Strona główna
Aktualności
Stowarzyszenie
Multimedia
Chat
Aktualności

Aktualności

Zapisy na koszulki Spalding-a - ostatnia szansa

14:54, 2013-02-06

Koszulka SpaldingRuszają długo oczekiwane zapisy na koszulki Spalding-a. Z pierwszą partią chcemy się wyrobić na mecz ze Startem, potrzeba przynajmniej 11 koszulek aby nieco zjechać z ceny przesyłki.

Zapraszamy do zapisów.

więcej

Aktualności

MVP Kibiców Czarnych: Grudzień

01:07, 2013-01-04

Beznadziejny to był miesiąc, zaczął się od dotkliwej porażki w Koszalinie, wypełnił się kontuzjami i chorobami podstawowych zawodników, odpadnięciem z pucharu na rzecz Anwilu, wymęczonym zwycięstwem z Kotwicą i solidnym laniem od Stelmetu. Jedynie na koniec powiało optymizmem, w ładnym stylu zagraliśmy w Zgorzelcu, a w kibiców wlano nieco optymizmu dając im zawodnika na jakiego czekali. Trudno było oceniać zawodników skoro bilans wyniósł 2-4, frekwencja oceniających znacznie spadła, ale mimo wszystko udało się to jakoś poukładać.

więcej

Aktualności

MVP Kibiców Czarnych: Listopad

17:06, 2012-12-09

Yemi Nicholson: Źródło: SportoweFaktyZima nastała, listopad dawno za nami, a tu brak podsumowania miesiąca w naszej zabawie na MVP. Niestety, ostatnie występy naszej drużyny nie nastrajały do pozytywnych tekstów, a zgodzicie się, że jeśli chodzi o listopad to było całkiem dobrze, gdyby nie ostatni mecz ze Startem, można by rzec, rewelacja. Pokonaliśmy mistrza, v-ce mistrza, przeszliśmy do kolejnej rundy IBC, same pozytywy. Więc chociaż na chwilę nastawmy się pozytywnie i przypomnijmy sobie jak grali nasi ulubieńcy w listopadzie.

więcej

Aktualności

MVP Kibiców Czarnych: Październik

15:11, 2012-11-02

189.868.jpg

Za nami 5 meczów TBL, czas na małe podsumowanie naszego głosowania na MVP Kibiców Czarnych. Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za przyłączenie się do zabawy, przyznaję że nie spodziewałem się, że stanie sie ona aż tak popularna. W ostatnim głosowaniu wzięło udział ponad 70 osób. Wcześniej na forum pojawiały się wpisy oceniające zawodników, jednak było ich zaledwie kilka, więc liczba 70 znacznie przerosła moje oczekiwania. 

więcej

Aktualności

Dołącz do ligi typerów

15:55, 2012-09-28

Wraz z początkiem sezonu rusza nasz typer.

Wracamy do starego sprawdzonego sposobu, gdzie o miejscu na koniec sezonu decydowała suma zdobytych punktów.

Zapraszamy więc do zgadywania wyniku najbliższego meczu Czarnych!

więcej

powrót

NOWE POSTY NA FORUM

O CZARNYCH

Trwa ładowanie ... odśwież

DOŁĄCZ DO NAS!

Wypełnij FORMULARZ i zostań członkiem Stowarzyszenia Kibiców Słupskiej Koszykówki

Facebook