Strona główna
Aktualności
Stowarzyszenie
Multimedia
Chat
Multimedia

Multimedia

Projekt VHS - archiwalne spotkania Czarnych!

14:40, 2013-08-02

Mamy zaszczyt przedstawić „Projekt VHS”. Polega on na udostępnieniu w formie cyfrowej zapisów video archiwalnych spotkań Czarnych Słupsk, które odbyły się w długiej historii naszego klubu. W planach mamy odświeżenie meczów, które utkwiły w pamięci kibiców z długim stażem oraz zapoznanie młodszych osób z przeszłością drużyny. Powspominajmy więc występy naszych idoli sprzed lat oraz skonfrontujmy poglądy z aktualną wiedzą.

Nagrania pochodzą głównie ze znalezionych przez nas starych kaset VHS (stąd nazwa projektu), dlatego ich jakość jest różna – od bardzo dobrej po słabą.

Jeżeli ktoś z czytelników posiada inne archiwalne nagrania prosimy o kontakt na forum lub poprzez formularz kontaktowy SKSK (http://czarni.slupsk.pl/pl/info/do%C5%82%C4%85cz-do-sksk/kontakt-z-nami)!

Wszystkie zamieszczone mecze są dostępne również bezpośrednio na naszym kanale YouTube (https://www.youtube.com/user/CzarniSlupskPL), na który serdecznie zapraszamy!

Życzymy miło spędzonego czasu przy oglądaniu!

więcej

Multimedia

Niewiele ci mogę dać

10:49, 2013-02-14

Mimo niezbyt imponujących zdolności wokalnych, kibice Energi Czarnych Słupsk z okazji walentynek postanowili nagrać specjalny utwór w prezencie dla swojego klubu.


Chociaż niewiele możemy uczynić, to staramy się z całych sił wspierać drużynę - na dobre i na złe. Film ten jest naszym manifestem przywiązania do klubu i gotowości do poświęceń w jego imieniu.


SKSK "czarni.slupsk.pl" dziękuje za pomoc przy realizacji filmu firmie E & L Studio Obrazu (http://www.videofilmowanie.slupsk.pl/), Marzenie i Dawidowi z Odlotowego Duetu (http://www.odlotowyduet.pl/), Łukaszowi Chyrkowi (http://lucaschyrek.com/) oraz właścicielom pubu Aga w Słupsku, którzy udostępnili nam lokal na czas nagrania.

więcej

Multimedia

Zapraszamy do zabawy - Ona Tańczy Dla Mnie

23:51, 2012-10-01

187.866.jpgInauguracja sezonu w Hali Gryfia już za moment, warto więc się na tę chwilę nieco przygotować. Jak zapewne wiecie ostatnio na różnych arenach sportowych, zarówno kibice jak i sami sportowcy bawią się przy wakacyjnym hicie zespołu Weekend "Ona Tańczy Dla Mnie". Zabawa ta została zapoczątkowana przez siatkarza Michała Kądziołę na turnieju w Starych Jabłonkach

więcej

Multimedia

Pożegnanie Brązowego Sezonu

12:52, 2011-05-15

fot. Jaca (kibicjonalia.com.pl)

więcej

powrót

NOWE POSTY NA FORUM

O CZARNYCH

Trwa ładowanie ... odśwież

DOŁĄCZ DO NAS!

Wypełnij FORMULARZ i zostań członkiem Stowarzyszenia Kibiców Słupskiej Koszykówki

Facebook