZ i zostań członkiem Stowarzyszenia Kibiców Słupskiej Koszykówki

Facebook