Strona główna
Aktualności
Stowarzyszenie
Multimedia
Chat
Zapraszamy do zabawy - Ona Tańczy Dla Mnie

Multimedia > Zapraszamy do zabawy - Ona Tańczy Dla Mnie

Inauguracja sezonu w Hali Gryfia już za moment, warto więc się na tę chwilę nieco przygotować. Jak zapewne wiecie ostatnio na różnych arenach sportowych, zarówno kibice jak i sami sportowcy bawią się przy wakacyjnym hicie zespołu Weekend "Ona Tańczy Dla Mnie". Zabawa ta została zapoczątkowana przez siatkarza Michała Kądziołę na turnieju w Starych Jabłonkach. Popatrzcie jak to wyglądało:

Potem poszło już bardzo szybko, zaczęli tańczyć kibice, sędziowie, zawodnicy i zawodniczki innych klubów, w Internecie znajdziecie pełno amatorskich filmików z różnych aren gdzie bawiono się w taki sposób.

Układ taneczny nie jest specjalnie skomplikowany, więc osoby, które mają choć minimalne poczucie rytmu powinny załapać bardzo szybko, pozostałym proponuję coś na rozluźnienie mięśni, nie musi być od razu Pavulon, wystarczy coś z pobliskiego sklepu (sprawdzić czy nie z Czech) i do treningu. Sprawa jest o tyle prosta, że sam Michał Kądzioła nakręcił film instruktażowy:


Oczywiście dla osób, które były obecne na Turnieju Prezydenta ten układ nie jest niczym nowym, wszem i wobec wiadomo, że sam Prezes Stowarzyszenia zapoczątkował zabawę wśród naszych kibiców:


Członkowie Stowarzyszenia na zamkniętych treningach ćwiczą ten układ już od tygodni, dając tu i uwdzie próbki swoich możliwości, ostatnio wzbudzając nawet zachwyt zielonogórskiej publiczności:


Jeśli jesteście pozytywnie zakręceni, macie trochę dystansu do siebie, a dodatkowo lubicie się czasem poruszać w przerwach meczu, zapraszamy do wspólnej zabawy już na najbliższym meczu !

Dany.
Komentarze do Zapraszamy do zabawy - Ona Tańczy Dla Mnie na czarni.slupsk.pl

powrót

NOWE POSTY NA FORUM

O CZARNYCH

Trwa ładowanie ... odśwież

DOŁĄCZ DO NAS!

Wypełnij FORMULARZ i zostań członkiem Stowarzyszenia Kibiców Słupskiej Koszykówki

Facebook